სასწავლო ცენტრი


სასწავლო პროექტის „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“ განხორციელების გრაფიკი
I ეტაპი 14.05.2018 - 21.05.2018


მოქმედების არეალიტრენინგის ჩატარების ადგილიპერიოდიდაწყების დროტრენერიტელეფონი
1 კახეთი ქ. თელავი, დავითაშვულის ქ. № 2, №17 თელავის საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომათა დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 გიორგი კალმახელიძე 514777337
2 კახეთი ქ. თელავი, დავითაშვილის ქ. № 2, №17 თელავის საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომათა დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:00 გიორგი კალმახელიძე 514777337
3 კახეთი ქ. სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #13, საოლქო საარჩევნო კომისიის ადმინისტრაციული შენობის სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
4 კახეთი ქ. სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #13, საოლქო საარჩევნო კომისიის ადმინისტრაციული შენობის სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
5 კახეთი ქ.ახმეტა ჩოლოყაშვილის ქ.N 50 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 მინდია იუკურიძე 577944037; 593558677
6 კახეთი ქ.დედოფლისწყარო რუსთაველის ქ.29 კორპ.37 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 10:00 ნინო მჭედლიშვილი 577944043
7 კახეთი ქ.ყვარელი, N16 ყვარლის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, ი.ჭავჭავაძის N34 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 11:00 ნატო ნაპირელი 577998512
8 კახეთი საგარეჯო, აღმაშენებლის 13, პირველი სართული, "ახალგაზრდული ცენტრი" 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 10:30 ზურაბ მღებრიშვილი 591935119
9 კახეთი საგარეჯო, აღმაშენებლის 13, პირველი სართული, "ახალგაზრდული ცენტრი" 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 14:00 ზურაბ მღებრიშვილი 591935119
10 კახეთი ქ.გურჯაანი რუსთაველის ქ.#18. გურჯაანის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 11:00 მაია ჩუთლაშვილი 595881774
11 კახეთი ქ. ლაგოდეხი, N15 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 14:00 ქეთი ქველაძე 555 605310
12 კახეთი ქ.ახმეტა ჩოლოყაშვილის ქ.N 50 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 14:00 მინდია იუკურიძე 577944037; 593558677
13 ქვემო ქართლი ქ.წალკა.არისტოტელეს ქ№17.II სართული. საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:30 ხათუნა ილდანი 551646501
14 ქვემო ქართლი ქ.დმანისი, წმ.ნინოს ქ.N39, ოლქის შენობა მე-2 სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
15 ქვემო ქართლი ქ.მარნეული საოლქო საარჩევნო კომისიის სააქტო დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 იაკობ ასანიძე 577998725
16 ქვემო ქართლი ქ. თეთრიწყარო, რუსთაველის ქ. N9, მე-2 სართული (ა.ა.ი.პ. ,,თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის კულტურისა და საბიბლიოთეკო დაწესებულებების გაერთიანება-კულტურის ცენტრი”-ს დარბაზი) 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
17 ქვემო ქართლი ქ. რუსთავი, ფიროსმანის ქ. 19/ N20 რუსთავის საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომათა ოთახი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 გაგა აფციაური 577931349
18 ქვემო ქართლი ქ.ბოლნისის, აღმაშენებლის 68 N23 ბოლნისის საოლქო სარჩევნო კომისია. II- სართული, საკომფერენციო დარბაზი. 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
19 ქვემო ქართლი ქ.მარნეული საოლქო საარჩევნო კომისიის სააქტო დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 15:00 ნათია დევრისაშვილი 593 540086
20 ქვემო ქართლი ქ. გარდაბანი, დ. აღმაშენებლის ქუჩა N36 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ნოდარი ბერუაშვილი 577955524
21 ქვემო ქართლი ქ.რუსთავი ფიროსმანის N19, საოლქო საარჩწვნო კომისია, I სართული. 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 15:00 ზურაბ ჩიქოვანი 577741111
22 ქვემო ქართლი ქ. გარდაბანი, დ. აღმაშენებლის ქუჩა N36 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 15:00 ნოდარი ბერუაშვილი 577955524
23 ქვემო ქართლი ქ.ბოლნისის, აღმაშენებლის 68 N23 ბოლნისის საოლქო სარჩევნო კომისია. II- სართული, საკომფერენციო დარბაზი. 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 14:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
24 ქვემო ქართლი ქ. თეთრიწყარო, რუსთაველის ქ. N9, მე-2 სართული (ა.ა.ი.პ. ,,თეთრიწყაროს მუნიციპალიტეტის კულტურისა და საბიბლიოთეკო დაწესებულებების გაერთიანება-კულტურის ცენტრი”-ს დარბაზი) 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 15:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
25 ქვემო ქართლი ქ. დმანისი, წმ.ნინოს ქ.N39, ოლქის შენობა მე-2 სართული 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 14:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
