სასწავლო ცენტრი


საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“
განხორციელების გრაფიკი: I პერიოდი 6-10 მაისი


განხორციელების არეალი მუნიციპალიტეტების მიხედვითსკოლის დასახელება და მისამართიდაწყების დროტრენერიტელეფონი
1 თბილისი (მთაწმინდა) კლასიკური გიმნაზია, რუსთაველის გამზირი №10, პირველი სართული ოთახი №005 14:00 ნანა გელაძე 599039494
2 თბილისი (ვაკე) სსიპ ქალაქ თბილისის №122 საჯარო სკოლა, პ. ქავთარაძის №42, სართული 3, საბუნებისმეტყველო ლაბორატორია 14:00 ნესტან ჯანაშია 591939699
3 თბილისი (საბურთალო) სსიპ ქალაქ თბილისის №161 საჯარო სკოლა, იოსებიძის ქ. №50 12:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
4 თბილისი (კრწანისი) სსიპ ქალაქ თბილისის № 75 საჯარო სკოლა , გრიშაშვილის № 54 ( 2 სართული საკლასო ოთახი # 011 ლაბორატორიის კაბინეტი) 14:00 ანა შარიქაძე 591305800
5 თბილისი (ისანი) სსიპ ქალაქ თბილისის №81 საჯარო სკოლა, ჩკალოვის ქ. №3, საბუნებისმეტყველო ლაბორატორია, მე-3 სართული, #312 კაბინეტი. 13:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
6 თბილისი (სამგორი) სსიპ ქალაქ თბილისის №146 საჯარო სკოლა, აეროდრომის დასახლება მე-14 ქუჩა,მესამე სართული, (კომპიუტერული ლაბორატორია) 14:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
7 თბილისი (ჩუღურეთი) სსიპ ქალაქ თბილისის №2 საჯარო სკოლა; ქ. თბილისი; ი. მეუნარგიას ქ. №28 მეორე სართული, კომპიუტერების ოთახი 14:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
8 თბილისი (დიდუბე) სსიპ ქალაქ თბილისის №140 საჯარო სკოლა, ქ.თბილისი; დიღმის მასივი, V კვარტალი, I სართული, ოთახი N 102 14:30 სალომე სულხანიშვილი 599805515
9 თბილისი (ნაძალადევი) სსიპ ქალაქ თბილისის №133 საჯარო სკოლა, ვარდისუბნის ქ. №8 მე-4 სართული ოთახი 407 13:30 ნინო კიკალიშვილი 595417785
10 თბილისი (გლდანი) სსიპ ქალაქ თბილისის №132 საჯარო სკოლა, გლდანის მე-6 მკრ. ხერგიანის ქ. №16 14:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
11 საგარეჯო სსიპ გიორგი ლეონიძის სახელობის საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარძეულის საჯარო სკოლა , საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელი პატარძეული, ბიბლიოთეკა, პირველი სართული 14:00 მანანა ტაბატაძე 599718771
12 გურჯაანი გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელი ახაშენის საჯარო სკოლა, სოფელი ახაშენი სართ 2 14:15 ლეილა სიბაშვილი 577678433; 599333911
13 სიღნაღი სსიპ სიღნაღის მუნიციპალიტეტის ქალაქ წნორის №3 საჯარო სკოლა, სიღნაღის მუნიციპალიტეტი ქალაქი წნორი რუსთაველის ქ.№10, მეორე სართული 11:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
14 დედოფლისწყარო სსიპ ქალაქ დედოფლისწყაროს №1 საჯარო სკოლა, ქ. დედოფლისწყარო, რუსთაველის ქ.51. მე-3 სართული 12 ბ კლასი 14:15 ნინო მჭედლიშვილი 577944043
15 ლაგოდეხი სსიპ ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლელიანის საჯარო სკოლა, სოფელი ლელიანი, მესამე სართული, უცხო ენების კაბინეტი 12:00 ნატო ნაპირელი 577998512
16 ყვარელი სსიპ ქალაქ ყვარლის №2 საჯარო სკოლა, ქალაქ ყვარელი, მარჯანიშვილის ქუჩა №29, მეორე სართული, უცხო ენის კაბინეტი 13:15 ნინო საზანიშვილი 591919160
