სასწავლო ცენტრი


საარჩევნო ადმინისტრატორის სასწავლო კურსები - საუბნო საარჩევნო კომისიების პოტენციური წევრებისთვის


მოქმედების არეალიტრენინგის ჩატარების ადგილიპერიოდიდაწყების დროტრენერიტელეფონი
1 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
2 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
3 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
4 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
5 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 სოფიკო სილაგაძე 577977175
6 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 სოფიკო სილაგაძე 577977175
7 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 ანა შარიქაძე 591305800
8 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 ანა შარიქაძე 591305800
9 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ანა შარიქაძე 591305800
10 თბილისი მუხიანი. მე-3 მ/რ. კორპ. №23 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 ანა შარიქაძე 591305800
11 თბილისი აღმაშენებლის გამზ. №140ა 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 12:00 სალომე სულხანიშვილი 599805515
12 თბილისი აღმაშენებლის გამზ. №140ა 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:00 სალომე სულხანიშვილი 599805515
13 თბილისი აღმაშენებლის გამზ. №140ა 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
14 თბილისი აღმაშენებლის გამზ. №140ა 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
15 თბილისი აღმაშენებლის გამზ. №140ა 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
16 თბილისი აღმაშენებლის გამზ. №140ა 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
17 თბილისი აღმაშენებლის გამზ. №140ა 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
18 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 თამარ ცერცვაძე 598407879
19 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 თამარ ცერცვაძე 598407879
20 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 თამარ ცერცვაძე 598407879
21 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 13:00 თამარ ცერცვაძე 598407879
22 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:00 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
23 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
24 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 10:00 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
25 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:00 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
26 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 15:00 ელისო ნიკოლაიშვილი 599020516
27 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 (პირველი სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 10:00 ელისო ნიკოლაიშვილი 599020516
28 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 თამთა თელია 599859174
29 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:00 თამთა თელია 599859174
30 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 თამთა თელია 599859174
31 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 თამთა თელია 599859174
32 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 თედო გობეჯიშვილი 577333955
33 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 12:00 თედო გობეჯიშვილი 577333955
34 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 თედო გობეჯიშვილი 577333955
35 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 12:00 თედო გობეჯიშვილი 577333955
36 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9. III სართული, 306 აუდიტორია 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 ნათელა ოდიშელიძე 595163698
37 თბილისი სეუ - წინანდლის ქუჩა № 9. III სართული. 306 აუდიტორია 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 ნათელა ოდიშელიძე 595163698
38 თბილისი კოტე აფხაზის № 25, სსიპ 67 საჯარო სკოლა III სართული, 38 ოთახი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 15:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
39 თბილისი კოტე აფხაზის № 25, სსიპ 67 საჯარო სკოლა III სართული, 38 ოთახი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
40 თბილისი კოტე აფხაზის № 25, სსიპ 67 საჯარო სკოლა III სართული, 38 ოთახი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 15:00 ლევან თანანაშვილი 595010180
41 თბილისი კოტე აფხაზის № 25, სსიპ 67 საჯარო სკოლა III სართული, 38 ოთახი 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 ლევან თანანაშვილი 595010180
42 თბილისი შიო მღვიმელის ქ. № 1ბ მე-3 სართული 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 11:00 ნინო ზამბახიძე 577998745
43 თბილისი შიო მღვიმელის ქ. № 1ბ მე-3 სართული 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 ნინო ზამბახიძე 577998745
44 თბილისი შიო მღვიმელის ქ. № 1ბ მე-3 სართული 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 11:00 გიორგი ზირაქაშვილი 577333960
45 თბილისი შიო მღვიმელის ქ. № 1ბ მე-3 სართული 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 გიორგი ზირაქაშვილი 577333960
46 თბილისი შიო მღვიმელის ქ. № 1ბ მე-3 სართული 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 გიორგი ზირაქაშვილი 577333960
47 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 ოთარ ბიწაძე 591 040702
48 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 ოთარ ბიწაძე 591 040702
49 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 ოთარ ბიწაძე 591 040702
50 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 ოთარ ბიწაძე 591 040702
51 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 ოთარ ბიწაძე 591 040702
52 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
53 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
54 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 ნანა გელაძე 599039494
55 თბილისი სარაჯიშვილის ქ. №1, მეორე სართული 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ნანა გელაძე 599039494
56 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 მარიამ ბურკაძე 555757689
57 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 მარიამ ბურკაძე 555757689
58 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 ანა ილურიძე 557509429
59 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 11:00 ანა ილურიძე 557509429
60 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 ნინო ბაზაძე 599559555
61 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ნინო ბაზაძე 599559555
62 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 ნინო ბაზაძე 599559555
63 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ნინო ბაზაძე 599559555
64 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
65 თბილისი ვაჟა ფშაველას გამზ. №32 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
66 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 მარი მერეკლიშვილი 599033584
67 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 მარი მერეკლიშვილი 599033584
68 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 მარინე კოლხიდაშვილი 599509927
69 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 მარინე კოლხიდაშვილი 599509927
70 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 12:00 ხატია გიგოლაშვილი 593121261
71 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 ხატია გიგოლაშვილი 593121261
72 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 12:00 ეკატერინე მოდებაძე 591946445