26 ქვემო ქართლი ქ.წალკა.არისტოტელეს ქ№17.II სართული. საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 15:00 ხათუნა ილდანი 551646501
27 ქვემო ქართლი ქ. რუსთავი, ფიროსმანის ქ. 19/N20 რუსთავის საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომის ოთახი 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 გაგა აფციაური 577931349
28 ქვემო ქართლი ქ.რუსთავი ფიროსმანის N19, საოლქო საარჩევნო კომისია, I სართული. 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 15:00 ზურაბ ჩიქოვანი 577741111
29 შიდა-ქართლი ქ გორი სამების 1 საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი 1-ლი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 13:30 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
30 შიდა ქართლი ქ. კასპი სააკაძის ქ. #59 საქალაქო ბიბლიოთეკა, პირველი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 12:00 ნანა ნონიაშვილი 577 931356
31 შიდა ქართლი ქ გორი სამების 1 საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი 1-ლი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 ლევან ისაკაძე 577999803
32 შიდა ქართლი ქარელი თამარ-მეფის ქ #24 1 სართული 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 10:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
33 შიდა ქართლი ქარელი თამარ-მეფის ქ #24 1 სართული 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 14:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
34 შიდა-ქართლი ქ გორი სამების 1 საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი 1-ლი სართული 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 14:30 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
35 მცხეთა-მთიანეთი თიანეთი რუსთაველის ქ #54 მეორე სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:30 გიორგი ცალუღელაშვილი 577944030
36 მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა აღმაშენებლის # 51 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ამირან მარტოლეკი 577931325
37 მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა აღმაშენებლის # 51 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 13:00 ამირან მარტოლეკი 577931325
38 მცხეთა-მთიანეთი ქ.დუშეთი,კოსტავას ქ.23 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა .მე–2–ე სართული. დარბაზი 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 11:00 მაყვალა დინუაშვილი 577998728
39 სამცხე-ჯავახეთი N 37 ახალციხის საოლქო საარჩევნო კომისია, ქ. ახალციხე, რუსთაველის ქუჩა 45. პირველი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 თეა გავაშელი 577998766
40 სამცხე-ჯავახეთი # 40 ახალქალაქის საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა მე-2 სართული. ქ. ახალქალაქი ჯავახიშვილის ქ. #2 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
41 სამცხე-ჯავახეთი ქ.ნინოწმინდა,თავისუფლების ქ. 23,საოლქო ს/კ შენობა,პირველი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:00 ზარუჰ ესოიანი 577998784
42 სამცხე-ჯავახეთი დაბა ასპინძა, ერეკლე მე-2-ს ქუჩა #6 (ოლქის შენობა) მე-2 სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:00 გივი ივანიძე 577931364
43 სამცხე-ჯავახეთი ქ. ახალქალაქი, მესროპ მაშტოცის ქ.#33 (საკრებულოს შენობა 1 სართული) 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 10:00 რომან კოსტანიანი 599556882
44 სამცხე-ჯავახეთი #38 ადიგენის საარჩევნო ოლქი, | სართული. დაბა ადიგენი, ა. ბალახაშვილის ქ.#19. 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 11:00 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
45 სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი, წმინდა ნინოს ქ. #11. მე-3 სართული. ბორჯომის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 10:00 ლევან დევიძე 577998882
46 სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი, წმინდა ნინოს ქ. #11. მე-3 სართული. ბორჯომის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 14:00 ლევან დევიძე 577998882
47 იმერეთი ქ.საჩხერე მ.მაჭავარიანის ქ. N 41 N50 საჩხერის საოლქო კომისიის შენობა. მე-2 სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 მანანა მუმლაძე 577998788
48 იმერეთი ტყიბული, თაბუკაშვილის 5.(სპორტის სასახლე) მეორე სართული, ოთახი 57 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
49 იმერეთი ტყიბული, თაბუკაშვილის 5.(სპორტის სასახლე) მეორე სართული, ოთახი 57 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
50 იმერეთი N55 ხონის საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, სართული პირველი, ქალაქი ხონი, კაკაბაძის ქ. N2 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 12:00 გიორგი გორდაძე 599115701
51 იმერეთი ქუთაისი, ილ.ჭავჭავაძის გამზ. 31 საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, მე-2 სართ. 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 15:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
