საოლქო საარჩევნო კომისიის წევრთა II ეტაპის ტრენინგების გრაფიკი


ტრენერი (სწავლების ცენტრი): ნანა ბღარაშვილი
ტელეფონი: 599548404
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
03/10/2017 10:30 №7 ჩუღურეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, ჯავახიშვილის №51 (ჩუღურეთის საოლქო, სხდომის დარბაზი)
03/10/2017 10:30 №7 ჩუღურეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, ჯავახიშვილის №51 (ჩუღურეთის საოლქო, სხდომის დარბაზი)
04/10/2017 10:30 №8 დიდუბის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, აღმაშენებლის გამზირი №140ა (დიდუბის საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა - თავმჯდომარის ოთახი)
04/10/2017 10:30 №8 დიდუბის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, აღმაშენებლის გამზირი №140ა (დიდუბის საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა - თავმჯდომარის ოთახი)
05/10/2017 10:30 №10 გლდანის საოლქო საარჩევნო კომისია; გლდანის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა (სხდომის დარბაზი), მუხიანის მე-3 მ/რ, კორპ. 23
05/10/2017 10:30 №10 გლდანის საოლქო საარჩევნო კომისია; გლდანის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა (სხდომის დარბაზი), მუხიანის მე-3 მ/რ, კორპ. 23
06/10/2017 10:30 №9 ნაძალადევის საოლქო საარჩევნო კომისია; ნაძალადევის ოლქი. სარაჯიშვილის ქ. N1 (სხდომის დარბაზი)
06/10/2017 10:30 №9 ნაძალადევის საოლქო საარჩევნო კომისია; ნაძალადევის ოლქი. სარაჯიშვილის ქ. N1 (სხდომის დარბაზი)
10/10/2017 10:30 №4 კრწანისის საოლქო საარჩევნო კომისია; კრწანისის ქ. №8 კრწანისის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა (სხდომის დარბაზი)
10/10/2017 10:30 №4 კრწანისის საოლქო საარჩევნო კომისია; კრწანისის ქ. №8 კრწანისის საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა (სხდომის დარბაზი)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): ანნა უსტიაშვილი
ტელეფონი: 599856040
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
05/10/2017 14:00 №15 ლაგოდეხის საოლქო საარჩევნო კომისია; ლაგოდეხი, ზაქათალას ქ. #44 (საოლქო საარჩევნო კომისის სხდომათა დარბაზი, I სართული)
05/10/2017 14:00 №15 ლაგოდეხის საოლქო საარჩევნო კომისია; ლაგოდეხი, ზაქათალას ქ. #44 (საოლქო საარჩევნო კომისის სხდომათა დარბაზი, I სართული)
06/10/2017 10:00 №14 დედოფლისწყაროს საოლქო საარჩევნო კომისია; დედოფლისწყარო, რუსთაველის ქ.#29 (საოლქო საარჩევნო კომისის სხდომათა დარბაზი, I სართული)
06/10/2017 10:00 №13 სიღნაღის საოლქო საარჩევნო კომისია; სიღნაღი, აღმაშენებლის ქ. #13 (საოლქო საარჩევნო კომისის სხდომათა დარბაზი, I სართული)
06/10/2017 10:00 №14 დედოფლისწყაროს საოლქო საარჩევნო კომისია; დედოფლისწყარო, რუსთაველის ქ.#29 (საოლქო საარჩევნო კომისის სხდომათა დარბაზი, I სართული)
06/10/2017 10:00 №13 სიღნაღის საოლქო საარჩევნო კომისია; სიღნაღი, აღმაშენებლის ქ. #13 (საოლქო საარჩევნო კომისის სხდომათა დარბაზი, I სართული)
08/10/2017 15:00 №16 ყვარლის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ყვარელი, ჭავჭავაძის ქ. #34 (საოლქო საარჩევნო კომისის სხდომათა დარბაზი, II სართული)
08/10/2017 15:00 №16 ყვარლის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ყვარელი, ჭავჭავაძის ქ. #34 (საოლქო საარჩევნო კომისის სხდომათა დარბაზი, II სართული)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): რევაზ ეგაძე
ტელეფონი: 599851973
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
04/10/2017 10:00 №26 თეთრიწყაროს საოლქო საარჩევნო კომისია; №26 თეთრიწყაროს საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.თეთრიწყარო, თამარ მეფის #35
04/10/2017 15:00 №25 წალკის საოლქო საარჩევნო კომისია; №25 წალკის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.წალკა არისტოტელეს #17
04/10/2017 10:00 №26 თეთრიწყაროს საოლქო საარჩევნო კომისია; №26 თეთრიწყაროს საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.თეთრიწყარო, თამარ მეფის #35
04/10/2017 15:00 №25 წალკის საოლქო საარჩევნო კომისია; №25 წალკის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.წალკა არისტოტელეს #17
05/10/2017 11:00 №23 ბოლნისის საოლქო საარჩევნო კომისია; №23 ბოლნისის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.ბოლნისი აღმაშენებლის #68
05/10/2017 15:00 №24 დმანისის საოლქო საარჩევნო კომისია; №24 დმანისის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.დმანისი წმინდა ნინოს #39
