სასწავლო ცენტრი



მოქმედების არეალიტრენინგის ჩატარების ადგილიპერიოდიდაწყების დროტრენერიტელეფონი
1 კახეთი ქ.ყვარელი, ი.ჭავჭავაძის 34, N16 ყვარლის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 ნატო ნაპირელი 577998512
2 კახეთი ქ.ყვარელი, ი.ჭავჭავაძის 34, N16 ყვარლის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 07.08.2017 - 08.08.2017; 15:00 ნატო ნაპირელი 577998512
3 კახეთი ქ. დედოფლისწყარო რუსთაველის ქ.N29 კორ. 37. პირველი სართული. 10.08.2017 - 11.08.2017; 14:00 ნინო მჭედლიშვილი 577944043
4 კახეთი ქ. თელავი, დავითაშვილის №2, თელავის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, სხდომათა დარბაზი 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 გიორგი კალმახელიძე 514777337
5 კახეთი ქ. თელავი, დავითაშვილის №2, თელავის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, სხდომათა დარბაზი 07.08.2017 - 08.08.2017; 14:00 გიორგი კალმახელიძე 514777337
6 კახეთი ქ. სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #13 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
7 კახეთი ქ. სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #13 07.08.2017 - 08.08.2017; 14:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
8 კახეთი ქ. ლაგოდეხი, ზაქათალას ქ. #44 10.08.2017 - 11.08.2017; 10:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
9 კახეთი ქ. ლაგოდეხი, ზაქათალას ქ. #44 10.08.2017 - 11.08.2017; 14:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
10 კახეთი საგარეჯო, აღმაშენებლის 13, პირველი სართული, ახალგაზრდულის დარბაზი 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 ზურაბ მღებრიშვილი 591935119
11 კახეთი საგარეჯო, აღმაშენებლის 13, პირველი სართული, ახალგაზრდულის დარბაზი 14.08.2017 - 15.08.2017; 11:00 ზურაბ მღებრიშვილი 591935119
12 კახეთი ქ.გურჯაანი. რუსთაველის ქ.18 პირვალი სართული 08.08.2017 - 09.08.2017; 11:00 ლეილა სიბაშვილი 577678433; 599333911
13 კახეთი ქ.გურჯაანი. რუსთაველის ქ.18 პირველი სართული 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 ლეილა სიბაშვილი 577678433; 599333911
14 კახეთი ახმეტა, ჩოლოყაშვილის N50 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 მინდია იუკურიძე 577944037; 593558677
15 კახეთი ქ.ახმეტა,ჩოლოყაშვილის N50 07.08.2017 - 08.08.2017; 14:00 მინდია იუკურიძე 577944037; 593558677
16 ქვემო ქართლი თეთრი წყარო, თამარ მეფის 35, მეორე სართული (საოლქო საარჩევნო კომისიის სააქტო დარბაზი) 07.08.2017 - 08.08.2017; 13:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
17 ქვემო ქართლი თეთრი წყარო, თამარ მეფის 35, მეორე სართული (საოლქო საარჩევნო კომისიის სააქტო დარბაზი) 10.08.2017 - 11.08.2017; 13:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
18 ქვემო ქართლი ქ.ბოლნისი, აღმაშენებლის 68, II სართული, საოლქო საარჩევნო კომისია, საკონფერენციო დარბაზი. 07.08.2017 - 08.08.2017; 12:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
19 ქვემო ქართლი ქ.ბოლნისი, აღმაშენებლის 68, II სართული, საოლქო საარჩევნო კომისია, საკონფერენციო დარბაზი. 14.08.2017 - 15.08.2017; 12:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
20 ქვემო ქართლი ქ. თეთრიწყარო, თამარ მეფის ქ. 35, მე-2 სართული (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი) 14.08.2017 - 15.08.2017; 13:00 თამარ მეტრეველი 577955569
21 ქვემო ქართლი წალკა.არისტოტელეს ქ.№17. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა.მეორე სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 ხათუნა ილდანი 551646501
22 ქვემო ქართლი წალკა.არისტოტელეს ქ.№17. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა.მეორე სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 15:00 ხათუნა ილდანი 551646501
