სასწავლო ცენტრი


საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელების გრაფიკი I და II პერიოდი: 3 - 28 აპრილი


რეგიონისკოლის მისამართიპერიოდიდაწყების დროტრენერიტელეფონი
1 მთაწმინდა კლასიკური გიმნაზია, რუსთაველის გამზირი №10, პირველი სართული ოთახი №005 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ნანა გელაძე 599039494
2 ვაკე სსიპ ქალაქ თბილისის №122 საჯარო სკოლა, პ. ქავთარაძის №42, სართული 3, საბუნებისმეტყველო ლაბორატორია I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ნესტან ჯანაშია 591939699
3 საბურთალო სსიპ ქალაქ თბილისის №161 საჯარო სკოლა, იოსებიძის ქ. №50 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
4 კრწანისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 75 საჯარო სკოლა , გრიშაშვილის № 54 ( 2 სართული საკლასო ოთახი # 011 ლაბორატორიის კაბინეტი) I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ანა შარიქაძე 591305800
5 ისანი სსიპ ქალაქ თბილისის №81 საჯარო სკოლა, ჩკალოვის ქ. №3, საბუნებისმეტყველო ლაბორატორია, მე-3 სართული, #312 კაბინეტი. I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
6 სამგორი სსიპ ქალაქ თბილისის №146 საჯარო სკოლა, აეროდრომის დასახლება მე-14 ქუჩა,მესამე სართული, (კომპიუტერული ლაბორატორია) I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
7 ჩუღურეთი სსიპ ქალაქ თბილისის №2 საჯარო სკოლა; ქ. თბილისი; ი. მეუნარგიას ქ. №28 მეორე სართული, კომპიუტერების ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
8 დიდუბე სსიპ ქალაქ თბილისის №140 საჯარო სკოლა, ქ.თბილისი; დიღმის მასივი, V კვარტალი, I სართული, ოთახი N 102 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:30 სალომე სულხანიშვილი 599805515
9 ნაძალადევი სსიპ ქალაქ თბილისის №133 საჯარო სკოლა, ვარდისუბნის ქ. №8 მე-4 სართული ოთახი 407 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 ნინო კიკალიშვილი 595417785
10 ნაძალადევი სსიპ ქალაქ თბილისის № 12 საჯარო სკოლა. მის: ჭყონდიდელის 85 მე-3 სარტული სატრენინგო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
11 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 108 საჯარო სკოლა, შუამთის ქუჩა № 64. II სართული, კაბინეტი № 1-2-02 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
12 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 108 საჯარო სკოლა, შუამთის ქუჩა № 64. II სართული, კაბინეტი № 1-2-02 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
13 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 108 საჯარო სკოლა, შუამთის ქუჩა № 64. II სართული, კაბინეტი № 1-2-02 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
14 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 108 საჯარო სკოლა, შუამთის ქუჩა № 64. II სართული, კაბინეტი № 1-2-02 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
15 მთაწმინდა სსიპ ქალაქ თბილისის № 84 საჯარო სკოლა. მის: წურწუმიას ქ. № 17. მე-2 სართული. ოთახი 201/1 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ირმა ღადუა 557415050
16 სამგორი სსიპ ქალაქ თბილისის № 124 საჯარო სკოლა. მის: მოსკოვის გამზირი, მე-2 კვარტალი, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
17 გლდანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 45 საჯარო სკოლა. მის: დ.სარაჯიშვილის № 25, II სართული, ინფორმატიკის ოთახი. I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
18 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის №146 საჯარო სკოლა, აეროდრომის დასახლება, ქ № 14, I სართული, ბიბლიოთეკა I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამთა თელია 599859174
19 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის №146 საჯარო სკოლა, აეროდრომის დასახლება, ქ № 14, I სართული, ბიბლიოთეკა I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამთა თელია 599859174
20 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის №146 საჯარო სკოლა, აეროდრომის დასახლება, ქ № 14, I სართული, ბიბლიოთეკა I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამთა თელია 599859174
21 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის №146 საჯარო სკოლა, აეროდრომის დასახლება, ქ № 14, I სართული, ბიბლიოთეკა I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამთა თელია 599859174
22 გლდანი სსიპ ქალაქ თბილისის №132 საჯარო სკოლა, გლდანის მე-6 მკრ. ხერგიანის ქ. №16 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
23 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 98 საჯარო სკოლა, მარტყოფის ქ № 9, III სართული, საკონფერენციო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
24 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 98 საჯარო სკოლა, მარტყოფის ქ № 9, III სართული, საკონფერენციო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
25 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 98 საჯარო სკოლა, მარტყოფის ქ № 9, III სართული, საკონფერენციო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