52 იმერეთი დაბა ხარაგაული სოლომონ მეფის ქ #4 ხარაგაულის რაიონის კულტურის ცენტრი I სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 არჩილ ბლიაძე 577663083
53 იმერეთი ქ.თერჯოლა რუსთაველისქ. N117,მეორე სართული,საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 12:00 ნაზი სირაძე 595168036
54 იმერეთი ქ. ზესტაფონი. წერეთლის ქ N5 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა) მეორე სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 12:00 გიორგი კახნიაშვილი 591713332
55 იმერეთი ქ.ბაღდათი, სააკაძის N 5, პირველი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 არჩილ სიგუნავა 577998700
56 იმერეთი ვანი.თავისუფლების ქუჩა 63. მე-2 სართული. 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 კახაბერ მჟავანაძე 577998831595908069
57 იმერეთი სსიპ. ჭიათურის სასწავლო-საგანმანათლებლო და კულტურულ-შემოქმედებითი ცენტრი. მე-2 სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
58 იმერეთი ქუთაისი, ჭავჭავაძის #31, მე-2 სართული, საოლქო კომისიის დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 გია ცაცაშვილი 591078389
59 იმერეთი სამტრედია რაზმაძის ქ.N 2: სართული 2-ე 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 10:30 ნანა იმნაძე 595031338; 595040646
60 იმერეთი სამტრედია რაზმაძუს ქ. N 2.; 2-ე სართული 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 14:30 ნანა იმნაძე 595031338; 595040646
61 იმერეთი წყალტუბო,ალ.ყაზბეგის 2ა,წყალტუბოს საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა მე- 2 სართული,სხდომათა დარბაზი. 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 11:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
62 იმერეთი წყალტუბო,ალ.ყაზბეგის 2ა,წყალტუბოს საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა მე- 2 სართული,სხდომათა დარბაზი. 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 15:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
63 იმერეთი ქ.საჩხერე მ.მაჭავარიანის ქ. N 41 N50 საჩხერის საოლქო კომისიის შენობა. მე-2 სართული 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 15:00 მანანა მუმლაძე 577998788
64 იმერეთი დაბა ხარაგაული სოლომონ მეფის ქ #4 ხარაგაულის რაიონის კულტურის ცენტრი I სართული 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 13:00 არჩილ ბლიაძე 577663083
65 იმერეთი ქუთაისი, ილ.ჭავჭავაძის გამზ. 31 საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, მე-2 სართ. 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 15:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
66 იმერეთი ქ.ჭიათურა, თხელიძის ქ.#5. სსიპ. ჭიათურის სასწავლო-საგანმანათლებლო და კულტურულ-შემოქმედებითი ცენტრი. მე- 2 სართული 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
67 იმერეთი ქუთაისი, ჭავჭავაძის #31, მე-2 სართული, საოლქო კომისიის დარბაზი 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 გია ცაცაშვილი 591078389
68 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ქ. ამბროლაური აღმაშენებლის ქ. N18. N44 ამბროლაურის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობის I სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 გიგი გაგოშიძე 577998586
69 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი, რუსთაველის 39, #45 ცაგერის საოლქო საარჩევნო კომისია 1 სართული, სხდომათა დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
70 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი.თამარ მეფის ქ.N31 მე-2 სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 12:00 თამარ ტვილდიანი 599270216
71 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ქ.ონი ზ.ქაფიანიძის ქ #90 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 12:00 მამია გოგრიჭიანი 577931344
72 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი, რუსთაველის 39, #45 ცაგერის საოლქო საარჩევნო კომისია 1 სართული, სხდომათა დარბაზი 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 10:00 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
73 სამეგრელო - ზემო სვანეთი აბაშა ჯორჯიკიას ქუჩა, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა მე-2 სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 13:00 გიორგი ქოიავა 577998919; 571751575
74 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი, შოთა რუსთაველის ქ. # 221, I სართული, სხდომის დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 13:00 ცოტნე შუშანია 598102121
75 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ჩხოროწყუ, კოსტავას ქუჩა N 22 მე-2 სართული, საოლქო საარცევნო კომისიის შენობა 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ქეთო მოსიძე 596113663