23 ქვემო ქართლი ქალაქი გარდაბანი, აღმაშენებლის #36 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ნოდარი ბერუაშვილი 577955524
24 ქვემო ქართლი ქალაქი გარდაბანი, აღმაშენებლის #36 07.08.2017 - 08.08.2017; 15:00 ნოდარი ბერუაშვილი 577955524
25 ქვემო ქართლი რუსთაველისN69 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 იაკობ ასანიძე 577998725
26 ქვემო ქართლი რუსთაველისN69 07.08.2017 - 08.08.2017; 14:00 იაკობ ასანიძე 577998725
27 ქვემო ქართლი რუსთაველისN69 10.08.2017 - 11.08.2017; 10:00 იაკობ ასანიძე 577998725
28 ქვემო ქართლი ქ.დმანისი წმინდა ნინოს ქN39,მეორე სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
29 ქვემო ქართლი ქ.დმანისი წმინდა ნინოს ქN39,მეორე სართული 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
30 ქვემო ქართლი ქ.რუსთავი, ფიროსმანის ქ. N19 07.08.2017 - 08.08.2017; 12:00 გაგა აფციაური 577931349
31 ქვემო ქართლი ქ.რუსთავი, ფიროსმანის ქ. N19 10.08.2017 - 11.08.2017; 12:00 გაგა აფციაური 577931349
32 ქვემო ქართლი ქ.რუსთავი, ფიროსმანის ქ. N19 14.08.2017 - 15.08.2017; 12:00 გაგა აფციაური 577931349
33 შიდა ქართლი ქ გორი სამების ქუჩა N1, N32 გორის საოლქო საარჩევნო კომისიის დარბაზი 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ლევან ისაკაძე 577999803
34 შიდა ქართლი ქ გორი სამების ქუჩა N1, N32 გორის საოლქო საარჩევნო კომისიის დარბაზი 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ლევან ისაკაძე 577999803
35 შიდა-ქართლი ქ. გორი , სამების ქ.N 1 . პირველი სართული 16.08.2017 - 17.08.2017; 12:00 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
36 შიდა ქართლი ხაშური, მ.კოსტავას N7 III-ე სართული, სხდომათა დარბაზი. 14.08.2017 - 15.08.2017; 10:00 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
37 შიდა ქართლი ხაშური, მ.კოსტავას N7 III-ე სართული, სხდომათა დარბაზი. 14.08.2017 - 15.08.2017; 15:00 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
38 შიდა ქართლი ხაშური, მ.კოსტავას N7 III-ე სართული, სხდომათა დარბაზი. 16.08.2017 - 17.08.2017; 11:00 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
39 შიდა-ქართლი ქ. გორი , სამების ქ.N 1 . პირველი სართული 14.08.2017 - 15.08.2017; 12:00 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
40 შიდა ქართლი ქარელი თამარ მეფის ქუჩა #24 07.08.2017 - 08.08.2017; 12:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
41 შიდა ქართლი ქარელი თამარ მეფის ქუჩა #24 14.08.2017 - 15.08.2017; 12:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
42 შიდა ქართლი კასპი, კოსტავას ქ. #16 #30 კასპის საოლქო საარჩევნო კომისია,I სართული, სხდომის ოთახი 07.08.2017 - 08.08.2017; 12:00 ნანა ნონიაშვილი 577 931356
43 შიდა ქართლი კასპი, კოსტავას ქ. #16 #30 კასპის საოლქო საარჩევნო კომისია, I სართული, სხდომის ოთახი 09.08.2017 - 10.08.2017; 12:00 ნანა ნონიაშვილი 577 931356
44 მცხეთა-მთიანეთი ქალაქი დუშეთი, კოსტავას ქუჩა N 21 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 მაყვალა დინუაშვილი 577998728
45 მცხეთა-მთიანეთი ქალაქი დუშეთი, კოსტავას ქუჩა N 21 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 მაყვალა დინუაშვილი 577998728
46 მცხეთა-მთიანეთი ქ. მცხეთა აღმაშენებლის #71 პირველი საჯარო სკოლა მესამე სართული ოთახი #7 07.08.2017 - 08.08.2017; 12:30 ამირან მარტოლეკი 577931325
47 მცხეთა-მთიანეთი ქ. მცხეთა აღმაშენებლის #71 პირველი საჯარო სკოლა მესამე სართული ოთახი #7 09.08.2017 - 10.08.2017; 12:00 ამირან მარტოლეკი 577931325
48 მცხეთა-მთიანეთი დ.თიანეთი რუსთაველის ქ #54 მე-2 სართული 09.08.2017 - 10.08.2017; 10:30 გიორგი ცალუღელაშვილი 577944030
49 მცხეთა-თიანეთი ყაზბეგი.დაბა სტეფანწმინდა. აღმაშენებლის ქ N 9 08.08.2017 - 09.08.2017; 11:00 ციური ჩქარეული 577998714