26 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 98 საჯარო სკოლა, მარტყოფის ქ № 9, III სართული, საკონფერენციო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
27 საბურთალო სსიპ ქალაქ თბილისის № 61 საჯარო სკოლა. მის: დოლიძის ქ. № 3, 2 სართული ფიზიკის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
28 ისანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 96 საჯარო სკოლა. მის: ქეთევან დედოფლის გამზ. № 57. III სართ. სააქტო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამთა თელია 599859174
29 ისანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 99 საჯარო სკოლა. მის: ბერი გაბრიელ სალოსის გამზ. № 60. III სართ. I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 თედორე გობეჯიშვილი 577333955
30 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 32 საჯარო სკოლა, ჩარგლის ქუჩა 24, I სართული, ოთახი № 1 (სააქტო დარბაზი) I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 ვასილ კალანდაძე 595025410
31 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 32 საჯარო სკოლა, ჩარგლის ქუჩა 24, I სართული, ოთახი № 1 (სააქტო დარბაზი) I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 ვასილ კალანდაძე 595025410
32 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 32 საჯარო სკოლა, ჩარგლის ქუჩა 24, I სართული, ოთახი № 1 (სააქტო დარბაზი) I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 ვასილ კალანდაძე 595025410
33 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 32 საჯარო სკოლა, ჩარგლის ქუჩა 24, I სართული, ოთახი № 1 (სააქტო დარბაზი) I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 ვასილ კალანდაძე 595025410
34 ვაკე სსიპ ქალაქ თბილისის № 165 საჯარო სკოლა. მის: ზ.ფალიაშვილის 57,მე-4 სართ.ქიმიის კაბინეტიN 410 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
35 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 161 საჯარო სკოლა. თინა იოსებიძის ქ. № 50 I სართული, № 1 ლაბორატორიის ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
36 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 161 საჯარო სკოლა. თინა იოსებიძის ქ. № 50 I სართული, № 1 ლაბორატორიის ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
37 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 161 საჯარო სკოლა. თინა იოსებიძის ქ. № 50 I სართული, № 1 ლაბორატორიის ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
38 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 161 საჯარო სკოლა. თინა იოსებიძის ქ. № 50 I სართული, № 1 ლაბორატორიის ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
39 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 64 საჯარო სკოლა, ვაჟა ფშაველას გამზირი 6ა, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
40 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 64 საჯარო სკოლა, ვაჟა ფშაველას გამზირი 6ა, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
41 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 64 საჯარო სკოლა, ვაჟა ფშაველას გამზირი 6ა, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
42 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 123 საჯარო სკოლა, ი. იმედაშვილის № 4, III სართული. XIა კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:40 ნინო ბაზაძე 599559555
43 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 123 საჯარო სკოლა, ი. იმედაშვილის № 4, III სართული. XIა კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:40 ნინო ბაზაძე 599559555
44 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 123 საჯარო სკოლა, ი. იმედაშვილის № 4, III სართული. XIა კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:40 ნინო ბაზაძე 599559555
45 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 123 საჯარო სკოლა, ი. იმედაშვილის № 4, III სართული. XIა კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:40 ნინო ბაზაძე 599559555
46 კრწანისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 211 საჯარო სკოლა. მის: წავკისი, რუსთაველის ქ. № 1 მე-2 სართული ოთახი 202 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 დავით ფეტვიაშვილი 577333947
47 გლდანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 191 საჯარო სკოლა. მის: 5 მ/რ, I სართული ოთახი 104 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ვასილ კალანდაძე 595025410
48 დიდუბე სსიპ ქალაქ თბილისის № 140 საჯარო სკოლა. მის: დიღმის მასივი V კვარტალი; II სართული ოთახი 203 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:30 ლიკა ავალიშვილი 568670131
49 საბურთალო სსიპ ქალაქ თბილისის № 64 საჯარო სკოლა. მის: ვაჟა-ფშაველას გამზ. № 6ა I სართული, სააქტო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ნინო ბაზაძე 599559555
50 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 69 საჯარო სკოლა, გლდანის VII მ/რ, მირაქიშვილის № 26, IV სართული, ოთახი № 1404 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 სოფიკო სილაგაძე 577977175