73 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 ეკატერინე მოდებაძე 591946445
74 თბილისი მესამე მასივი. კალოუბნის №18 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 11:00 ეკატერინე მოდებაძე 591946445
75 თბილისი ჯავახიშვილის ქ. №51 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ირმა ღადუა 557415050
76 თბილისი ჯავახიშვილის ქ. №51 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 10:00 ირმა ღადუა 557415050
77 თბილისი ჯავახიშვილის ქ. №51 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
78 თბილისი ჯავახიშვილის ქ. №51 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
79 თბილისი ჯავახიშვილის ქ. №51 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
80 თბილისი ჯავახიშვილის ქ. №51 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
81 კახეთი ახმეტა. ბ. ჩოლოყაშვილის ქ. №50. (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 მინდია იუკურიძე 577944037
82 კახეთი ახმეტა. ბ. ჩოლოყაშვილის ქ. №50. (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 მინდია იუკურიძე 577944037
83 კახეთი ახმეტა. ბ. ჩოლოყაშვილის ქ. №50. (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 09.11.2019; 12:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
84 კახეთი ახმეტა. ბ. ჩოლოყაშვილის ქ. №50. (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 14:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
85 კახეთი გურჯაანი. რუსთაველის ქ. №18 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 მადონა ჯავახიშვილი 595881775
86 კახეთი გურჯაანი. რუსთაველის ქ. №18 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 მადონა ჯავახიშვილი 595881775
87 კახეთი გურჯაანი. რუსთაველის ქ. №18 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 მაია ჩუთლაშვილი 595881774
88 კახეთი გურჯაანი. რუსთაველის ქ. №18 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 მაია ჩუთლაშვილი 595881774
89 კახეთი გურჯაანი. რუსთაველის ქ. №18 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 მაია ჩუთლაშვილი 595881774
90 კახეთი თელავი. დავითაშვილის ქუჩა №2 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 14:00 ლეილა სიბაშვილი 577678433
91 კახეთი გურჯაანი. რუსთაველის ქ. №18 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ლეილა სიბაშვილი 577678433
92 კახეთი გურჯაანი. რუსთაველის ქ. №18 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 14:00 ლეილა სიბაშვილი 577678433
93 კახეთი თელავი. დავითაშვილის ქუჩა №2 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ლეილა სიბაშვილი 577678433
94 კახეთი დედოფლისწყარო. რუსთაველის ქ. №29 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:30 ნინო მჭედლიშვილი 577944043
95 კახეთი დედოფლისწყარო. რუსთაველის ქ. №29 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 ნინო მჭედლიშვილი 577944043
96 კახეთი დედოფლისწყარო. რუსთაველის ქ. №29 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ნინო მჭედლიშვილი 577944043
97 კახეთი თელავი. დავითაშვილის ქუჩა №2 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 10:30 მაია სეხნიაშვილი 595557758
98 კახეთი თელავი. დავითაშვილის ქუჩა №2 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 მაია სეხნიაშვილი 595557758
99 კახეთი თელავი. დავითაშვილის ქუჩა №2 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 12:00 მაია სეხნიაშვილი 595557758
100 კახეთი თელავი. დავითაშვილის ქუჩა №2 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 10:00 სალომე თათულიშვილი 568585478
101 კახეთი თელავი. დავითაშვილის ქუჩა №2 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 სალომე თათულიშვილი 568585478
102 კახეთი ლაგოდეხი. ზაქათალას ქუჩა №44, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 რევაზ გაიპარაშვილი 577998519
103 კახეთი ლაგოდეხი. ზაქათალას ქუჩა №44, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 რევაზ გაიპარაშვილი 577998519
104 კახეთი ლაგოდეხი. ზაქათალას ქუჩა №44, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 რევაზ გაიპარაშვილი 577998519
105 კახეთი ლაგოდეხი. ზაქათალას ქუჩა №44, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ანნა უსტიაშვილი 599856040
106 კახეთი ლაგოდეხი. ზაქათალას ქუჩა №44, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 14:00 ანნა უსტიაშვილი 599856040
107 კახეთი საგარეჯო. ერეკლე მეორეს №68; მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:30 ნანა ჩოხელი 599104383
108 კახეთი საგარეჯო. ერეკლე მეორეს №68; მეორე სართული, სხდომატა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ნანა ჩოხელი 599104383
109 კახეთი საგარეჯო. ერეკლე მეორეს №68; მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ზურაბ მღებრიშვილი 591935119
110 კახეთი საგარეჯო. ერეკლე მეორეს №68; მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი. 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:00 ზურაბ მღებრიშვილი 591935119
111 კახეთი საგარეჯო. ერეკლე მეორეს №68; მეორე სართული, ტრენინგების დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 ზურაბ მღებრიშვილი 591935119
112 კახეთი სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #19, საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
113 კახეთი სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #19, საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
114 კახეთი სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #19, საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
115 კახეთი სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #19, საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
116 კახეთი სიღნაღი, დ. აღმაშენებლის ქ. #19, საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
117 კახეთი ყვარელი. ჭავჭავაძის ქ. №34 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ნატო ნაპირელი 577998512
118 კახეთი ყვარელი. ჭავჭავაძის ქ. №34 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ნატო ნაპირელი 577998512
119 კახეთი ყვარელი. ჭავჭავაძის ქ. №34, მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 11:00 ნინო საზანიშვილი 591919160
120 კახეთი ყვარელი. ჭავჭავაძის ქ. №34, მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 13:00 ნინო საზანიშვილი 591919160
121 ქვემო-ქართლი ბოლნისი. აღმაშენებლის ქ. №68 (საკონფერენციო ოთახი, II სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
122 ქვემო-ქართლი ბოლნისი. აღმაშენებლის ქ. №68 (საკონფერენციო ოთახი, II სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 12:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
123 ქვემო-ქართლი ბოლნისი. აღმაშენებლის ქ. №68 (საკონფერენციო ოთახი, II სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
124 ქვემო-ქართლი ბოლნისი. აღმაშენებლის ქ. №68 (საკონფერენციო ოთახი, II სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
125 ქვემო-ქართლი ბოლნისი. აღმაშენებლის ქ. №68 (საკონფერენციო ოთახი, II სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
126 ქვემო-ქართლი ბოლნისი. აღმაშენებლის ქ. №68 (საკონფერენციო ოთახი, II სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ოთარ გარდაფხაძე 551337737
127 ქვემო-ქართლი ბოლნისი. აღმაშენებლის ქ. №68 (საკონფერენციო ოთახი, II სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:00 ოთარ გარდაფხაძე 551337737
128 ქვემო-ქართლი ბოლნისი. აღმაშენებლის ქ. №68 (საკონფერენციო ოთახი, II სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 ოთარ გარდაფხაძე 551337737