50 სამცხე-ჯავახეთი #40 ახალქალაქის საოლქო საარჩევნო კომისია, მე-2-ე სართული ოთახი #2, მის. ქ. ახალქალაქი ჯავახიშვილის ქ. #2 08.08.2017 - 09.08.2017; 10:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
51 სამცხე-ჯავახეთი #40 ახალქალაქის საოლქო საარჩევნო კომისია, მე-2-ე სართული ოთახი #2, მის. ქ. ახალქალაქი ჯავახიშვილის ქ. #2 10.08.2017 - 11.08.2017; 10:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
52 სამცხე-ჯავახეთი #40 ახალქალაქის საოლქო საარჩევნო კომისია, მე-2-ე სართული ოთახი #2, მის. ქ. ახალქალაქი ჯავახიშვილის ქ. #2 14.08.2017 - 15.08.2017; 10:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
53 სამცხე-ჯავახეთი #40 ახალქალაქის საოლქო საარჩევნო კომისია, მე-2-ე სართული ოთახი #2, მის. ქ. ახალქალაქი ჯავახიშვილის ქ. #2 16.08.2017 - 17.08.2017; 10:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
54 სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი.წმინდა ნინოს ქ. #11. მე-3 სართული. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ლევან დევიძე 577998882
55 სამცხე-ჯავახეთი ასპინძა, ერეკლე მეორეს ქ. #6 10.08.2017 - 11.08.2017; 12:00 როსტომ მაგრაქველიძე 577931361
56 სამცხე-ჯავახეთი #37 ახალციხის საოლქო საარჩევნო კომისიის I სართული. მისამართი ქალაქი ახალციხე რუსთაველის ქუჩა #45 15.08.2017 - 16.08.2017; 12:00 თეა გავაშელი 577998766
57 სამცხე-ჯავახეთი #37 ახალციხის საოლქო საარჩევნო კომისიის I სართული. მისამართი ქალაქი ახალციხე რუსთაველის ქუჩა #45 16.08.2017 - 17.08.2017; 15:00 თეა გავაშელი 577998766
58 სამცხე-ჯავახეთი ქ.ნინოწმინდა,თავისუფლების 21,მეორე სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ზარუჰ ესოიანი 577998784
59 სამცხე-ჯავახეთი ქ.ნინოწმინდა,თავისუფლების 21.მეორე სართული 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ზარუჰ ესოიანი 577998784
60 სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი.წმინდა ნინოს ქ. #11. მე-3 სართული. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ლევან დევიძე 577998882
61 სამცხე-ჯავახეთი დ.ადიგენი, არტემ ბალახაშვილის ქ. #19 ,#38 ადიგენის საარჩევნო ოლქი, პირველი სართული. 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
62 იმერეთი ქ.ზესტაფონი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა (წერეთლის ქ. N5 II სართული) 07.08.2017 - 08.08.2017; 12:00 გიორგი კახნიაშვილი 591713332
63 იმერეთი ქ.ზესტაფონი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა (წერეთლის ქ. N5 II სართული) 09.08.2017 - 10.08.2017; 12:00 გიორგი კახნიაშვილი 591713332
64 იმერეთი ქ.ზესტაფონი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა (წერეთლის ქ. N5 II სართული) 15.08.2017 - 16.08.2017; 12:00 გიორგი კახნიაშვილი 591713332
65 იმერეთი ბაღდათი,სააკაძის #5 09.08.2017 - 10.08.2017; 12:00 არჩილ სიგუნავა 577998700
66 იმერეთი ვანი თავისუფლების 63 07.08.2017 - 08.08.2017; 12:00 კახაბერ მჟავანაძე 577998831; 595908069
67 იმერეთი ბაღდათი,სააკაძის #5 15.08.2017 - 16.08.2017; 12:00 არჩილ სიგუნავა 577998700
68 იმერეთი ვანი თავისუფლების 63 10.08.2017 - 11.08.2017; 12:00 კახაბერ მჟავანაძე 577998831; 595908069
69 იმერეთი ჭიათურა თხელიძის ქ.#29. შპს "პროფიუმიტი" 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
70 იმერეთი ჭიათურა თხელიძის ქ.#29 შპს "პროფიუმიტი" 10.08.2017 - 11.08.2017; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
71 იმერეთი ჭიათურა თხელიძის ქ.#29 შპს "პროფიუმიტი" 14.08.2017 - 15.08.2017; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
72 იმერეთი N49 თერჯოლის საოლქო საარჩევნო კომისია თერჯოლა რუსთაველის ქ. N117 10.08.2017 - 11.08.2017; 12:00 ნაზი სირაძე 595168036
73 იმერეთი ხონი კაკაბაძის #2 საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 10.08.2017 - 11.08.2017; 13:00 გიორგი გორდაძე 599115701