51 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 69 საჯარო სკოლა, გლდანის VII მ/რ, მირაქიშვილის № 26, IV სართული, ოთახი № 1404 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 სოფიკო სილაგაძე 577977175
52 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 69 საჯარო სკოლა, გლდანის VII მ/რ, მირაქიშვილის № 26, IV სართული, ოთახი № 1404 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 სოფიკო სილაგაძე 577977175
53 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 69 საჯარო სკოლა, გლდანის VII მ/რ, მირაქიშვილის № 26, IV სართული, ოთახი № 1404 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 სოფიკო სილაგაძე 577977175
54 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 16 საჯარო სკოლა, დავით სარაჯიშვილის გამზირი№ 9, ბიბლიოთეკის ოთახი № 29 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ანა შარიქაძე 591305800
55 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 16 საჯარო სკოლა, დავით სარაჯიშვილის გამზირი№ 9, ბიბლიოთეკის ოთახი № 29 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ანა შარიქაძე 591305800
56 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 16 საჯარო სკოლა, დავით სარაჯიშვილის გამზირი№ 9, ბიბლიოთეკის ოთახი № 29 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ანა შარიქაძე 591305800
57 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 16 საჯარო სკოლა, დავით სარაჯიშვილის გამზირი№ 9, ბიბლიოთეკის ოთახი № 29 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ანა შარიქაძე 591305800
58 მთაწმინდა სსიპ გრიგოლ კობახიძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 77 საჯარო სკოლა. მის: ირბახის ქ. № 16 სართული 2, ოთახი 57 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 ნესტან ჯანაშია 591939699
59 გლდანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 175 საჯარო სკოლა. მის: მუხიანი III მიკ: A ბლოკი მე-3 სართული, ოთახი 2302 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:30 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
60 ჩუღურეთი სსიპ ქალაქ თბილისის № 26 საჯარო სკოლა. მის: პ.სააკაძის ქ. №14 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
61 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 126 საჯარო სკოლა, ვაჟა-ფშაველას გამზ. № 71, II სართული, ოთახი № 1-217 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 ნათელა ოდიშელიძე 595163698
62 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 126 საჯარო სკოლა, ვაჟა-ფშაველას გამზ. № 71, II სართული, ოთახი № 1-217 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 ნათელა ოდიშელიძე 595163698
63 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 126 საჯარო სკოლა, ვაჟა-ფშაველას გამზ. № 71, II სართული, ოთახი № 1-217 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 ნათელა ოდიშელიძე 595163698
64 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 126 საჯარო სკოლა, ვაჟა-ფშაველას გამზ. № 71, II სართული, ოთახი № 1-217 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 ნათელა ოდიშელიძე 595163698
65 თბილისი სსიპ ალექსანდრე ცინცაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 150 საჯარო სკოლა, დგებუაძის ქ. № 8, II სართული, საკონფერენციო დარბაზი, ოთახი № 202 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
66 თბილისი სსიპ ალექსანდრე ცინცაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 150 საჯარო სკოლა, დგებუაძის ქ. № 8, II სართული, საკონფერენციო დარბაზი, ოთახი № 202 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
67 თბილისი სსიპ ალექსანდრე ცინცაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 150 საჯარო სკოლა, დგებუაძის ქ. № 8, II სართული, საკონფერენციო დარბაზი, ოთახი № 202 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
68 თბილისი სსიპ ალექსანდრე ცინცაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 150 საჯარო სკოლა, დგებუაძის ქ. № 8, II სართული, საკონფერენციო დარბაზი, ოთახი № 202 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
69 სამგორი სსიპ ქალაქ თბილისის № 82 საჯარო სკოლა. მის: ნაკადულის ქ. № 6, I სართული, ბიბლიოთეკა. I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 თამარ ცერცვაძე 598407879
70 ნაძალადევი სსიპ ქალაქ თბილისის № 129 საჯარო სკოლა. მის: სამღერეთის № 9, 1 სართული, 103 ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:30 ოთარ ბიწაძე 591040702
71 მთაწმინდა სსიპ ქალაქ თბილისის № 21 საჯარო სკოლა. მის: პეტრიაშვილის ქ. № 7, სართული 4, ოთახი 4.04 I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:30 ნინო ზამბახიძე 577998745
72 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 17 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის ხეივანი მე-14 კმ, II სართული, სააქტო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 თამარ ცერცვაძე 598407879