05/10/2017 11:00 №23 ბოლნისის საოლქო საარჩევნო კომისია; №23 ბოლნისის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.ბოლნისი აღმაშენებლის #68
05/10/2017 15:00 №24 დმანისის საოლქო საარჩევნო კომისია; №24 დმანისის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.დმანისი წმინდა ნინოს #39
06/10/2017 10:00 №20 რუსთავის საოლქო საარჩევნო კომისია; №20 რუსთავის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. რუსთავი, ფიროსმანის №19
06/10/2017 15:00 №22 მარნეულის საოლქო საარჩევნო კომისია; №22 მარნეულის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. მარნეული, რუსთაველის №69
06/10/2017 10:00 №20 რუსთავის საოლქო საარჩევნო კომისია; №20 რუსთავის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. რუსთავი, ფიროსმანის №19
06/10/2017 15:00 №22 მარნეულის საოლქო საარჩევნო კომისია; №22 მარნეულის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. მარნეული, რუსთაველის №69
11/10/2017 13:00 №21 გარდაბნის საოლქო საარჩევნო კომისია; №21 გარდაბნის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.გარდაბანი აღმაშენებლის #36
11/10/2017 13:00 №21 გარდაბნის საოლქო საარჩევნო კომისია; №21 გარდაბნის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.გარდაბანი აღმაშენებლის #36
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): გიორგი დიდიძე
ტელეფონი: 577112145
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
02/10/2017 13:00 №1 მთაწმინდის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, შიო მღვიმელის ქ. №1 (მთაწმინდის საოლქო საარჩვენო კომისიის შენობა)
02/10/2017 13:00 №1 მთაწმინდის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, შიო მღვიმელის ქ. №1 (მთაწმინდის საოლქო საარჩვენო კომისიის შენობა)
03/10/2017 15:00 №6 სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, მესამე მასივი კალოუბნის №18 (სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია I სართული)
03/10/2017 11:00 №5 ისნის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, კახეთის შესახვევი №2 (ისნის საოლქო საარჩევნო კომისია, მე-2 სართული)
03/10/2017 15:00 №6 სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, მესამე მასივი კალოუბნის №18 (სამგორის საოლქო საარჩევნო კომისია I სართული)
03/10/2017 11:00 №5 ისნის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, კახეთის შესახვევი №2 (ისნის საოლქო საარჩევნო კომისია, მე-2 სართული)
04/10/2017 11:00 №3 საბურთალოს საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, ვაჟა ფშაველას №32 (საბურთალოს საოლქო საარჩევნო კომისია, I სართული)
04/10/2017 14:30 №2 ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, ვაჟა ფშაველას №32 (ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია, I სართული)
04/10/2017 11:00 №3 საბურთალოს საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, ვაჟა ფშაველას №32 (საბურთალოს საოლქო საარჩევნო კომისია, I სართული)
04/10/2017 14:30 №2 ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. თბილისი, ვაჟა ფშაველას №32 (ვაკის საოლქო საარჩევნო კომისია, I სართული)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): ირმა ღადუა
ტელეფონი: 557415050
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
06/10/2017 14:00 №65 მარტვილის საოლქო საარჩევნო კომისია; მარტვილი. გამსახურდიას 4. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა. 1-ლი სართული
06/10/2017 14:00 №65 მარტვილის საოლქო საარჩევნო კომისია; მარტვილი. გამსახურდიას 4. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა. 1-ლი სართული
07/10/2017 12:00 №66 ხობის საოლქო საარჩევნო კომისია; ხობი. ცოტნე დადიანის ქ. N185. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა. მე-3 სართული
07/10/2017 12:00 №66 ხობის საოლქო საარჩევნო კომისია; ხობი. ცოტნე დადიანის ქ. N185. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა. მე-3 სართული
08/10/2017 11:00 №64 სენაკის საოლქო საარჩევნო კომისია; სენაკი. რუსთაველის ქ. N221. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა. 1-ლი სართული
08/10/2017 15:00 №63 აბაშის საოლქო საარჩევნო კომისია; აბაშა. ჯორჯიკიას ქ. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა. მე-2 სართული
08/10/2017 11:00 №64 სენაკის საოლქო საარჩევნო კომისია; სენაკი. რუსთაველის ქ. N221. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა. 1-ლი სართული