74 იმერეთი ხონი კაკაბაძის #2 საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 14.08.2017 - 15.08.2017; 13:00 გიორგი გორდაძე 599115701
75 იმერეთი ტყიბული,საოლქო საარჩევნო კომისია.თაბუკაშვილის ქ. 8 08.08.2017 - 09.08.2017; 10:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
76 იმერეთი ტყიბული,საოლქო საარჩევნო კომისია.თაბუკაშვილის ქ. 8 08.08.2017 - 09.08.2017; 14:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
77 იმერეთი ქ.სამტრედია რაზმაძის ქ.N2. მე-სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ნანა იმნაძე 595031338; 595040646
78 იმერეთი ქ.სამტრედია რაზმაძის ქ.N2. მე-სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 ნანა იმნაძე 595031338; 595040646
79 იმერეთი #58 წყალტუბოს საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული სხდომათა დარბაზი. 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
80 იმერეთი #58 წყალტუბოს საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული სხდომათა დარბაზი. 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
81 იმერეთი ქ.საჩხერე მაჭავარიანის ქ #41 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობის მე-2 სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 მანანა მუმლაძე 577998788
82 იმერეთი ქ .საჩხერე მაჭავარიანის ქ #41 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობის მე-2 სართული 09.08.2017 - 10.08.2017; 10:00 მანანა მუმლაძე 577998788
83 იმერეთი ქუთაისი, ჭავჭავაძის გამზირი 31, მე-2 სართული (საოლქო კომისიის სხდომათა დარბაზი) 10.08.2017 - 11.08.2017; 14:00 გია ცაცაშვილი 591078389
84 იმერეთი ქუთაისი, ჭავჭავაძის გამზირი 31, მე-2 სართული (საოლქო კომისიის სხდომათა დარბაზი) 14.08.2017 - 15.08.2017; 11:00 გია ცაცაშვილი 591078389
85 იმერეთი ქუთაისის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, ქუთაისი, ილ.ჭავჭავაძის გამზ.31 07.08.2017 - 08.08.2017; 13:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
86 იმერეთი ქუთაისის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, ქუთაისი, ილ.ჭავჭავაძის გამზ.31 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
87 იმერეთი ქუთაისის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, ქუთაისი, ილ.ჭავჭავაძის გამზ.31 16.08.2017 - 17.08.2017; 14:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
88 იმერეთი #58 წყალტუბოს საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული სხდომათა დარბაზი. 14.08.2017 - 15.08.2017; 11:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
89 იმერეთი დაბა ხარაგაული სოლომონ მეფის ქ #4 ააიპ „ხარაგაულის კულტურის ცენტრის“ სააქტო დარბაზი 08.08.2017 - 09.08.2017; 11:00 არჩილ ბლიაძე 577663083
90 იმერეთი დაბა ხარაგაული სოლომონ მეფის ქ #4 ააიპ „ხარაგაულის კულტურის ცენტრის“ სააქტო დარბაზი 14.08.2017 - 15.08.2017; 11:00 არჩილ ბლიაძე 577663083
91 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი. თამარ მეფის ქ.N31 საოლქო საარჩევნო კომისია 08.08.2017 - 09.08.2017; 12:00 თამარ ტვილდიანი 599270216
92 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ამბროლაური აღმაშენებლის N18, N44 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა I სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 გიგი გაგოშიძე 577998586
93 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ამბროლაური აღმაშენებლის N18, N44 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა I სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 14:00 გიგი გაგოშიძე 577998586
94 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი რუსთაველის 39. #45 ცაგერის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 1 სართული 08.08.2017 - 09.08.2017; 12:00 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