73 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 17 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის ხეივანი მე-14 კმ, II სართული, სააქტო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 თამარ ცერცვაძე 598407879
74 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 17 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის ხეივანი მე-14 კმ, II სართული, სააქტო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 თამარ ცერცვაძე 598407879
75 თბილისი სსიპ მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის №124 საჯარო სკოლა, მოსკოვის გამზირი, II კვარტალი, სააქტო დარბაზი, IV სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 ნესტან ჯანაშია 591939699
76 თბილისი სსიპ მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის №124 საჯარო სკოლა, მოსკოვის გამზირი, II კვარტალი, სააქტო დარბაზი, IV სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 ნესტან ჯანაშია 591939699
77 თბილისი სსიპ მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის №124 საჯარო სკოლა, მოსკოვის გამზირი, II კვარტალი, სააქტო დარბაზი, IV სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 ნესტან ჯანაშია 591939699
78 თბილისი სსიპ მიხეილ ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ თბილისის №124 საჯარო სკოლა, მოსკოვის გამზირი, II კვარტალი, სააქტო დარბაზი, IV სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 ნესტან ჯანაშია 591939699
79 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 59 საჯარო სკოლა, გლდანის ხევი, I სართული, ბიბლიოთეკა I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
80 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 59 საჯარო სკოლა, გლდანის ხევი, I სართული, ბიბლიოთეკა I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
81 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 59 საჯარო სკოლა, გლდანის ხევი, I სართული, ბიბლიოთეკა I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
82 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 59 საჯარო სკოლა, გლდანის ხევი, I სართული, ბიბლიოთეკა I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
83 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 61 საჯარო სკოლა, ვ.დოლიძის ქ. № 3, IV სართული, ოთახი № 325 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
84 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 61 საჯარო სკოლა, ვ.დოლიძის ქ. № 3, IV სართული, ოთახი № 325 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
85 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 61 საჯარო სკოლა, ვ.დოლიძის ქ. № 3, IV სართული, ოთახი № 325 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
86 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 61 საჯარო სკოლა, ვ.დოლიძის ქ. № 3, IV სართული, ოთახი № 325 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
87 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 12 საჯარო სკოლა, გ. ჭყონდიდელის ქ. № 85, III სართული, ოთახი № 311 I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:00 თამთა დოკვაძე 555428111
88 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 12 საჯარო სკოლა, გ. ჭყონდიდელის ქ. № 85, III სართული, ოთახი № 311 I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:00 თამთა დოკვაძე 555428111
89 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 12 საჯარო სკოლა, გ. ჭყონდიდელის ქ. № 85, III სართული, ოთახი № 311 I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:00 თამთა დოკვაძე 555428111
90 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 12 საჯარო სკოლა, გ. ჭყონდიდელის ქ. № 85, III სართული, ოთახი № 311 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 თამთა დოკვაძე 555428111
91 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილსის № 18 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის გამზირი № 180, II სართული, ოთახი № 217 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ნანა გელაძე 599039494
92 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილსის № 18 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის გამზირი № 180, II სართული, ოთახი № 217 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 ნანა გელაძე 599039494
93 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილსის № 18 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის გამზირი № 180, II სართული, ოთახი № 217 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:45 ნანა გელაძე 599039494
94 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილსის № 18 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის გამზირი № 180, II სართული, ოთახი № 217 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:45 ნანა გელაძე 599039494
95 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის №76 საჯარო სკოლა, აეროპორტის დასახლება, სააქტო დარბაზი, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 16:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