17 თელავი სსიპ თელავის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვარდისუბნის საჯარო სკოლა, თელავის მუნიციპალიტეტი, სოფელ ვარდისუბანი, პირველი სართული საკონფერენციო დარბაზი 14:15 ზურაბ აბუაშვილი 574221710
18 ახმეტა სსიპ ქალაქ ახმეტის №1 საჯარო სკოლა, ქ.ახმეტა ჩოლოყაშვილის ქ.№56 13:30 მინდია იუკურიძე 577944037
19 თიანეთი სსიპ მირზა გელოვანის სახელობის დაბა თიანეთის №1 საჯარო სკოლა, დაბა თიანეთი, რუსთაველის ქ. № 59 14:00 გიორგი ცალუღელაშვილი 577944030
20 რუსთავი სსიპ შოთა რუსთაველის სახელობის N2 საჯარო სკოლა/მის: ქ. რუსთავი, გ. ნიკოლაძის ქ. N6/ მე-2 სართული, მე-11ა კლასის ოთახი 13:30 გაგა აფციაური 577931349
21 გარდაბანი სსიპ გარდაბნის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვაზიანის №2 საჯარო სკოლა, სოფელი ვაზიანი, საჯარო სკოლის "ა" შენობის I სართული, საკონფერენციო ოთახი 14:00 ლიკა სამჭკუაშვილი 591101763
22 მარნეული სსიპ ქალაქ მარნეულის #5 საჯარო სკოლა, ქალაქი მარნეული, რუთაველის ქუჩა #52, მეორე სართული, სააქტო დარბაზი 14:00 მაკა სუხიშვილი 577967789
23 ბოლნისი ბოლნისის მუნიციპალიტეტის სოფელნახიდურის საჯარო სკოლა, ბოლნისი.სოფ ნახიდური, ქართული ენის კაბინეტი. 13:00 რუსუდან ქურდიანი 591078371
24 დმანისი სსიპ ქალაქ დმანისის №1 საჯარო სკოლა, ქალაქი დმანისი, თავისუფლების ხეივანი №1მე2-ე სართული რესურსკაბინეტი 15:00 ლევანი ნონიაშვილი 577333923
25 წალკა ქალაქ წალკის №2 საჯარო სკოლა, ქალაქი წალკა 25 მარტის ქუჩა №108ა.I სართული,სამოქალაქო კლუბის ოთახი 14:00 ხათუნა ილდანი 551646501
26 თეთრიწყარო სოფელ პატარა ირაგის საჯარო სკოლა, თეთრიწყაროს რ-ნი სოფელი პატარა ირაგა,მე-10 კლასის, საკლასო ოთახი,პირველი სართული. 14:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
27 მცხეთა სსიპ-ნიკო ბაგრატიონის(ბურის) სახელობის მცხეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ მუხრანის №1 საჯარო სკოლა, მცხეთა, სოფელი მუხრანი; 14:00 ამირან მარტოლეკი 577931325
28 დუშეთი დუშეთი, სოფელ მაღაროსკარის საჯარო სკოლა, II სართული, ფიზიკის კაბინეტი 14:30 მაყვალა დინუაშვილი 577998728
29 ყაზბეგი სსიპ სოფელ სიონის საჯარო სკოლა, ყაზბეგი.სოფელი სიონი 14:00 ციური ჩქარეული 577998714
30 კასპი სსიპ კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ მეტეხის #1 საჯარო სკოლა, კასპი, სოფელი მეტეხი, მეორე სართული, საბუნებისსმეტყველო მეცნიერებების კაბინეტი 14:00 ნანა ნონიაშვილი 577931365
31 გორი სსიპ ნიკოლოზ(ნიკო) კეცხოველის სახელობის ქ.გორის №1საჯარო სკოლა, ქ.გორი. აღმაშენებლის 45. ,,ეკო-ჰაბი“ - თავისუფალი სივრცე მოსწავლეებისთვის, ოთახი N43 14:00 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
32 ქარელი სსიპ ქარელის №2 საჯარო სკოლა, რუსთაველის ქუჩა №33 მეორე სართული ბიბლიოთეკის ოთახი 13:30 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
33 ხაშური სსიპ ექვთიმე თაყაიშვილის სახელობის ხაშურის მუნიციპალიტეტის დაბა სურამის №2 საჯარო სკოლა, ხაშურის მუნიციპალიტეტი, დაბა სურამი, რუსთაველის ქ. №126, 2-ე სართული, ისტორიის კაბინეტი. 14:00 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
34 ბორჯომი სსიპ ქალაქ ბორჯომის №6 საჯარო სკოლა, ბორჯომი, რუსთაველის №55, სკოლის შენობის მესამე სართულზე განთავსებული N14 საკლასო ოთახი 14:00 ლევან დევიძე 577998882