95 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი რუსთაველის 39. #45 ცაგერის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 1 სართული 10.08.2017 - 11.08.2017; 12:00 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
96 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ონი ქაფიანიძის ქ.#90 #43 ონის აოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 09.08.2017 - 10.08.2017; 12:00 მამია გოგრიჭიანი 577931344
97 სამეგრელო - ზემო სვანეთი N65 მარტვილის საოლქო საარჩევნო კომისია.გამსახურდიას N4 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 გრიგოლ ბართაია 577944131
98 სამეგრელო - ზემო სვანეთი N65 მარტვილის საოლქო საარჩევნო კომისია.გამსახურდიას N4 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 გრიგოლ ბართაია 577944131
99 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ.ხობი ც.დადიანის 185 08.08.2017 - 09.08.2017; 12:00 დათუნა ჯობავა 555594214
100 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ.ხობი ც.დადიანის 185 15.08.2017 - 16.08.2017; 12:00 დათუნა ჯობავა 555594214
101 სამეგრელო - ზემო სვანეთი აბაშოს საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა ჯორჯიკიას ქუჩა 10.08.2017 - 11.08.2017; 12:00 გიორგი ქოიავა 577998919; 571751575
102 სამეგრელო - ზემო სვანეთი N67 ზუგდიდის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი.კოსტავას ქ N 58 09.08.2017 - 10.08.2017; 10:00 მირანდა მესხი 591078391
103 სამეგრელო - ზემო სვანეთი N67 ზუგდიდის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი.კოსტავას ქ N 58 09.08.2017 - 10.08.2017; 14:00 მირანდა მესხი 591078391
104 სამეგრელო და ზემო სვანეთი 67 ზუგდიდის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი. კოსტავას 58 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:30 ნანა ოყუჯავა 577451019
105 სამეგრელო და ზემო სვანეთი 67 ზუგდიდის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი. კოსტავას 58 07.08.2017 - 08.08.2017; 14:00 ნანა ოყუჯავა 577451019
106 სამეგრელო - ზემო სვანეთი დაბა მესტია, საოლქო საარჩევნო კომისია, თამარ მეფის #14, მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 10.08.2017 - 11.08.2017; 15:00 ნათია გიგანი 551509409
107 სამეგრელო - ზემო სვანეთი დაბა მესტია, საოლქო საარჩევნო კომისია, თამარ მეფის #14, მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 14.08.2017 - 15.08.2017; 15:00 ნათია გიგანი 551509409
108 სამეგრელო - ზემო სვანეთი წალენჯიხა, სალიას ქ.#3 , საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა მე-3 სართული 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ქეთო მოსიძე 596113663
109 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ. ფოთი, 26 მაისის N7, პირველი სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 12:00 სალომე როდონაია 577998771
110 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ. ფოთი, 26 მაისის N7, პირველი სართული 09.08.2017 - 10.08.2017; 12:00 სალომე როდონაია 577998771
111 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი, რუსთაველის ქ. # 221 07.08.2017 - 08.08.2017; 13:00 ცოტნე შუშანია 598102121
112 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი, რუსთაველის ქ. # 221 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 ცოტნე შუშანია 598102121
113 სამეგრელო და ზემო სვანეთი ჩხოროწყუ კოსტავას ქ.#22.ჩხოროწყუს საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა მე-2 სართული 14.08.2017 - 15.08.2017; 11:00 ვიტალი წურწუმია 568736257
114 აჭარა ქედა, აკაკი წერეთლის ქუჩა #1, მე-2 სართული, საარჩევნო ოლქის საკონფერენციო დარბაზი. 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 ალი ნაკაშიძე 577944064
115 აჭარა N81 ქობულეთი მ.აბაშიძის N10 პირველი სართული ოთახი N2 08.08.2017 - 09.08.2017; 11:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