96 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის №76 საჯარო სკოლა, აეროპორტის დასახლება, სააქტო დარბაზი, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 16:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
97 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის №76 საჯარო სკოლა, აეროპორტის დასახლება, სააქტო დარბაზი, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 16:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
98 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის №76 საჯარო სკოლა, აეროპორტის დასახლება, სააქტო დარბაზი, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 16:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
99 სამგორი სსიპ ქალაქ თბილისის № 106 საჯარო სკოლა. მის: ბ.ხმელნიცკის ქუჩა № 183, საავიაციო ქარხნის მე-4 დასახლება. I სართული. I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
100 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 77 საჯარო სკოლა, ირბახის ქ № 16, II სართული № 15ა I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:00 გიორგი გორდაძე 599115701
101 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 77 საჯარო სკოლა, ირბახის ქ № 16, II სართული № 15ა I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:00 გიორგი გორდაძე 599115701
102 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 77 საჯარო სკოლა, ირბახის ქ № 16, II სართული № 15ა I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:00 გიორგი გორდაძე 599115701
103 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 77 საჯარო სკოლა, ირბახის ქ № 16, II სართული № 15ა I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:00 გიორგი გორდაძე 599115701
104 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 29 საჯარო სკოლა, ნინოშვილის ქ. № 39, II სართული, ოთახი № 220 I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
105 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 29 საჯარო სკოლა, ნინოშვილის ქ. № 39, II სართული, ოთახი № 220 I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
106 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 29 საჯარო სკოლა, ნინოშვილის ქ. № 39, II სართული, ოთახი № 220 I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
107 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 29 საჯარო სკოლა, ნინოშვილის ქ. № 39, II სართული, ოთახი № 220 I პერიოდი 3-7 აპრილი 10:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
108 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 126 საჯარო სკოლა, ქ. ვაჟა-ფშაველას № 71, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
109 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 126 საჯარო სკოლა, ქ. ვაჟა-ფშაველას № 71, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
110 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 126 საჯარო სკოლა, ქ. ვაჟა-ფშაველას № 71, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 მერი მაჩალიკაშვილი 599933210
111 თბილისი სსიპ ზურაბ იარაჯულის სახელობის ქალაქ თბილისის № 106 საჯარო სკოლა, ბ. ხმელნიცკის ქ. საავიაციოს IV დასახლება, ბიბლიოთეკა, I სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 მარიამ ბურკაძე 555757689
112 თბილისი სსიპ ზურაბ იარაჯულის სახელობის ქალაქ თბილისის № 106 საჯარო სკოლა, ბ. ხმელნიცკის ქ. საავიაციოს IV დასახლება, ბიბლიოთეკა, I სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 მარიამ ბურკაძე 555757689
113 თბილისი სსიპ ზურაბ იარაჯულის სახელობის ქალაქ თბილისის № 106 საჯარო სკოლა, ბ. ხმელნიცკის ქ. საავიაციოს IV დასახლება, ბიბლიოთეკა, I სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 მარიამ ბურკაძე 555757689
114 თბილისი სსიპ ზურაბ იარაჯულის სახელობის ქალაქ თბილისის № 106 საჯარო სკოლა, ბ. ხმელნიცკის ქ. საავიაციოს IV დასახლება, ბიბლიოთეკა, I სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 მარიამ ბურკაძე 555757689
115 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 154 საჯარო სკოლა, თემქის დასახლება IV მიკრო რაიონი, IV სართული, ქიმიის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 არჩილ სოფრომაძე 595552242
116 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 154 საჯარო სკოლა, თემქის დასახლება IV მიკრო რაიონი, IV სართული, ქიმიის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 არჩილ სოფრომაძე 595552242
117 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 154 საჯარო სკოლა, თემქის დასახლება IV მიკრო რაიონი, IV სართული, ქიმიის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 არჩილ სოფრომაძე 595552242
118 თბილისი ქალაქ თბილისის № 166 საჯარო სკოლა, აკაკი წერეთლის გამზირი № 42, IV სართული, XI(3) კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 არჩილ სოფრომაძე 595552242
119 თბილისი ქალაქ თბილისის № 166 საჯარო სკოლა, აკაკი წერეთლის გამზირი № 42, IV სართული, XI(3) კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 არჩილ სოფრომაძე 595552242