76 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ. ფოთი, წმ. ნინოს ქ. N6 (ცენტრალური ბიბლიოთეკა) 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 მარიკა გაწერელია 577998774
77 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ. ხობი, ცოტნე დადიანის №185 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 ტაგუ გეგეჭკორი 591101743
78 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ.წალენჯიხა.სალიას ქ.N3.მესამე სართული. 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ანა მიქავა 591918687
79 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ.წალენჯიხა.სალიას ქ.N3.მესამე სართული. 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 ანა მიქავა 591918687
80 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ. ფოთი, წმ. ნინოს ქ. N6 (ცენტრალური ბიბლიოთეკა) 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 მარიკა გაწერელია 577998774
81 სამეგრელო - ზემო სვანეთი საოლქო საარჩევნო კომისია. სხდომათა დარბაზი . I სართული. კოსტავას ქ.58 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 14:00 ლაშა ხაზალია 568000001
82 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი, შოთა რუსთაველის ქ. # 221, I სართული, სხდომის დარბაზი 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 13:00 ცოტნე შუშანია 598102121
83 სამეგრელო - ზემო სვანეთი აბაშა ჯორჯიკიას ქუჩა, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა მე-2 სართული 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 გიორგი ქოიავა 577998919; 571751575
84 სამეგრელო - ზემო სვანეთი საოლქო საარჩევნო კომისია. სხდომათა დარბაზი . I სართული. კოსტავას ქ.58 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 10:30 მირანდა მესხი 591078391
85 აჭარა ქ.ბათუმი.ტაოს ქ.1 .ხელვაჩაურის საოლქო კომისია.პირველი სართული. 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:00 ომარ ვარშანიძე 577944095
86 აჭარა ქედა, წერეთლის ქუჩა#2, #80 საოლქო საარჩევნო კომისია. მეორე სართული,სააქტო დარბაზი. 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ალი ნაკაშიძე 577944064
87 აჭარა ბათუმი, დ. თავდადებულის #27 მე-2 სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:30 დავით თოდრია 577998758
88 აჭარა ქობულეთი საოლქო საარჩევნო კომისია. მემედ აბაშიძის.ქN 10/ოთახიN 3 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 15:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
89 აჭარა დაბა ხულო აბუსერიძის ქ.N9 ოლქის შენობის პირველი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ნოდარ მელაძე 577944164
90 აჭარა ბათუმი,დ.თავდადებულის ქ.#27,საოლქო საარჩევნო კომისია,მეორე სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:30 ციალა შავაძე 577738080
91 აჭარა სელიმ ხიმშიაშვილის ქ N2,პირველი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 გიორგი მაკარაძე 5911017485; 91054060
92 აჭარა სელიმ ხიმშიაშვილის ქ N2,პირველი სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:00 გიორგი მაკარაძე 5911017485; 91054060
93 აჭარა დაბა ხულო აბუსერიძის ქ.N9 ოლქის შენობის პირველი სართულ 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 ნოდარ მელაძე 577944164
94 აჭარა ბათუმი,დ.თავდადებულის ქ.#27,საოლქო საარჩევნო კომისია,მეორე სართული 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 14:30 ციალა შავაძე 577738080
95 აჭარა ქობულეთი საოლქო საარჩევნო კომისია. მემედ აბაშიძის.ქN 10/ოთახიN 3 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 15:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
96 აჭარა ბათუმი, დ. თავდადებულის #27 მე-2 სართული 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 10:30 დავით თოდრია 577998758
97 აჭარა ქ.ბათუმი.ტაოს ქ.1 .ხელვაჩაურის საოლქო კომისია.პირველი სართული. 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 14:00 ომარ ვარშანიძე 577944095
98 აჭარა ქედა, წერეთლის ქუჩა#2, #80 საოლქო საარჩევნო კომისია. მეორე სართული,სააქტო დარბაზი. 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 ალი ნაკაშიძე 577944064
99 გურია ქ. ლანჩხუთი. ჟორდანიას ქ#.76 საოლქო საარჩევნო კომისია( მე-3 სართული) 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 თამარ ბისიეშვილი 577998722
100 გურია ოზურგეთის საოლქო საარჩევნო კომისია. საკონფერენციო დარბაზი.ვიქტორ დოლიძის N1 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 თამთა გიორგაძე 577998760
101 გურია ჩოხატაური დუმბაძის ქ. N35 15.05.2018; 16.05.2018; 17.05.2018; 11:00 მაკა ბოლქვაძე 577333962
102 გურია ქ. ლანჩხუთი. ჟორდანიას ქ#.76 საოლქო საარჩევნო კომისია( მე-3 სართული) 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 თამარ ბისიეშვილი 577998722
103 გურია ოზურგეთის საოლქო საარჩევნო კომისია.საკონფერენციო დარბაზი,ვიქტორ დოლიძის N1 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 თამთა გიორგაძე 577998760