129 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 ლიკა სამჭკუაშვილი 591101763
130 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 ლიკა სამჭკუაშვილი 591101763
131 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ლიკა სამჭკუაშვილი 591101763
132 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 ჩიჩაკ გუსეინოვა 598204224
133 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 ჩიჩაკ გუსეინოვა 598204224
134 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ნოდარი ბერუაშვილი 577955524
135 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ნოდარი ბერუაშვილი 577955524
136 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ნოდარი ბერუაშვილი 577955524
137 ქვემო-ქართლი გარდაბანი. დ. აღმაშენებლის ქ. №36 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 ნოდარი ბერუაშვილი 577955524
138 ქვემო-ქართლი დმანისი. წმინდა ნინოს № 39, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 14:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
139 ქვემო ქართლი დმანისი. წმინდა ნინოს № 39, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
140 ქვემო-ქართლი დმანისი. წმინდა ნინოს № 39, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
141 ქვემო-ქართლი დმანისი. წმინდა ნინოს № 39, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
142 ქვემო-ქართლი დმანისი. წმინდა ნინოს № 39, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ლევან ნონიაშვილი 577333923
143 ქვემო-ქართლი დმანისი. წმინდა ნინოს № 39, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 ლიკა ოკმელაშვილი 551091917
144 ქვემო-ქართლი დმანისი. წმინდა ნინოს № 39, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მე-2 სართული 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 ლიკა ოკმელაშვილი 551091917
145 ქვემო-ქართლი თეთრიწყარო. თამარ მეფის №35 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:00 სულიკო ვაშაკიძე 555722334
146 ქვემო-ქართლი თეთრიწყარო. თამარ მეფის №35 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 13:00 სულიკო ვაშაკიძე 555722334
147 ქვემო-ქართლი თეთრიწყარო. თამარ მეფის №35 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 12:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
148 ქვემო-ქართლი თეთრიწყარო. თამარ მეფის №35 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 14:00 თამარ მეტრეველი 577955569
149 ქვემო-ქართლი თეთრიწყარო. თამარ მეფის №35 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 თამარ მეტრეველი 577955569
150 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 ნათია დევრისაშვილი 551943999
151 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 10:00 ნათია დევრისაშვილი 551943999
152 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ნათია დევრისაშვილი 551943999
153 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 იაკობ ასანიძე 577998725
154 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 იაკობ ასანიძე 577998725
155 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:00 იაკობ ასანიძე 577998725
156 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 მაკა სუხიშვილი 577967789
157 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 მაკა სუხიშვილი 577967789
158 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 მაკა სუხიშვილი 577967789
159 ქვემო-ქართლი მარნეული. რუსთაველის №69 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 მაკა სუხიშვილი 577967789
160 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 ხათუნა გოშაძე 577931348
161 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ხათუნა გოშაძე 577931348
162 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 თამთა დოკვაძე 555428111
163 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 თამთა დოკვაძე 555428111
164 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ანა გამყრელიძე 568941941
165 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 ანა გამყრელიძე 568941941
166 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 გაგა აფციაური 577931349
167 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 გაგა აფციაური 577931349
168 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 გაგა აფციაური 577931349
169 ქვემო-ქართლი რუსთავი. ფიროსმანის ქ. №19, (სხდომის ოთახი, პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 გაგა აფციაური 577931349
170 ქვემო-ქართლი წალკა. კოსტავას ქ. №50.მეორე სართული. სხდომათა დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ხათუნა ილდანი 551646501
171 ქვემო-ქართლი წალკა. კოსტავას ქ. №50.მეორე სართული. სხდომათა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 ხათუნა ილდანი 551646501
172 ქვემო-ქართლი წალკა. კოსტავას ქ. №50.მეორე სართული. სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ხათუნა ილდანი 551646501
173 ქვემო-ქართლი წალკა. კოსტავას ქ. №50 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:30 ხატია პარასკევოვი 595639963
174 ქვემო-ქართლი წალკა. კოსტავას ქ. №50 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 10:30 ხატია პარასკევოვი 595639963
175 ქვემო-ქართლი წალკა. კოსტავას ქ. №50 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:30 ხატია პარასკევოვი 595639963
176 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 ნინო ცომაია 598927992
177 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 ნინო ცომაია 598927992
178 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 10:00 ლევან ისაკაძე 577999803
179 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 10:00 ლევან ისაკაძე 577999803
180 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:00 ლევან ისაკაძე 577999803
181 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 ლევან ისაკაძე 577999803
182 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
183 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
184 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 10:00 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
185 შიდა-ქართლი გორი. სამების ქ. №1 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:00 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
186 შიდა-ქართლი კასპი. კოსტავას ქ. №16, პირველი სართული, სხდომის ოთახი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 ნანა ნონიაშვილი 577 931356
187 შიდა-ქართლი კასპი. კოსტავას ქ. №16, პირველი სართული, სდომის ოთახი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ნანა ნონიაშვილი 577 931356
188 შიდა-ქართლი კასპი. კოსტავას ქ. №16, პირველი სართული, სხდომის ოთახი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ნანა ნონიაშვილი 577 931356
189 შიდა-ქართლი კასპი. კოსტავას ქ. №16, პირველი სართული, სხდომის ოთახი 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ნანა ნონიაშვილი 577 931356
190 შიდა-ქართლი კასპი. კოსტავას ქ. №16 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 სოფიკო თინიკაშვილი 551521206
191 შიდა-ქართლი კასპი. კოსტავას ქ. №16 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 სოფიკო თინიკაშვილი 551521206
192 შიდა-ქართლი ქარელი. თამარ მეფის ქ. №24 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 მარეხი ტალახაძე 599308586
193 შიდა-ქართლი ქარელი. თამარ მეფის ქ. №24 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 მარეხი ტალახაძე 599308586
194 შიდა-ქართლი ქარელი. თამარ მეფის ქ. №24 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