120 თბილისი ქალაქ თბილისის № 166 საჯარო სკოლა, აკაკი წერეთლის გამზირი № 42, IV სართული, XI(3) კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 არჩილ სოფრომაძე 595552242
121 თბილისი ქალაქ თბილისის № 166 საჯარო სკოლა, აკაკი წერეთლის გამზირი № 42, IV სართული, XI(3) კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 არჩილ სოფრომაძე 595552242
122 თბილისი ქალაქ თბილისის № 2 საჯარო სკოლა, მეუნარგიას ქ. № 28, II სართული, კომპიუტერული ლაბორატორია I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 გიორგი ბაშარული 551103301
123 თბილისი ქალაქ თბილისის № 2 საჯარო სკოლა, მეუნარგიას ქ. № 28, II სართული, კომპიუტერული ლაბორატორია I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 გიორგი ბაშარული 551103301
124 თბილისი ქალაქ თბილისის № 2 საჯარო სკოლა, მეუნარგიას ქ. № 28, II სართული, კომპიუტერული ლაბორატორია I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 გიორგი ბაშარული 551103301
125 თბილისი ქალაქ თბილისის № 2 საჯარო სკოლა, მეუნარგიას ქ. № 28, II სართული, კომპიუტერული ლაბორატორია I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 გიორგი ბაშარული 551103301
126 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 59 საჯარო სკოლა, გლდანის ხევი,, I სართული ბიბლიოთეკა. I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 გიორგი ბაშარული 551103301
127 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 59 საჯარო სკოლა, გლდანის ხევი,, I სართული ბიბლიოთეკა. I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 გიორგი ბაშარული 551103301
128 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 59 საჯარო სკოლა, გლდანის ხევი,, I სართული ბიბლიოთეკა. I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 გიორგი ბაშარული 551103301
129 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 92 საჯარო სკოლა, ვაზისუბნის I მიკრო რ/ნი, ბიბლიოთეკა, I სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 თამთა პაიჭაძე 598556731
130 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 92 საჯარო სკოლა, ვაზისუბნის I მიკრო რ/ნი, ბიბლიოთეკა, I სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 თამთა პაიჭაძე 598556731
131 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 92 საჯარო სკოლა, ვაზისუბნის I მიკრო რ/ნი, ბიბლიოთეკა, I სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 თამთა პაიჭაძე 598556731
132 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 92 საჯარო სკოლა, ვაზისუბნის I მიკრო რ/ნი, ბიბლიოთეკა, I სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 თამთა პაიჭაძე 598556731
133 თბილისი ქალაქ თბილისის № 130 საჯარო სკოლა, დიღმის მასივი, IV კვარტალი, III სართული, ოთახი № 3-008 I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 ია კაჭარავა 595139977
134 თბილისი ქალაქ თბილისის № 130 საჯარო სკოლა, დიღმის მასივი, IV კვარტალი, III სართული, ოთახი № 3-008 I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 ია კაჭარავა 595139977
135 თბილისი ქალაქ თბილისის № 130 საჯარო სკოლა, დიღმის მასივი, IV კვარტალი, III სართული, ოთახი № 3-008 I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 ია კაჭარავა 595139977
136 თბილისი ქალაქ თბილისის № 130 საჯარო სკოლა, დიღმის მასივი, IV კვარტალი, III სართული, ოთახი № 3-008 I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:00 ია კაჭარავა 595139977
137 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 211 საჯარო სკოლა, წავკისი, რუსთაველის ქ. 1, II სართული, 202 ოთახი. I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ია კაჭარავა 595139977
138 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 211 საჯარო სკოლა, წავკისი, რუსთაველის ქ. 1, II სართული, 202 ოთახი. I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ია კაჭარავა 595139977
139 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 211 საჯარო სკოლა, წავკისი, რუსთაველის ქ. 1, II სართული, 202 ოთახი. I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 ია კაჭარავა 595139977
140 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 21 საჯარო სკოლა, პეტრიაშვილის ქ. № 7, 0 სართული, ისტორიის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ლევან კაპანაძე 577710017
141 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 21 საჯარო სკოლა, პეტრიაშვილის ქ. № 7, 0 სართული, ისტორიის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ლევან კაპანაძე 577710017
142 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 21 საჯარო სკოლა, პეტრიაშვილის ქ. № 7, 0 სართული, ისტორიის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ლევან კაპანაძე 577710017
143 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 21 საჯარო სკოლა, პეტრიაშვილის ქ. № 7, 0 სართული, ისტორიის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ლევან კაპანაძე 577710017
144 თბილისი კლასიკური გიმნაზია რუსთაველის გამზ. № 10, II სართული; ოთახი №103 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