35 ახალციხე სსიპ ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქ ვალის №1 საჯარო სკოლა, ახალციხის მუნიციპალიტეტის ქალაქი, ვალე 9 აპრილის ქ№3, მესამე სართული, სხდომათა დარბაზი 14:00 თეა გავაშელი 577998766
36 ადიგენი სსიპ ადიგენის მუნიციპალიტეტის სოფ.მოხის საჯარო სკოლის მე-3 სართული, მე-11 კლასის საკლასო ოთახი. 13:30 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
37 ასპინძა სსიპ ასპინძის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნაქალაქევის საჯარო სკოლა, სოფელი ნაქალაქევი, მე-2 სართული ფიზიკის კაბინეტი. 14:30 გივი ივანიძე 577931364
38 ახალქალაქი სსიპ - ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ კარტიკამის საჯარო სკოლა, მეორე სართული, სააქტო დარბაზი, ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელი კარტიკამი. 14:30 კარაპეტ კირაკოსიან 591946427
39 ნინოწმინდა ქალაქ ნინოწმინდის №2 საჯარო სკოლა, ქ. ნინოწმინდა, სვაბოდის შესახვევი.მეორე სართული. 14:00 ზარუჰი ესოიან 577998784
40 ამბროლაური სსიპ ქ.ამბროლაურის №1 საჯაროსკოლა, ვ.კობახიძის ქ. №2 მეორე სართული ქიმიის კაბინეტი 14:00 მამია გოგრიჭიანი 577931344
41 ცაგერი ქ.ცაგერის საჯარო სკოლა, მე-2 რე სართული მე-12- ტე კლასი. ქ.ცაგერი. 14:00 ჯონი ურთმელიძე 577998781
42 ლენტეხი ლენტეხი. სოფელი ხელედის საჯარო სკოლა. პირველი სართული ოთახი 3 13:00 თამარ ტვილდიანი 599270216
43 მესტია სოფელ ლატალის საჯარო სკოლა, მესტია,სოფელი ლატალი, ისტ-ის კაბინეტი, მეორე სართული 13:45 ბესარიონ გულედანი 599422734
44 ხარაგაული სსიპ - ხარაგაულის მუნიციპალიტეტის სადგურ მარელისის საჯარო სკოლა, ხარაგაულის მუნიციპალიტეტი , სადგური მარელისი, პირველი სართული სააქტო დარბაზი 13:30 არჩილ ბლიაძე 577663083
45 თერჯოლა სსიპ ქალაქ თერჯოლის №1 საჯარო სკოლა, ქალაქი თერჯოლა, რუსთაველის ქ. №113 15:00 ნაზი სირაძე 595168036
46 საჩხერე სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალა საჩხერის №2 საჯარო სკოლა, ლაშა ლაშხის ქ. №1მე-2 სართული ინგლისური ენის კაბინეტი. 13:30 მაია შუბითიძე 599201402
47 ზესტაფონი ქალაქ ზეტაფონის №4 საჯარო სკოლა, ზესტაფონი მელქაძის ქუჩა №2 15:00 ქეთევან შარიქაძე 577233028
48 ბაღდათი სსიპ - ტარიელ კვირიკაშვილის სახელობის ბაღდათის მუნიციპალიტეტის სოფელ წითელხევის ხაჯარო სკოლა, სოფელი წითელხევი. მე-2 სართული, 12-ე კლასის ოთახი 12:30 ირაკლი მელქაძე 598470037
49 ვანი სოფელ შუამთას საჯარო სკოლა, ვანი, სოფელი შუამთა; მესამე სართული, მარჯვნივ პირველი კარი 14:30 მარიამ ბურკაძე 555757689
50 სამტრედია ქალაქ სამტრედიის № 3 საჯარო სკოლა, სამტრედია, რესპუბლიკის ქ. № 29 მეორე სართული, ინგლისური ენის კაბინეტი. 12:00 სოფიო დარჯანია 595904421
51 ხონი სსიპ მოსე ხონელის სახელობის ქალაქ ხონის №1 საჯარო სკოლა, ხონი, პ.კაკაბაძის ქ. №2 მე-3 სართული მე-12 კლასის საკლასო ოთახი 13:00 გიორგი გორდაძე 599115701
52 ჭიათურა სსიპ ქალაქ ჭიათურის №5 საჯარო სკოლა, ჭიათურა, ი.გოგებაშვილის ქ#12 14:00 თეონა ჩუბინიძე 555749494
53 ტყიბული სსიპ ტყიბულის მუნიციპალიტეტის სოფელ ორპირის საჯარო სკოლა,სააქტო დარბაზი, მეორე სართული. ტყიბული, სოფელი ორპირი. 13:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