195 შიდა-ქართლი ქარელი. თამარ მეფის ქ. №24 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
196 შიდა-ქართლი ქარელი. თამარ მეფის ქ. №24 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
197 შიდა-ქართლი ხაშური. კოსტავას ქ. №7. მე-3 სართული. სხდომათა დარბაზი. 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:30 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
198 შიდა-ქართლი ხაშური. კოსტავას ქ. №7. მე-3 სართული. სხდომათა დარბაზი 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:00 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
199 შიდა-ქართლი ხაშური. კოსტავას ქ. №7. მე-3 სართული. სხდომათა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:30 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
200 შიდა-ქართლი ხაშური. კოსტავას ქ. №7. მე-3 სართული. სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:30 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
201 შიდა-ქართლი ხაშური. კოსტავას ქ. №7. მე-3 სართული. სხდომათა დარბაზი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:30 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
202 შიდა-ქართლი ხაშური. კოსტავას ქ. №7 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ანა ობოლაძე 577616142
203 შიდა-ქართლი ხაშური. კოსტავას ქ. №7 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 ანა ობოლაძე 577616142
204 მცხეთა-თიანეთი დუშეთი. მ. კოსტავას №23 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 მაია შამყულაშვილი 579083388
205 მცხეთა-თიანეთი დუშეთი. მ. კოსტავას №23 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 მაია შამყულაშვილი 579083388
206 მცხეთა-მთიანეთი დუშეთი. მ. კოსტავას №23 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 მაყვალა დინუაშვილი 577998728
207 მცხეთა-მთიანეთი დუშეთი. მ. კოსტავას №23 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 მაყვალა დინუაშვილი 577998728
208 მცხეთა-მთიანეთი დუშეთი. მ. კოსტავას №23 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ვასილ კალანდაძე 599987667
209 მცხეთა-მთიანეთი დუშეთი. მ. კოსტავას №23 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ვასილ კალანდაძე 599987667
210 მცხეთა-მთიანეთი თიანეთი. რუსთაველის ქ. №54 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 გიორგი ცალუღელაშვილი 577944030
211 მცხეთა-მთიანეთი თიანეთი. რუსთაველის ქ. №54 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 გიორგი ცალუღელაშვილი 577944030
212 მცხეთა-თიანეთი თიანეთი. რუსთაველის ქ. №54 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:30 ნინო ფაშურიშვილი 571704005
213 მცხეთა-თიანეთი მცხეთა. აღმაშენელის №51 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 მარი კაპანაძე 599314302
214 მცხეთა-თიანეთი მცხეთა. აღმაშენელის №51 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 12:00 მარი კაპანაძე 599314302
215 მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა. აღმაშენელის №51 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ამირან მარტოლეკი 577931325
216 მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა. აღმაშენელის №51 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 14:00 ამირან მარტოლეკი 577931325
217 მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა. აღმაშენელის №51 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 ამირან მარტოლეკი 577931325
218 მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა. აღმაშენელის №51 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:30 ამირან მარტოლეკი 577931325
219 მცხეთა-მთიანეთი მცხეთა. აღმაშენელის №51 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ამირან მარტოლეკი 577931325
220 მცხეთა-თიანეთი სტეფანწმინდა. ააიპ ყაზბეგის განათლების, კულტურისა და სპორტის განვითარების ცენტრი. ალ.ყაზბეგის 24. მესამე სართული.საკონფერენციო დარბაზი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:30 ციური ჩქარეული 577998714
221 მცხეთა-თიანეთი სტეფანწმინდა. ააიპ ყაზბეგის განათლების, კულტურისა და სპორტის განვითარების ცენტრი. ალ.ყაზბეგის 24. მესამე სართული.საკონფერენციო დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:30 ციური ჩქარეული 577998714
222 სამცხე-ჯავახეთი ადიგენი. არტემ ბალახაშვილის ქ. №19, საარჩევნო ოლქი, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
223 სამცხე-ჯავახეთი ადიგენი. არტემ ბალახაშვილის ქ. №19, საარჩევნო ოლქი, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
224 სამცხე-ჯავახეთი ადიგენი. არტემ ბალახაშვილის ქ. №19, საარჩევნო ოლქი, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
225 სამცხე-ჯავახეთი ასპინძა. ერეკლე მეორის ქ. №6 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 გივი ივანიძე 577931364
226 სამცხე-ჯავახეთი ასპინძა. ერეკლე მეორის ქ. №6 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 გივი ივანიძე 577931364
227 სამცხე-ჯავახეთი ასპინძა. ერეკლე მეორის ქ. №6 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 მაგდა ბერიძე 595201042
228 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 სუსანა მელიქიძე 577283485
229 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 სუსანა მელიქიძე 577283485
230 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:30 სუსანა მელიქიძე 577283485
231 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 რომან კოსტანიანი 599556882
232 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 10:00 რომან კოსტანიანი 599556882
233 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 რომან კოსტანიანი 599556882
234 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:00 რომან კოსტანიანი 599556882
235 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე. რუსთაველის ქ. №45 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
236 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
237 სამცხე-ჯავახეთი ახალქალაქი. ჯავახიშვილის №2 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
238 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე. რუსთაველის ქ. №45 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 12:30 თეა გავაშელი 577998766
239 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე. რუსთაველის ქ. №45 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:30 თეა გავაშელი 577998766
240 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე. რუსთაველის ქ. №45 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 მანანა ორჯონიკიძე 599101785
241 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხე. რუსთაველის ქ. №45 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 მანანა ორჯონიკიძე 599101785
242 სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი. წმინდა ნინოს ქ. №11 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 ანნა კუპრაშვილი 597700151
243 სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი. წმინდა ნინოს ქ. №11 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ანნა კუპრაშვილი 597700151
244 სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი. წმინდა ნინოს ქ. №11 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ლევან დევიძე 577998882
245 სამცხე-ჯავახეთი ბორჯომი. წმინდა ნინოს ქ. №11 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 14:30 ლევან დევიძე 577998882
246 სამცხე-ჯავახეთი ნინოწმინდა. თავისუფლების ქ. №23 (მეორე სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:30 ზარუჰ ესოიანი 577998784