08/10/2017 15:00 №63 აბაშის საოლქო საარჩევნო კომისია; აბაშა. ჯორჯიკიას ქ. საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა. მე-2 სართული
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): დავით თოდრია
ტელეფონი: 577998758
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
04/09/2017 10:00 №62 ჩოხატაურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ჩოხატაური, დუმბაძის №35 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა II სართული)
04/09/2017 10:00 №62 ჩოხატაურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ჩოხატაური, დუმბაძის №35 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა II სართული)
03/10/2017 10:00 №81 ქობულეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ქობულეთი, მემედ აბაშიძის №10 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა I სართული)
03/10/2017 15:00 №61 ლანჩხუთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ლანჩხუთი, ჟორდანიას №76 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა II სართული)
03/10/2017 10:00 №81 ქობულეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ქობულეთი, მემედ აბაშიძის №10 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა I სართული)
03/10/2017 15:00 №61 ლანჩხუთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ლანჩხუთი, ჟორდანიას №76 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა II სართული)
04/10/2017 15:00 №60 ოზურგეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ოზურგეთი, დოლიძის №1 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა I სართული)
04/10/2017 15:00 №60 ოზურგეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ოზურგეთი, დოლიძის №1 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა I სართული)
05/10/2017 14:00 №79 ბათუმის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ბათუმი, დ. თავდადებულის ქ. №27 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა II სართული)
05/10/2017 14:00 №79 ბათუმის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ბათუმი, დ. თავდადებულის ქ. №27 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა II სართული)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): რამაზ ბოლქვაძე
ტელეფონი: 595477500
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
04/10/2017 10:00 №84 ხულოს საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა ხულო ტბელ აბუსერიძის ქ. 9. #84 (საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა)
04/10/2017 14:30 №82 შუახევის საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა შუახევი, ც. ხიმშიაშვილის ქ. 2. #82 (საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა)
04/10/2017 10:00 №84 ხულოს საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა ხულო ტბელ აბუსერიძის ქ. 9. #84 (საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა)
04/10/2017 14:30 №82 შუახევის საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა შუახევი, ც. ხიმშიაშვილის ქ. 2. #82 (საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა)
05/10/2017 10:00 №83 ხელვაჩაურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ბათუმი ტაოს ქ. 1. #83 (საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა)
05/10/2017 14:30 №80 ქედის საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა ქედა წერეთლის ქ. N1. #80 (საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა)
05/10/2017 10:00 №83 ხელვაჩაურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ბათუმი ტაოს ქ. 1. #83 (საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა)
05/10/2017 14:30 №80 ქედის საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა ქედა წერეთლის ქ. N1. #80 (საოლქო საარჩევნო კომისის შენობა)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): ნინო იოსელიანი
ტელეფონი: 599157170
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
30/09/2017 12:00 №39 ასპინძის საოლქო საარჩევნო კომისია; ასპინძის №39 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი. მის. ერეკლე მეორის ქუჩა №4
30/09/2017 12:00 №39 ასპინძის საოლქო საარჩევნო კომისია; ასპინძის №39 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი. მის. ერეკლე მეორის ქუჩა №4
01/10/2017 11:00 №40 ახალქალაქის საოლქო საარჩევნო კომისია; ახალქალაქის №40 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი. მის. ჯავახიშვილის ქუჩა №2