145 თბილისი კლასიკური გიმნაზია რუსთაველის გამზ. № 10, II სართული; ოთახი №103 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
146 თბილისი კლასიკური გიმნაზია რუსთაველის გამზ. № 10, II სართული; ოთახი №103 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
147 თბილისი კლასიკური გიმნაზია რუსთაველის გამზ. № 10, II სართული; ოთახი №103 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
148 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 165 საჯარო სკოლა, ზ. ფალიაშვილის ქ. №59, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:30 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
149 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 165 საჯარო სკოლა, ზ. ფალიაშვილის ქ. №59, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:30 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
150 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 165 საჯარო სკოლა, ზ. ფალიაშვილის ქ. №59, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 15:30 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
151 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 186 საჯარო სკოლა, დიდი დიღომი, იოანე პეტრიწის ქუჩა № 8 ა, ოთხი № 207 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:15 მანანა მატუშევსკაია 595606289
152 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 186 საჯარო სკოლა, დიდი დიღომი, იოანე პეტრიწის ქუჩა № 8 ა, ოთხი № 207 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:15 მანანა მატუშევსკაია 595606289
153 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 186 საჯარო სკოლა, დიდი დიღომი, იოანე პეტრიწის ქუჩა № 8 ა, ოთხი № 207 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:15 მანანა მატუშევსკაია 595606289
154 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 186 საჯარო სკოლა, დიდი დიღომი, იოანე პეტრიწის ქუჩა № 8 ა, ოთხი № 207 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:15 მანანა მატუშევსკაია 595606289
155 თბილისი ქალაქ თბილისის № 5 საჯარო სკოლა, ხუდადოვის ქ. № 63, III სართული, XI(ა) კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:45 ნათია გიუნაშვილი 599796261
156 თბილისი ქალაქ თბილისის № 5 საჯარო სკოლა, ხუდადოვის ქ. № 63, III სართული, XI(ა) კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:45 ნათია გიუნაშვილი 599796261
157 თბილისი ქალაქ თბილისის № 5 საჯარო სკოლა, ხუდადოვის ქ. № 63, III სართული, XI(ა) კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:45 ნათია გიუნაშვილი 599796261
158 თბილისი ქალაქ თბილისის № 5 საჯარო სკოლა, ხუდადოვის ქ. № 63, III სართული, XI(ა) კლასის საკლასო ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:45 ნათია გიუნაშვილი 599796261
159 თბილისი სსიპ ქართველ იუნკერთა სახელობის ქალაქ თბილისის № 52 საჯარო სკოლა. ალ. ყაზბეგის გამზ. № 27, III სართული, ოთახი № 7 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:35 ნანა ცინცაძე 577944103
160 თბილისი სსიპ ქართველ იუნკერთა სახელობის ქალაქ თბილისის № 52 საჯარო სკოლა. ალ. ყაზბეგის გამზ. № 27, III სართული, ოთახი № 7 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:35 ნანა ცინცაძე 577944103
161 თბილისი სსიპ ქართველ იუნკერთა სახელობის ქალაქ თბილისის № 52 საჯარო სკოლა. ალ. ყაზბეგის გამზ. № 27, III სართული, ოთახი № 7 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:35 ნანა ცინცაძე 577944103
162 თბილისი სსიპ ქართველ იუნკერთა სახელობის ქალაქ თბილისის № 52 საჯარო სკოლა. ალ. ყაზბეგის გამზ. № 27, III სართული, ოთახი № 7 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:35 ნანა ცინცაძე 577944103
163 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 117 საჯარო სკოლა, თრიალეთის ქუჩა № 7, სააქტო დარბაზი, IV სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ნატო ავაზაშვილი 555005551
164 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 117 საჯარო სკოლა, თრიალეთის ქუჩა № 7, სააქტო დარბაზი, IV სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ნატო ავაზაშვილი 555005551
165 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 117 საჯარო სკოლა, თრიალეთის ქუჩა № 7, სააქტო დარბაზი, IV სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ნატო ავაზაშვილი 555005551
166 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 117 საჯარო სკოლა, თრიალეთის ქუჩა № 7, სააქტო დარბაზი, IV სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ნატო ავაზაშვილი 555005551
167 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 107 საჯარო სკოლა, ლილოს დასახლება, სააქტო დარბაზი, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ქეთევან სომხიშვილი 599176132
168 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 107 საჯარო სკოლა, ლილოს დასახლება, სააქტო დარბაზი, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ქეთევან სომხიშვილი 599176132