247 სამცხე-ჯავახეთი ნინოწმინდა. თავისუფლების ქ. №23 (მეორე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 13:00 ზარუჰ ესოიანი 577998784
248 სამცხე-ჯავახეთი ნინოწმინდა. თავისუფლების ქ. №23 (მეორე სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:30 ზარუჰ ესოიანი 577998784
249 სამცხე-ჯავახეთი ნინოწმინდა. თავისუფლების ქ. №23 (მეორე სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 13:00 ზარუჰ ესოიანი 577998784
250 სამცხე-ჯავახეთი ნინოწმინდა. თავისუფლების ქ. №23 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ზარუჰ ესოიანი 577998784
251 იმერეთი ბაღდათი. სააკაძის ქ. №5 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 15:00 არჩილ სიგუნავა 577998700
252 იმერეთი ბაღდათი. სააკაძის ქ. №5 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 არჩილ სიგუნავა 577998700
253 იმერეთი ბაღდათი. სააკაძის ქ. №5 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 15:00 არჩილ სიგუნავა 577998700
254 იმერეთი ბაღდათი. სააკაძის ქ. №5 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 არჩილ სიგუნავა 577998700
255 იმერეთი ვანი. თავისუფლების ქ. №63 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 კახაბერ მჟავანაძე 577998831595908069
256 იმერეთი ვანი. თავისუფლების ქ. №63 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 კახაბერ მჟავანაძე 577998831595908069
257 იმერეთი ვანი. თავისუფლების ქ. №63 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 15:00 კახა გოგნაძე 595417474
258 იმერეთი ვანი. თავისუფლების ქ. №63 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 კახა გოგნაძე 595417474
259 იმერეთი ზესტაფონი. წერეთლის ქ. №5 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ქეთევანი ვაშაყმაძე 551721099
260 იმერეთი ზესტაფონი. წერეთლის ქ. №5 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ქეთევანი ვაშაყმაძე 551721099
261 იმერეთი ზესტაფონი. წერეთლის ქ. №5 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 ქეთევანი ვაშაყმაძე 551721099
262 იმერეთი ზესტაფონი. წერეთლის ქ. №5 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ქეთევან შარიქაძე 577233028
263 იმერეთი ზესტაფონი. წერეთლის ქ. №5 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 14:00 ქეთევან შარიქაძე 577233028
264 იმერეთი ზესტაფონი. წერეთლის ქ. №5 (მეორე სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 გიორგი კახნიაშვილი 591713332
265 იმერეთი ზესტაფონი. წერეთლის ქ. №5 (მეორე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 გიორგი კახნიაშვილი 591713332
266 იმერეთი თერჯოლა. რუსთაველის ქ. №117 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 ნაზი სირაძე 595168036
267 იმერეთი თერჯოლა. რუსთაველის ქ. №117 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 ნაზი სირაძე 595168036
268 იმერეთი თერჯოლა. რუსთაველის ქ. №117 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 12:00 ნაზი სირაძე 595168036
269 იმერეთი თერჯოლა. რუსთაველის ქ. №117 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 13:30 მაკა ასათიანი 555413146
270 იმერეთი თერჯოლა. რუსთაველის ქ. №117 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 მაკა ასათიანი 555413146
271 იმერეთი სამტრედია, რესპუბლიკის ქ. #6 მეორე სართული, საკრებულოს სხდომათა დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 სოფიო დარჯანია 595904421
272 იმერეთი სამტრედია, რესპუბლიკის ქ. #6 მეორე სართული, საკრებულოს სხდომათა დარბაზი 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 14:30 სოფიო დარჯანია 595904421
273 იმერეთი სამტრედია, რესპუბლიკის ქ. #6 მეორე სართული, საკრებულოს სხდომათა დარბაზი 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 10:30 სოფიო დარჯანია 595904421
274 იმერეთი სამტრედია, რესპუბლიკის ქ. #6 მეორე სართული, საკრებულოს სხდომათა დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:30 ირაკლი მელქაძე 598470037
275 იმერეთი სამტრედია, რესპუბლიკის ქ. #6 მეორე სართული, საკრებულოს სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:30 ირაკლი მელქაძე 598470037
276 იმერეთი სამტრედია, რესპუბლიკის ქ. #6 მეორე სართული, საკრებულოს სხდომათა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 ნანა იმნაძე 595031338; 595040646
277 იმერეთი სამტრედია, რესპუბლიკის ქ. #6 მეორე სართული, საკრებულოს სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:30 ნანა იმნაძე 595031338; 595040646
278 იმერეთი საჩხერე. მ .მაჭავარიანის ქ. № 41 (სააქტო დარბაზი, მეორე სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 მანანა მუმლაძე 577998788
279 იმერეთი საჩხერე. მ .მაჭავარიანის ქ. № 41 (სააქტო დარბაზი, მეორე სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 მანანა მუმლაძე 577998788
280 იმერეთი საჩხერე. მ .მაჭავარიანის ქ. № 41 (სააქტო დარბაზი, მეორე სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 მანანა მუმლაძე 577998788
281 იმერეთი საჩხერე. მ .მაჭავარიანის ქ. № 41 (სააქტო დარბაზი, მეორე სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:00 მანანა მუმლაძე 577998788
282 იმერეთი საჩხერე. მ .მაჭავარიანის ქ. № 41 (სააქტო დარბაზი, მეორე სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 13:00 მანანა მუმლაძე 577998788
283 იმერეთი საჩხერე. მ .მაჭავარიანის ქ. № 41 (სააქტო დარბაზი, მეორე სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 მანანა მუმლაძე 577998788
284 იმერეთი საჩხერე. მ .მაჭავარიანის ქ. № 41 (სააქტო დარბაზი, მეორე სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 მაია შუბითიძე 599201402
285 იმერეთი საჩხერე. მ .მაჭავარიანის ქ. № 41 (სააქტო დარბაზი, მეორე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 მაია შუბითიძე 599201402
286 იმერეთი ტყიბული. თაბუკაშვილის ქ. №8 საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომათა დარბაზი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 10:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
287 იმერეთი ტყიბული. თაბუკაშვილის ქ. №8 საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
288 იმერეთი ტყიბული. თაბუკაშვილის ქ. №8 საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომათა დარბაზი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
289 იმერეთი ტყიბული. თაბუკაშვილის ქ. №8 საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომათა დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
290 იმერეთი ტყიბული. თაბუკაშვილის ქ. №8 საოლქო საარჩევნო კომისია, სხდომათა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
291 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
292 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 11:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
293 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 07.10.2019; 082.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
294 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
295 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 გია ცაცაშვილი 591078389
296 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 გია ცაცაშვილი 591078389
297 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 10:30 გელა სიორდია 599613179
298 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 15:00 გელა სიორდია 599613179
299 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 მაკა ალავიძე 597154747
300 იმერეთი ქუთაისი. ი.ჭავჭავაძის გამზ. №31 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 მაკა ალავიძე 597154747