104 თბილისი #5 ისნის საოლქო საარჩევნო კომისა, კახეთის შესახვევი # 2, მე-2 სართული, სხდომათა დარბაზი. 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 15:30 ფიქრია ნიკოლაიშვილი 577239013
105 თბილისი ქ. თბილისი. N5 ისნის საოლქო საარჩევნო კომისია. კახეთის შესახვევი N 2 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 12:00 თამთა თელია 599859174
106 თბილისი აღმაშენებლის 140ა, დიდუბის საოლქო საარჩევნო კომისია 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
107 თბილისი აღმაშენებლის 140ა, დიდუბის საოლქო საარჩევნო კომისია 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 15:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
108 თბილისი მუხიანი III მიკ.კ23 N10 გლდანის საოლქო საარჩევნო კომისია 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 15:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
109 თბილისი მუხიანი 3მ/რ კორ.23. #10 გლდანის საოლქო საარჩევნო კომისია 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 ვასილ კალანდაძე 599987667
110 თბილისი თბილისი. სარაჯიშვილის N1 09 ნაძალადევის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
111 თბილისი თბილისი. სარაჯიშვილის N1 09 ნაძალადევის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 13:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
112 თბილისი ქ.თბილისი, ვაჟა-ფშაველას #32, 1-ლი სართული,სხდომის დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 ნინო ბაზაძე 599559555
113 თბილისი ქ.თბილისი, ვაჟა-ფშაველას #32, 1-ლი სართული,სხდომის დარბაზი 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 15:00 ნინო ბაზაძე 599559555
114 თბილისი N6 სამგორის საარჩევნო ოლქი (მის.:ქ. თბილისი, კალოუნბის ქ. N18 I სართ. სხდომის ოთახი) 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 მარი მერეკლიშვილი 599033584
115 თბილისი N 7ჩუღურეთის საოლქო საარჩევნო კომისია,ივ.ჯავახიშვილის 51 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
116 თბილისი ქ.თბილისი, სარაჯიშვილის N1, მეორე სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:00 ოთარ ბიწაძე 591 040702
117 თბილისი ქ.თბილისი კრწანისისქ.#8 მე-2 სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 11:00 დავით ფეტვიაშვილი 577333947
118 თბილისი ქ.თბილისი, ვაჟა-ფშაველას გამზ #32, #02 ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია, I სართული 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 10:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
119 თბილისი N 6 სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია. თბილისი, კალოუბნის ქ.N18 , 1 სართული. (სხდომის ოთახი) 14.05.2018; 15.05.2018; 16.05.2018; 14:30 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
120 თბილისი ქ.თბილისი, ვაჟა-ფშაველას გამზ #32, #02 ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია, I სართული 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 14:00 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
121 თბილისი ქ.თბილისი, სარაჯიშვილის N1, მეორე სართული 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 13:00 ოთარ ბიწაძე 591 040702
122 თბილისი ქ.თბილისი, შიო მღვიმელის ქ. 1ბ, მე-3 სართული, სხდომათა დარბაზი 16.05.2018; 17.05.2018; 18.05.2018; 12:00 ნინო ზამბახიძე 577998745
123 თბილისი ქ. თბილისი. N5 ისნის საოლქო საარჩევნო კომისია. კახეთის შესახვევი N 2 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 12:00 თამთა თელია 599859174
124 თბილისი მუხიანი 3მ/რ კორ.23. #10 გლდანის საოლქო საარჩევნო კომისია 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 ვასილ კალანდაძე 599987667
125 თბილისი მუხიანი III მიკ.კ23 N10 გლდანის საოლქო საარჩევნო კომისია 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 15:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
126 თბილისი N6 სამგორის საარჩევნო ოლქი (მის.:ქ. თბილისი, კალოუნბის ქ. N18 I სართ. სხდომის ოთახი) 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 11:00 მარი მერეკლიშვილი 599033584
127 თბილისი ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას 32, 1 სართული 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 10:00 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
128 თბილისი ქ. თბილისი, ვაჟა-ფშაველას 32, 1 სართული 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 14:00 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
129 თბილისი #5 ისნის საოლქო საარჩევნო კომისა, კახეთის შესახვევი # 2, მე-2 სართული, სხდომათა დარბაზი. 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 15:30 ფიქრია ნიკოლაიშვილი 577239013
130 თბილისი N 6 სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია. თბილისი, კალოუბნის ქ.N18 , 1 სართული. (სხდომის ოთახი) 17.05.2018; 18.05.2018; 21.05.2018; 14:30 ეკატერინე მოდებაძე 577243767