01/10/2017 11:00 №40 ახალქალაქის საოლქო საარჩევნო კომისია; ახალქალაქის №40 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი. მის. ჯავახიშვილის ქუჩა №2
02/10/2017 11:00 №41 ნინოწმინდის საოლქო საარჩევნო კომისია; ნინოწმინდის №41 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი. მის. თავისუფლების ქუჩა №18
02/10/2017 11:00 №41 ნინოწმინდის საოლქო საარჩევნო კომისია; ნინოწმინდის №41 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი. მის. თავისუფლების ქუჩა №18
04/10/2017 11:00 №36 ბორჯომის საოლქო საარჩევნო კომისია; ბორჯომის №36 საოლქო საარჩევნო კომისიის სატრენინგო დარბაზი. მის. წმინდა ნინოს ქუჩა №11
04/10/2017 11:00 №36 ბორჯომის საოლქო საარჩევნო კომისია; ბორჯომის №36 საოლქო საარჩევნო კომისიის სატრენინგო დარბაზი. მის. წმინდა ნინოს ქუჩა №11
05/10/2017 13:00 №38 ადიგენის საოლქო საარჩევნო კომისია; ადიგენის №38 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი. მის. არტემ ბალახაშვილის ქუჩა №19
05/10/2017 13:00 №38 ადიგენის საოლქო საარჩევნო კომისია; ადიგენის №38 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი. მის. არტემ ბალახაშვილის ქუჩა №19
06/10/2017 11:00 №37 ახალციხის საოლქო საარჩევნო კომისია; ახალციხის №37 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი/ მის რუსთაველის ქუჩა №45
06/10/2017 11:00 №37 ახალციხის საოლქო საარჩევნო კომისია; ახალციხის №37 საოლქო საარჩევნო კომისიის ტრენინგ დარბაზი/ მის რუსთაველის ქუჩა №45
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): კახა გოგნაძე
ტელეფონი: 595417474
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
04/10/2017 10:00 №51 ზესტაფონის საოლქო საარჩევნო კომისია; ზესტაფონის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა. ქ. ზესტაფონი წერეთლლის ქ.#5
04/10/2017 14:00 №48 ხარაგაულის საოლქო საარჩევნო კომისია; ხარაგაულის საოლქო-საარჩენო კომისიის შენობა. ხარაგაული 9 აპრილის ქ. #46
04/10/2017 10:00 №51 ზესტაფონის საოლქო საარჩევნო კომისია; ზესტაფონის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა. ქ. ზესტაფონი წერეთლლის ქ.#5
04/10/2017 14:00 №48 ხარაგაულის საოლქო საარჩევნო კომისია; ხარაგაულის საოლქო-საარჩენო კომისიის შენობა. ხარაგაული 9 აპრილის ქ. #46
05/10/2017 10:00 №50 საჩხერის საოლქო საარჩევნო კომისია; საჩხერის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა-საჩხერე მაჭავარიანის ქ. #41
05/10/2017 14:00 №56 ჭიათურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ჭიათურის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა. ქ. ჭიათურა ნინოშვილის ქ. #5ა
05/10/2017 10:00 №50 საჩხერის საოლქო საარჩევნო კომისია; საჩხერის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა-საჩხერე მაჭავარიანის ქ. #41
05/10/2017 14:00 №56 ჭიათურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ჭიათურის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა. ქ. ჭიათურა ნინოშვილის ქ. #5ა
06/10/2017 10:00 №54 სამტრედიის საოლქო საარჩევნო კომისია; სამტრედიის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა-ქ. სამტრედია რაზმაძის ქ.#2
06/10/2017 14:00 №52 ბაღდათის საოლქო საარჩევნო კომისია; ბაღდათის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა-ქ. ბაღდათი სააკაძის 5
06/10/2017 10:00 №54 სამტრედიის საოლქო საარჩევნო კომისია; სამტრედიის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა-ქ. სამტრედია რაზმაძის ქ.#2
06/10/2017 14:00 №52 ბაღდათის საოლქო საარჩევნო კომისია; ბაღდათის საოლქო-საარჩევნო კომისიის შენობა-ქ. ბაღდათი სააკაძის 5
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): ლაშა მელაძე
ტელეფონი: 591442462
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
03/10/2017 11:00 №11 საგარეჯოს საოლქო საარჩევნო კომისია; საგარეჯო, აღმაშენებლის ქ. N15 (III სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი)
03/10/2017 11:00 №11 საგარეჯოს საოლქო საარჩევნო კომისია; საგარეჯო, აღმაშენებლის ქ. N15 (III სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი)
04/10/2017 12:00 №12 გურჯაანის საოლქო საარჩევნო კომისია; გურჯაანი, რუსთაველის ქ. №18 (I სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი)
04/10/2017 12:00 №12 გურჯაანის საოლქო საარჩევნო კომისია; გურჯაანი, რუსთაველის ქ. №18 (I სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი)