301 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 სალომე ქაჯაია 577375878
302 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 სალომე ქაჯაია 577375878
303 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
304 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
305 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
306 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
307 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
308 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
309 იმერეთი წყალტუბო. ალ. ყაზბეგის ქ. №2ა 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
310 იმერეთი ჭიათურა, თხელიძის ქ.#29 (საზოგადოებრივი კოლეჯი "პროფიუნიტი" მე-2 სართული, მე8 აუდიტორია) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
311 იმერეთი ჭიათურა, თხელიძის ქ.#29 (საზოგადოებრივი კოლეჯი "პროფიუნიტი" მე-2 სართული, მე8 აუდიტორია) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
312 იმერეთი ჭიათურა, თხელიძის ქ.#29 (საზოგადოებრივი კოლეჯი "პროფიუნიტი" მე-2 სართული, მე8 აუდიტორია) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 13:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
313 იმერეთი ჭიათურა, თხელიძის ქ.#29 (საზოგადოებრივი კოლეჯი "პროფიუნიტი" მე-2 სართული, მე8 აუდიტორია) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
314 იმერეთი ჭიათურა, თხელიძის ქ.#29 (საზოგადოებრივი კოლეჯი "პროფიუნიტი" მე-2 სართული, მე8 აუდიტორია) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:00 მამუკა სამხარაძე 577963322; 593717835
315 იმერეთი ჭიათურა, თხელიძის ქ.#29, "საზოგადოებრივი კოლეჯი - პროფიუნიტი", მე-2 სართული, მე-8 აუდიტორია 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 თეონა ჩუბინიძე 555749494
316 იმერეთი ჭიათურა, თხელიძის ქ.#29, "საზოგადოებრივი კოლეჯი - პროფიუნიტი", მე-2 სართული, მე-8 აუდიტორი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 თეონა ჩუბინიძე 555749494
317 იმერეთი ხარაგაული. 9 აპრილის ქ. №46 1 სართული 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 12:30 ინგა გლუნჩაძე 577671351
318 იმერეთი ხარაგაული. 9 აპრილის ქ. №46 1 სართული 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:30 ინგა გლუნჩაძე 577671351
319 იმერეთი ხარაგაული. 9 აპრილის ქ. №46 I სართული 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:30 არჩილ ბლიაძე 577663083
320 იმერეთი ხარაგაული. 9 აპრილის ქ. №46 I სართული 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 არჩილ ბლიაძე 577663083
321 იმერეთი ხარაგაული. 9 აპრილის ქ. №46 Iსართული 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 12:30 არჩილ ბლიაძე 577663083
322 იმერეთი ხონი. კაკაბაძის ქ. №2, N55 საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, სართული პირველი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 გიორგი გორდაძე 599115701
323 იმერეთი ხონი. კაკაბაძის ქ. №2, N55 საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, სართული პირველი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 გიორგი გორდაძე 599115701
324 იმერეთი ხონი. კაკაბაძის ქ. №2, N55 საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, სართული პირველი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 გიორგი გორდაძე 599115701
325 იმერეთი ხონი. კაკაბაძის ქ. №2 N55 საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 ფიქრია წვერავა 598490599
326 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ამბროლაური. აღმაშენებლის ქ. №18, N44 ამბროლაურის საოლქო საარჩევნო კომისია, პირველი სართული, სადომათა დარბაზი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 11:00 გიგი გაგოშიძე 577998586
327 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ამბროლაური. აღმაშენებლის ქ. №18, N44 ამბროლაურის საოლქო საარჩევნო კომისია, პირველი სართული, სადომათა დარბაზი 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:00 გიგი გაგოშიძე 577998586
328 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ამბროლაური. აღმაშენებლის ქ. №18, N44 ამბროლაურის საოლქო საარჩევნო კომისია, პირველი სართული, სადომათა დარბაზი 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 11:00 გიგი გაგოშიძე 577998586
329 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ამბროლაური. აღმაშენებლის ქ. №18, N44 ამბროლაურის საოლქო საარჩევნო კომისია, პირველი სართული, სადომათა დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 გიგი გაგოშიძე 577998586
330 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ამბროლაური. აღმაშენებლის ქ. №18, N44 ამბროლაურის საოლქო საარჩევნო კომისია, პირველი სართული, სადომათა დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 გიგი გაგოშიძე 577998586
331 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი. თამარ მეფის ქ. №31 საოლქო საარჩევნო კომისიია.მე-2 სართული. სააქტო დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 10:30 თამარ ტვილდიანი 599270216
332 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი. თამარ მეფის ქ. №31 საოლქო საარცევნო კომისია. მე-2 სარტული სააქტო დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 13:30 თამარ ტვილდიანი 599270216
333 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ლენტეხი. თამარ მეფის ქ. №31 საოლქო საარჩევნო კომისია.მე-2 სართული. სააქტო დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:30 თამარ ტვილდიანი 599270216
334 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ონი ზ.ქაფიანიძის ქ.#89 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა პირველი სართული 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 მამია გოგრიჭიანი 577931344
335 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ონი ზ.ქაფიანიძის ქ. #89 საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა პირველი სართული 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 მამია გოგრიჭიანი 577931344
336 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი. რუსთაველის ქ. №41 პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი. 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 12:00 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
337 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი. რუსთაველის ქ. №41 პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი. 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
338 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი. რუსთაველის ქ. №41ცაგერი. პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი. 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:00 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
339 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი. რუსთაველის ქ. №41 პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი. 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:30 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
340 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი. რუსთაველის ქ. №41 პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი. 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 12:00 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
341 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ცაგერი. რუსთაველის ქ. №41ცაგერი. პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი. 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:30 ლელა კოპალიანი 595992453; 591072424
342 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:30 მირანდა მესხი 591078391