54 წყალტუბო სსიპ ოტია იოსელიანის სახელობის ქალაქ წყალტუბოს №1 საჯარო სკოლა, მე-3 სართული მე-11 კლასის საკლასო ოთახი, ქ. წყალტუბო, დედაენის ქუჩა №2 14:00 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
55 ქუთაისი სსიპ იოსებ ოცხელის სახელობის ქალაქ ქუთაისის №2 საჯარო სკოლა, ქუთაისი, ტაბიძის №58 მეორე სართული, აუდიტორია #36 13:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
56 ოზურგეთი ქალაქ ოზურგეთის №1 საჯარო სკოლა, ოზურგეთი, ე. ნინოშვილის ქ №5 12:00 თამთა გიორგაძე 577998760
57 ლანჩხუთი სსიპ ქალაქ ლანჩხუთის №1 საჯარო სკოლა, ლანჩხუთი, ჟორდანიას ქ. №123, მეორე სართული, მათემატიკის კაბინეტი 14:00 ლაშა კილაძე 577998721
58 ჩოხატაური სსიპ ნიკო მარის სახ. დაბა ჩოხატაურის №1 საჯარო სკოლა, დ. ჩოხატაური, ნიკო მარის ქ. № 1. პირველი სართული, მომავლის ოთახი 14:00 მაკა ბოლქვაძე 577333962
59 აბაშა სსიპ აბაშის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნაესაკოვოს საჯარო სკოლა, აბაშა, სოფელი ნაესაკოვო III სართული, XII კლასის ოთახი 13:30 დიანა ინჯგია 577606260
60 სენაკი სსიპ ქალაქ სენაკის №3 საჯარო სკოლა, სენაკი. რუსთაველის ქ. №206, II სართული, XI კლასის ოთახი 14:00 ცოტნე შუშანია 598102121
61 მარტვილი ქ.მარტვილის №2 საჯარო სკოლა, ქ.მარტვილი.თავისუფლების ქ.№13 14:00 ნინო დანელია 577944128
62 ხობი ხობის №1 საჯარო სკოლა, ქ.ხობი, თამარ მეფის სანაპირო №2 მეორე სართული მათემატიკის კაბინეტი 14:45 ელზა ადამია 577998926
63 ზუგდიდი სსიპ ქალაქ ზუგდიდის №9 საჯარო სკოლა, ქ. ზუგდიდი მოსაშვილის ქ.№2 .მე-2 სართული.მე-9 კლასის საკლასო ოთახი 14:00 მანანა წულეისკირი 577123104
64 წალენჯიხა სსიპ წალენჯიხის#1 საჯარო სკოლა, სალიას#1. მესამე სართული.ბიოლოგიის კაბინეტი 14:00 ანა მიქავა 591918687
65 ჩხოროწყუ ჩხოროწყუს მუნიციპალიტეტი,სსიპ ვახტანგ ფირცხელავას სახელობის დაბა ჩხოროწყუს N 2 საჯარო სკოლა. ჩხოროწყუ, გობეჩიას ქ. N 4.მე-2 სართული, ოთახი N 22, მათემატიკის კაბინეტი 14:00 ქეთო მოსიძე 596113663
66 ფოთი სსიპ თეოფანე დავითაიას სახელობის ქალაქ ფოთის №1 საჯარო სკოლა, ქ.ფოთი, აკაკის ქ.№44; სააქტო დარბაზი 12:30 სალომე როდონაია 577998771
67 ბათუმი ქალაქ ბათუმის №10 საჯარო სკოლა, ქ. ბათუმი, ბაგრატიონის ქუჩა №121,მე-3 სართული,42-ე ოთახი 14:00 ციალა შავაძე 577738080
68 ქედა სსიპ ქედის მუნიციპალიტეტის დაბა ქედის საჯარო სკოლა წერეთლის ქუჩა N4 მეორე სართული, ქიმიის კაბინეტი 14:30 ალი ნაკაშიძე 577944064
69 ქობულეთი სსიპ ქობულეთის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლეღვას #1 საჯარო სკოლა , ქობულეთის მუნიციპალიტეტი, სოფელი ლეღვა , სახვითი და გამოყენებითი ხელოვნების საკლასო ოთახი, პირველი სართული 13:15 ირაკლი ბერიძე 577998529
70 შუახევი სსიპ-შერიფ ხიმშიაშვილის სახელობის შუახევის მუნიციპალიტეტის სოფელ ნიგაზეულის საჯარო სკოლა, შუახევი, სოფელი ნიგაზეული 14:00 რომანი დარჩიძე 557070470
71 ხელვაჩაური სსიპ მინდია აბაშიძის სახელობის ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის სოფელ თხილნარის №1 საჯარო სკოლა, სოფ. თხილნარი 14:15 ომარ ვარშანიძე 577944095
72 ხულო ხულოს მუნიციპალიტეტი, დაბა ხულო, დაბა ხულოს საჯარო სკოლა მე-2 სართული ქიმიის კაბინეტი 15:00 თამარ ქამადაძე 595881794