05/10/2017 11:00 №18 ახმეტის საოლქო საარჩევნო კომისია; ახმეტა, ბ. ჩოლოყაშვილის ქ. №50 (I სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი)
05/10/2017 11:00 №18 ახმეტის საოლქო საარჩევნო კომისია; ახმეტა, ბ. ჩოლოყაშვილის ქ. №50 (I სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი)
06/10/2017 11:00 №17 თელავის საოლქო საარჩევნო კომისია; თელავი, დავითაშვილის ქუჩა N2 (I სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი)
06/10/2017 11:00 №17 თელავის საოლქო საარჩევნო კომისია; თელავი, დავითაშვილის ქუჩა N2 (I სართული საოლქო საარჩევნო კომისიის საკონფერენციო დარბაზი)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): დიმიტრი ახალაშვილი
ტელეფონი: 577112141
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
01/10/2017 10:30 №29 ყაზბეგის საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა ყაზბეგი აღმაშენებლის ქ.9 (საოლქო საარჩევნო კომისიის I სართული)
01/10/2017 15:30 №28 დუშეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.დუშეთი კოსტავას ქ.23 (საოლქო საარჩევნო კომისიის II სართული)
01/10/2017 10:30 №29 ყაზბეგის საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა ყაზბეგი აღმაშენებლის ქ.9 (საოლქო საარჩევნო კომისიის I სართული)
01/10/2017 15:30 №28 დუშეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.დუშეთი კოსტავას ქ.23 (საოლქო საარჩევნო კომისიის II სართული)
02/10/2017 10:30 №27 მცხეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.მცხეთა აღმაშენებლის ქ.51 (საოლქო საარჩევნო კომისიის I სართული)
02/10/2017 14:00 №19 თიანეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა თიანეთი რუსთაველის ქ.54 (საოლქო საარჩევნო კომისიის II სართული)
02/10/2017 10:30 №27 მცხეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.მცხეთა აღმაშენებლის ქ.51 (საოლქო საარჩევნო კომისიის I სართული)
02/10/2017 14:00 №19 თიანეთის საოლქო საარჩევნო კომისია; დაბა თიანეთი რუსთაველის ქ.54 (საოლქო საარჩევნო კომისიის II სართული)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): ლევან კაპანაძე
ტელეფონი: 577710017
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
06/10/2017 10:00 №35 ხაშურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ხაშური, კოსტავას ქ. N7 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, III სართული
06/10/2017 14:00 №33 ქარელის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქარელი, თამარ მეფის ქ. N24 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენიბა, I სართული)
06/10/2017 14:00 №33 ქარელის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქარელი, თამარ მეფის ქ. N24 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენიბა, I სართული)
06/10/2017 10:00 №35 ხაშურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ხაშური, კოსტავას ქ. N7 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, III სართული
07/10/2017 10:00 №32 გორის საოლქო საარჩევნო კომისია; გორი, სამების ქ. N1 (საოლქო საარჩევნო კომიის შენობა, I სართული
07/10/2017 14:00 №30 კასპის საოლქო საარჩევნო კომისია; კასპი, კოსტავას ქ, N16 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, I სართული
07/10/2017 10:00 №32 გორის საოლქო საარჩევნო კომისია; გორი, სამების ქ. N1 (საოლქო საარჩევნო კომიის შენობა, I სართული
07/10/2017 14:00 №30 კასპის საოლქო საარჩევნო კომისია; კასპი, კოსტავას ქ, N16 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, I სართული
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): ეკა ბაქრაძე
ტელეფონი: 577955560
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
30/09/2017 10:00 №43 ონის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.ონი ქაფიანიძის 90. (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მეორე სართული)
30/09/2017 14:00 №44 ამბროლაურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ამბროლაური აღმაშენებლის 18 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა პირველი სართული)
30/09/2017 10:00 №43 ონის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ.ონი ქაფიანიძის 90. (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მეორე სართული)
30/09/2017 14:00 №44 ამბროლაურის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ამბროლაური აღმაშენებლის 18 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა პირველი სართული)