343 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 მირანდა მესხი 591078391
344 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:30 მირანდა მესხი 591078391
345 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:30 ნანა ოყუჯავა 577451019
346 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 12:00 ნანა ოყუჯავა 577451019
347 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 12:00 ნანა ოყუჯავა 577451019
348 სამეგრელო ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:30 ასმათ ბერაია 555160778
349 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:30 ასმათ ბერაია 555160778
350 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ზუგდიდი. კოსტავას ქ. №58 (სხდომათა დარბაზი. პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:00 ასმათ ბერაია 555160778
351 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მარტვილი. გამსახურდიას ქ. №4 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:30 ნინო დანელია 577944128
352 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მარტვილი. გამსახურდიას ქ. №4 (სხდომათა დარბაზი, პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 12:30 ნინო დანელია 577944128
353 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მესტია. თამარ მეფის ქ. №14 (მეორე სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 შორენა გვარლიანი 595330379
354 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მესტია. თამარ მეფის ქ. №14 (მეორე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 შორენა გვარლიანი 595330379
355 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მესტია. თამარ მეფის ქ. №14 (მეორე სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 13:30 შორენა გვარლიანი 595330379
356 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მესტია. თამარ მეფის ქ. №14 (მეორე სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 12:00 მარეხ ჯაფარიძე 598171080
357 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მესტია. თამარ მეფის ქ. №14 (მეორე სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 მარეხ ჯაფარიძე 598171080
358 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი,შოთა რუსთაველის ქ. №221, I სართული, სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 ცოტნე შუშანია 598102121
359 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი,შოთა რუსთაველის ქ. №221, I სართული, სხდომათა დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 15:00 ცოტნე შუშანია 598102121
360 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი,შოთა რუსთაველის ქ. №221, I სართული, სხდომათა დარბაზი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 13:00 ცოტნე შუშანია 598102121
361 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი,შოთა რუსთაველის ქ. №221, I სართული, სხდომათა დარბაზი 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 13:00 ცოტნე შუშანია 598102121
362 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სენაკი,შოთა რუსთაველის ქ. №221, I სართული, სხდომათა დარბაზი 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 13:00 ცოტნე შუშანია 598102121
363 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ფოთი. 26 მაისის ქ. N7, N70 ფოთის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:00 სალომე როდონაია 577998771
364 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ფოთი. 26 მაისის ქ. N7, N70 ფოთის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 12:00 სალომე როდონაია 577998771
365 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ფოთი. 26 მაისის ქ. N7, N70 ფოთის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 მარიკა გაწერელია 577998774
366 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ფოთი. 26 მაისის ქ. N7, N70 ფოთის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 12:00 მარიკა გაწერელია 577998774
367 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ჩხოროწყუ. კოსტავას ქ. №22 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ქეთო მოსიძე 596113663
368 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ჩხოროწყუ. კოსტავას ქ. №22 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 ქეთო მოსიძე 596113663
369 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ჩხოროწყუ. კოსტავას ქ. №22 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ქეთო მოსიძე 596113663
370 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ჩხოროწყუ. კოსტავას ქ. №22 (სხდომათა დარბაზი, მეორე სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 ქეთო მოსიძე 596113663
371 სამეგრელო - ზემო სვანეთი წალენჯიხა. სალიას ქ. №3 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 13:30 ანა მიქავა 591918687
372 სამეგრელო - ზემო სვანეთი წალენჯიხა. სალიას ქ. №3 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ანა მიქავა 591918687
373 სამეგრელო - ზემო სვანეთი წალენჯიხა. სალიას ქ. №3 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 13:30 ანა მიქავა 591918687
374 სამეგრელო - ზემო სვანეთი წალენჯიხა. სალიას ქ. №3 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 ანა მიქავა 591918687
375 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ხობი. ცოტნე დადიანის ქ. № 185 (მესამე სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 13:00 ტაგუ გეგეჭკორი 591101743
376 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მარტვილი. გამსახურდიას ქ. №4, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 13:00 ტაგუ გეგეჭკორი 591101743
377 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მარტვილი. გამსახურდიას ქ. №4, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 13:00 ტაგუ გეგეჭკორი 591101743
378 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მარტვილი. გამსახურდიას ქ. №4, პირველი სართული, სხდომათა დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:30 ტაგუ გეგეჭკორი 591101743
379 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ხობი. ცოტნე დადიანის ქ. № 185 (მესამე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 12:00 დათუნა ჯობავა 555594214
380 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ხობი. ცოტნე დადიანის ქ. № 185 (მესამე სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 დათუნა ჯობავა 555594214
381 სამეგრელო - ზემო სვანეთი აბაშა. ჯორჯიკიას ქუჩა, მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 12:00 გიორგი ქოიავა 577998919; 571751575
382 სამეგრელო - ზემო სვანეთი აბაშა. ჯორჯიკიას ქუჩა, მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 13:00 გიორგი ქოიავა 577998919; 571751575
383 სამეგრელო - ზემო სვანეთი აბაშა. ჯორჯიკიას ქუჩა, მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 დიანა ინჯგია 577606260
384 სამეგრელო - ზემო სვანეთი აბაშა. ჯორჯიკიას ქუჩა, მეორე სართული, სხდომათა დარბაზი 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 13:00 დიანა ინჯგია 577606260
385 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 გელა ღოღობერიძე 577412104
386 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 10:00 გელა ღოღობერიძე 577412104
387 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 დავით თოდრია 577998758
388 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 10:00 დავით თოდრია 577998758
389 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 დავით თოდრია 577998758