116 აჭარა სელიმ ხიმშიაშვილის ქ. №2 მე-2 სართული საარჩევნო ოლქის სააქტო დარბაზი 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 დათა ზოიძე 577203799
117 აჭარა სელიმ ხიმშიაშვილის ქ.№2 მე-2 სართული საარჩევნო ოლქის სააქტო დარბაზი 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 დათა ზოიძე 577203799
118 აჭარა დაბა ხულო აბუსერიძის ქ. #9 მე-2 სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 14.08.2017 - 15.08.2017; 12:00 ნოდარ მელაძე 577944164
119 აჭარა დაბა ხულო აბუსერიძის ქ. #9 მე-2 სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 16.08.2017 - 17.08.2017; 12:00 ნოდარ მელაძე 577944164
120 აჭარა ბათუმი დ. თავდადებულის 27 07.08.2017 - 08.08.2017; 13:30 დავით თოდრია 577998758
121 აჭარა ბათუმი დ. თავდადებულის 27 09.08.2017 - 10.08.2017; 13:30 დავით თოდრია 577998758
122 აჭარა ხელვაჩაურის საოლქო კომისია.ბათუმი.ტაოს ქ.1 14.08.2017 - 15.08.2017; 14:00 ომარ ვარშანიძე 577944095
123 აჭარა ხელვაჩაურის საოლქო კომისია.ბათუმი.ტაოს ქ.1 16.08.2017 - 17.08.2017; 14:00 ომარ ვარშანიძე 577944095
124 აჭარა ბათუმი,დ.თავდადებულის # 27,მე-2 სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 ციალა შავაძე 577738080
125 აჭარა ბათუმი,დ.თავდადებულის #27,მე-2 სართული 07.08.2017 - 08.08.2017; 17:00 ციალა შავაძე 577738080
126 აჭარა ბათუმი,დ.თავდადებულის #27,მე-2 სართული 09.08.2017 - 10.08.2017; 10:00 ციალა შავაძე 577738080
127 აჭარა N81 ქობულეთი მ.აბაშიძის N10 პირველი სართული ოთახი N2 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
128 გურია ქ. ლამჩხუთი. ჟორდანიას 76( საოლქო საარჩევნო კომისია მე-3 სართული) 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 თამარ ბისიეშვილი 577998722
129 გურია ქ. ლამჩხუთი. ჟორდანიას 76( საოლქო საარჩევნო კომისია მე-3 სართული) 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 თამარ ბისიეშვილი 577998722
130 გურია ჩოხატაური დუმბაძის ქ. N35 08.08.2017 - 09.08.2017; 12:00 მაკა ბოლქვაძე 577333962
131 გურია ჩოხატაური დუმბაძის ქ. N35 15.08.2017 - 16.08.2017; 12:00 მაკა ბოლქვაძე 577333962
132 გურია ოზურგეთი ვ.დოლიზის#1 სხდომათა დარბაზი 07.08.2017 - 08.08.2017; 14:00 ზვიად თენიეშვილი 577931371
133 გურია ოზურგეთი ვ.დოლიზის#1 სხდომათა დარბაზი 09.08.2017 - 10.08.2017; 10:30 ზვიად თენიეშვილი 577931371
134 გურია ოზურგეთი ვ.დოლიზის#1 სხდომათა დარბაზი 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:30 ზვიად თენიეშვილი 577931371
135 თბილისი ქ.თბილისი,ივანე ჯავახიშვილის ქ.N 51.N7 ჩუღურეთის საოლქო საარჩევნო კომისია.I სართული. 08.08.2017 - 09.08.2017; 12:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
136 თბილისი ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას 32, 1 სადარბაზო, 1 ბინა 14.08.2017 - 15.08.2017; 11:00 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
137 თბილისი ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას 32, 1 სადარბაზო, 1 ბინა 16.08.2017 - 17.08.2017; 11:00 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
138 თბილისი ქ.თბილისი,ივანე ჯავახიშვილის ქ.N 51.N7 ჩუღურეთის საოლქო საარჩევნო კომისია.I სართული. 10.08.2017 - 11.08.2017; 12:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
139 თბილისი თბილისი.მუხიანი.3 მიკრო რაიონი. 23 კორპუსი 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ვასილ კალანდაძე 599987667
140 თბილისი თბილისი, სარაჯიშვილის ქ.N1, მე-2 სართული, N09 ნაძალადევის საოლქო საარჩევნო კომისია 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
141 თბილისი თბილისი, სარაჯიშვილის ქ. N 1, მე-2 სართული, N09 ნაძალადევის საოლქო საარჩევნო კომისია 07.08.2017 - 08.08.2017; 15:00 ოთარ ბიწაძე 591078384