01/10/2017 10:00 №45 ცაგერის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ცაგერი რუსთაველის 41 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, პირველი სართული)
01/10/2017 14:00 №46 ლენტეხის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ლენტეხი, თამარ მეფის 31 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მეორე სართული)
01/10/2017 10:00 №45 ცაგერის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ცაგერი რუსთაველის 41 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, პირველი სართული)
01/10/2017 14:00 №46 ლენტეხის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქ. ლენტეხი, თამარ მეფის 31 (საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, მეორე სართული)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): ლაშა ხაზალია
ტელეფონი: 577998701
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
01/10/2017 10:00 №68 წალენჯიხის საოლქო საარჩევნო კომისია; წალენჯიხა, სალიას ქ. #3 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
01/10/2017 14:30 №69 ჩხოროწყუს საოლქო საარჩევნო კომისია; ჩხოროწყუ, კოსტავას ქ. 22 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
01/10/2017 10:00 №68 წალენჯიხის საოლქო საარჩევნო კომისია; წალენჯიხა, სალიას ქ. #3 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
01/10/2017 14:30 №69 ჩხოროწყუს საოლქო საარჩევნო კომისია; ჩხოროწყუ, კოსტავას ქ. 22 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
05/10/2017 12:00 №70 ფოთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ფოთი, 26 მაისის ქ. 7 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
05/10/2017 12:00 №70 ფოთის საოლქო საარჩევნო კომისია; ფოთი, 26 მაისის ქ. 7 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
08/10/2017 11:00 №67 ზუგდიდის საოლქო საარჩევნო კომისია; ზუგდიდი, კოსტავას ქ. 58 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
08/10/2017 11:00 №67 ზუგდიდის საოლქო საარჩევნო კომისია; ზუგდიდი, კოსტავას ქ. 58 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
10/10/2017 12:00 №47 მესტიის საოლქო საარჩევნო კომისია; მესტია, თამარ მეფის 14 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
10/10/2017 12:00 №47 მესტიის საოლქო საარჩევნო კომისია; მესტია, თამარ მეფის 14 (საოლქო საარჩევნო კომისიის სხდომათა დარბაზი)
ტრენერი (სწავლების ცენტრი): გია ცაცაშვილი
ტელეფონი: 591078389
ტრენინგის ჩატარების თარიღიდაწყების დრო(სთ)ოლქების # (ჩამონათვალი)მისამართი (ჩატარების ადგილი)
04/10/2017 10:00 №49 თერჯოლის საოლქო საარჩევნო კომისია; თერჯოლა, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, რუსთაველის 117, II სართული
04/10/2017 15:00 №57 ტყიბულის საოლქო საარჩევნო კომისია; ტყიბული, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, თაბუკაშვილის 8
04/10/2017 10:00 №49 თერჯოლის საოლქო საარჩევნო კომისია; თერჯოლა, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, რუსთაველის 117, II სართული
04/10/2017 15:00 №57 ტყიბულის საოლქო საარჩევნო კომისია; ტყიბული, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, თაბუკაშვილის 8
06/10/2017 10:00 №55 ხონის საოლქო საარჩევნო კომისია; ხონი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, კაკაბაძის #2, I სართული
06/10/2017 15:00 №58 წყალტუბოს საოლქო საარჩევნო კომისია; წყალტუბო, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, ყაზბეგის 2ა, II სართული
06/10/2017 10:00 №55 ხონის საოლქო საარჩევნო კომისია; ხონი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, კაკაბაძის #2, I სართული
06/10/2017 15:00 №58 წყალტუბოს საოლქო საარჩევნო კომისია; წყალტუბო, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, ყაზბეგის 2ა, II სართული
09/10/2017 10:00 №53 ვანის საოლქო საარჩევნო კომისია; ვანი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, თავისუფლების 63, II სართული
09/10/2017 15:00 №59 ქუთაისის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქუთაისი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, ჭავჭავაძის 31, II სართული
09/10/2017 10:00 №53 ვანის საოლქო საარჩევნო კომისია; ვანი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, თავისუფლების 63, II სართული
09/10/2017 15:00 №59 ქუთაისის საოლქო საარჩევნო კომისია; ქუთაისი, საოლქო საარჩევნო კომისიის შენობა, ჭავჭავაძის 31, II სართული