390 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 10:00 დავით თოდრია 577998758
391 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 ციალა შავაძე 577738080
392 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 15:00 ციალა შავაძე 577738080
393 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 15:00 ციალა შავაძე 577738080
394 აჭარა ბათუმი. დემეტრე თავდადებულის ქ. №27 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 ციალა შავაძე 577738080
395 აჭარა ქედა. წერეთლის ქ. №2 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 ალი ნაკაშიძე 577944064
396 აჭარა ქედა. წერეთლის ქ. №2 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 13:00 ალი ნაკაშიძე 577944064
397 აჭარა ქედა. წერეთლის ქ. №2 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 15:00 მზიური შავაძე 591719658
398 აჭარა ქედა. წერეთლის ქ. №2 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 15:00 მზიური შავაძე 591719658
399 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 10:00 თეონა გეგიძე 599856444
400 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:00 თეონა გეგიძე 599856444
401 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:30 თეონა გეგიძე 599856444
402 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 14:30 თეონა გეგიძე 599856444
403 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
404 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
405 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 14:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
406 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
407 აჭარა ქობულეთი. მემედ აბაშიძის ქ. №10 (პირველი სართულის სააქტო დარბაზი) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 13:00 გელა ხახნელიძე 577998747; 551955999
408 აჭარა შუახევი, სელიმ ხიმშიაშვილის № 2 (პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 დათა ზოიძე 577203799
409 აჭარა შუახევი, სელიმ ხიმშიაშვილის № 2 (პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 14:00 დათა ზოიძე 577203799
410 აჭარა შუახევი, სელიმ ხიმშიაშვილის № 2 (პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 დათა ზოიძე 577203799
411 აჭარა შუახევი, სელიმ ხიმშიაშვილის № 2 (პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:00 დათა ზოიძე 577203799
412 აჭარა შუახევი, სელიმ ხიმშიაშვილის № 2 (პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 15:00 გიორგი მაკარაძე 591101748
413 აჭარა შუახევი, სელიმ ხიმშიაშვილის № 2 (პირველი სართული) 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 15:00 გიორგი მაკარაძე 591101748
414 აჭარა შუახევი, სელიმ ხიმშიაშვილის № 2 (პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 გიორგი მაკარაძე 591101748
415 აჭარა ბათუმი. ტაოს ქ. №1.პირველი სართული 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 14:00 ომარ ვარშანიძე 577944095
416 აჭარა ბათუმი. ტაოს ქ. №1.პირველი სართული 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:30 ომარ ვარშანიძე 577944095
417 აჭარა ბათუმი. ტაოს ქ. №1.პირველი სართული 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 14:00 ომარ ვარშანიძე 577944095
418 აჭარა ბათუმი. ტაოს ქ. №1.პირველი სართული 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:30 ომარ ვარშანიძე 577944095
419 აჭარა ბათუმი. ტაოს ქ. №1.პირველი სართული 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 14:30 ომარ ვარშანიძე 577944095
420 აჭარა ბათუმი. ტაოს ქ. №1.პირველი სართული 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 14:00 ომარ ვარშანიძე 577944095
421 აჭარა სოფ სხალთის საჯარო სკოლის შენობა მე-3 სართული მუსიკის კაბინეტი 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 14:00 ნოდარ მელაძე 577944164
422 აჭარა ხულო ტბელ აბუსერიძის ქ. № 9 საოლქო საარჩევნო კომისიის პირველი სართული (ახალგაზრდული ცენტრის დარბაზი) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 ნოდარ მელაძე 577944164
423 აჭარა ხულო სოფ. ხიხაძირის საჯარო სკოლის შენობა მე-3 სართული მე-8 კლასის კაბინეტი. 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 11:00 გოჩა აბულაძე 595881797
424 აჭარა ხულო. ტბელ აბუსერიძის ქ. № 9 საოლქო საარჩევნო კომისიის პირველი სართული (ახალგაზრდული ცენტრის დარბაზი) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 12:00 გოჩა აბულაძე 595881797
425 აჭარა ხულო. ტბელ აბუსერიძის ქ. №9 პირველი სარტული , ახალგაზრდული ცენტრის დარბაზი 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 თამარ ქამადაძე 595881794
426 აჭარა ხულო. ტბელ აბუსერიძის ქ. №9, პირველი სართული ახალგაზრდული ცენტრის დარბაზი 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 თამარ ქამადაძე 595881794
427 აჭარა ხულო. ტბელ აბუსერიძის ქ. №9 , პირველი სართული ახალგაზრდული ცენტრის დარბაზი 02.10.2019; 03.10.2019; 04.10.2019; 14:00 თამარ ქამადაძე 595881794
428 გურია ლანჩხუთი. ჟორდანიას ქ. №76 (მესამე სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 ლაშა კილაძე 577998721
429 გურია ლანჩხუთი. ჟორდანიას ქ. №76 (მესამე სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 15:00 ლაშა კილაძე 577998721
430 გურია ლანჩხუთი. ჟორდანიას ქ. №76 (მესამე სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 15:00 ლაშა კილაძე 577998721
431 გურია ლანჩხუთი. ჟორდანიას ქ. №76 (მესამე სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 თამარ ბისიეშვილი 577998722
432 გურია ლანჩხუთი. ჟორდანიას ქ. №76 (მესამე სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 თამარ ბისიეშვილი 577998722
433 გურია ოზურგეთი. დოლიძის ქ. №1 (პირველი სართული) 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 11:00 თამთა გიორგაძე 577998760
434 გურია ოზურგეთი. დოლიძის ქ. №1 (პირველი სართული) 25.09.2019; 26.09.2019; 27.09.2019; 15:00 თამთა გიორგაძე 577998760
435 გურია ოზურგეთი. დოლიძის ქ. №1 (პირველი სართული) 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 15:00 თამთა გიორგაძე 577998760
436 გურია ოზურგეთი. დოლიძის ქ. №1 (პირველი სართული) 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 10:30 თამთა გიორგაძე 577998760
437 გურია ოზურგეთი. დოლიძის ქ. №1 (პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 თამთა გიორგაძე 577998760
438 გურია ოზურგეთი. დოლიძის ქ. №1 (პირველი სართული) 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 15:00 თამთა გიორგაძე 577998760
439 გურია ოზურგეთი. დოლიძის ქ. №1 (პირველი სართული) 09.10.2019; 10.10.2019; 11.10.2019; 14:00 თამთა გიორგაძე 577998760
440 გურია ოზურგეთი. დოლიძის ქ. №1 (პირველი სართული) 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 15:00 ქეთევან ჟვანია 568915931
441 გურია ჩოხატაური. დუმბაძის ქ. №35 პირველი სართული 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 11:00 მაკა ბოლქვაძე 577333962
442 გურია ჩოხატაური. დუმბაძის ქ. №35 პირველი სართული 07.10.2019; 08.10.2019; 09.10.2019; 11:00 მაკა ბოლქვაძე 577333962
443 გურია ჩოხატაური. დუმბაძის ქ. №35 პირველი სართული 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 მაკა ბოლქვაძე 577333962
444 გურია ჩოხატაური. დუმბაძის ქ. №35 პირველი სართული 23.10.2019; 24.10.2019; 25.10.2019; 13:30 მაკა ბოლქვაძე 577333962
445 გურია ჩოხატაური. დუმბაძის ქ. №35 პირველი სართული 21.10.2019; 22.10.2019; 23.10.2019; 10:30 მაკა ბოლქვაძე 577333962
446 თბილისი თბილისი. სარაჯიშვილის ქ. №1 15.10.2019; 16.10.2019; 17.10.2019; 11:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785