142 თბილისი თბილისი, სარაჯიშვილის ქ. N 1, მე-2 სართული, N09 ნაძალადევის საოლქო საარჩევნო კომისია 09.08.2017 - 10.08.2017; 15:00 ოთარ ბიწაძე 591078384
143 თბილისი თბილისი, სარაჯიშვილის ქ.N1, მე-2 სართული, N09 ნაძალადევის საოლქო საარჩევნო კომისია 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
144 თბილისი თბილისი მუხიანი III მიკ.კ23 07.08.2017 - 08.08.2017; 16:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
145 თბილისი თბილისი მუხიანი III მიკ.კ23 09.08.2017 - 10.08.2017; 16:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
146 თბილისი თბილისი.მუხიანი.3 მიკრო რაიონი. 23 კორპუსი 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 ვასილ კალანდაძე 599987667
147 თბილისი ქ.თბილისი, აღმაშენებლის გამზირი 140ა 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
148 თბილისი ქ.თბილისი, აღმაშენებლის გამზირი 140ა 07.08.2017 - 08.08.2017; 15:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
149 თბილისი კრწანისის ქ.# 8 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 დავით ფეტვიაშვილი 577333947
150 თბილისი კრწნისის ქ.# 8 09.08.2017 - 10.08.2017; 11:00 დავით ფეტვიაშვილი 577333947
151 თბილისი თბილისი კალოუბნის ქუჩა #18 სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია (1 სართული) 07.08.2017 - 08.08.2017; 13:30 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
152 თბილისი შიო მღვიმელის #1 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 გიორგი ზირაქაშვილი 577333960
153 თბილისი შიო მღვიმელის #1 07.08.2017 - 08.08.2017; 15:00 გიორგი ზირაქაშვილი 577333960
154 თბილისი თბილისი, კახეთის შესახვევი #2, ისნის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 ალექსანდრე ცხოვრებაძე 591 101741
155 თბილისი თბილისი,ვაჟა ფშაველას 32, 02 ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია,სხდომათა დარბაზი 10.08.2017 - 11.08.2017; 11:00 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
156 თბილისი თბილისი, კახეთის შესახვევი #2, ისნის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 14.08.2017 - 15.08.2017; 11:00 ალექსანდრე ცხოვრებაძე 591 101741
157 თბილისი თბილისი,ვაჟა ფშაველას 32, 02 ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია,სხდომათა დარბაზი 10.08.2017 - 11.08.2017; 15:00 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
158 თბილისი ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას 32, 1 სადარბაზო, 1 ბინა 14.08.2017 - 15.08.2017; 15:00 ნინო ბაზაძე 599559555
159 თბილისი ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას 32, 1 სადარბაზო, 1 ბინა 16.08.2017 - 17.08.2017; 15:00 ნინო ბაზაძე 599559555
160 თბილისი თბილისი,ვაჟა ფშაველას 32, 02 ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია,სხდომათა დარბაზი 08.08.2017 - 09.08.2017; 11:00 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
161 თბილისი თბილისი, კახეთის შესახვევი #2, ისნის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 07.08.2017 - 08.08.2017; 11:00 ალექსანდრე ცხოვრებაძე 591 101741
162 თბილისი თბილისი კალოუბნის ქუჩა #18 სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია (1 სართული) 09.08.2017 - 10.08.2017; 12:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
163 თბილისი ქ. თბილისი, კალოუბნის ქ. #18, სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია (1 სართ.) 07.08.2017 - 08.08.2017; 17:00 მარი მერეკლიშვილი 599033584
164 თბილისი თბილისი კალოუბნის ქუჩა #18 სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია (1 სართული) 09.08.2017 - 10.08.2017; 15:30 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
165 თბილისი ქ. თბილისი, კალოუბნის ქ. #18, სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია (1 სართ.) 07.08.2017 - 08.08.2017; 10:00 მარი მერეკლიშვილი 599033584