169 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 107 საჯარო სკოლა, ლილოს დასახლება, სააქტო დარბაზი, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ქეთევან სომხიშვილი 599176132
170 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 107 საჯარო სკოლა, ლილოს დასახლება, სააქტო დარბაზი, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ქეთევან სომხიშვილი 599176132
171 თბილისი სსიპ ნოდარ ახალკაცის სახელობის ქალაქ თბილისის № 9 საჯარო სკოლა, გ.სააკაძის ქ. № 29, II სართული, ოთახი № 203 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 შორენა ხორბალაძე 599863644
172 თბილისი სსიპ ნოდარ ახალკაცის სახელობის ქალაქ თბილისის № 9 საჯარო სკოლა, გ.სააკაძის ქ. № 29, II სართული, ოთახი № 203 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 შორენა ხორბალაძე 599863644
173 თბილისი სსიპ ნოდარ ახალკაცის სახელობის ქალაქ თბილისის № 9 საჯარო სკოლა, გ.სააკაძის ქ. № 29, II სართული, ოთახი № 203 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 შორენა ხორბალაძე 599863644
174 თბილისი სსიპ ნოდარ ახალკაცის სახელობის ქალაქ თბილისის № 9 საჯარო სკოლა, გ.სააკაძის ქ. № 29, II სართული, ოთახი № 203 I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 შორენა ხორბალაძე 599863644
175 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 11 საჯარო სკოლა, ც.დადიანის ქ. № 160, I სართული, ოთახი № 1106 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:10 ხატია ლაჩაშვილი 599555646
176 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 11 საჯარო სკოლა, ც.დადიანის ქ. № 160, I სართული, ოთახი № 1106 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:10 ხატია ლაჩაშვილი 599555646
177 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 11 საჯარო სკოლა, ც.დადიანის ქ. № 160, I სართული, ოთახი № 1106 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:10 ხატია ლაჩაშვილი 599555646
178 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 11 საჯარო სკოლა, ც.დადიანის ქ. № 160, I სართული, ოთახი № 1106 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:10 ხატია ლაჩაშვილი 599555646
179 თბილისი ქალაქ თბილისის № 4 საჯარო სკოლა, ცოტნე დადიანის ქ. № 19, II სართული, XII კლასის ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:15 თინათინ კალმახელიძე 599490905
180 თბილისი ქალაქ თბილისის № 4 საჯარო სკოლა, ცოტნე დადიანის ქ. № 19, II სართული, XII კლასის ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:15 თინათინ კალმახელიძე 599490905
181 თბილისი ქალაქ თბილისის № 4 საჯარო სკოლა, ცოტნე დადიანის ქ. № 19, II სართული, XII კლასის ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:40 თინათინ კალმახელიძე 599490905
182 თბილისი ქალაქ თბილისის № 4 საჯარო სკოლა, ცოტნე დადიანის ქ. № 19, II სართული, XII კლასის ოთახი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:15 თინათინ კალმახელიძე 599490905
183 საგარეჯო სსიპ გიორგი ლეონიძის სახელობის საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელ პატარძეულის საჯარო სკოლა , საგარეჯოს მუნიციპალიტეტის სოფელი პატარძეული, ბიბლიოთეკა, პირველი სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მანანა ტაბატაძე 599718771
184 გურჯაანი გურჯაანის მუნიციპალიტეტის სოფელი ახაშენის საჯარო სკოლა, სოფელი ახაშენი სართ 2 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:15 ლეილა სიბაშვილი 577678433; 599333911
185 სიღნაღი სსიპ სიღნაღის მუნიციპალიტეტის ქალაქ წნორის №3 საჯარო სკოლა, სიღნაღის მუნიციპალიტეტი ქალაქი წნორი რუსთაველის ქ.№10, მეორე სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 11:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
186 დედოფლისწყარო სსიპ ქალაქ დედოფლისწყაროს №1 საჯარო სკოლა, ქ. დედოფლისწყარო, რუსთაველის ქ.51. მე-3 სართული 12 ბ კლასი I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:15 ნინო მჭედლიშვილი 577944043
187 ლაგოდეხი სსიპ ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ ლელიანის საჯარო სკოლა, სოფელი ლელიანი, მესამე სართული, უცხო ენების კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ნატო ნაპირელი 577998512
188 ყვარელი სსიპ ქალაქ ყვარლის №2 საჯარო სკოლა, ქალაქ ყვარელი, მარჯანიშვილის ქუჩა №29, მეორე სართული, უცხო ენის კაბინეტი I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:15 ნინო საზანიშვილი 591919160
189 თელავი სსიპ თელავის მუნიციპალიტეტის სოფელ ვარდისუბნის საჯარო სკოლა, თელავის მუნიციპალიტეტი, სოფელ ვარდისუბანი, პირველი სართული საკონფერენციო დარბაზი I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:15 ზურაბ აბუაშვილი 574221710
190 ახმეტა სსიპ ქალაქ ახმეტის №1 საჯარო სკოლა, ქ.ახმეტა ჩოლოყაშვილის ქ.№56 I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:30 მინდია იუკურიძე 577944037
191 თიანეთი სსიპ მირზა გელოვანის სახელობის დაბა თიანეთის №1 საჯარო სკოლა, დაბა თიანეთი, რუსთაველის ქ. № 59 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 გიორგი ცალუღელაშვილი 577944030
192 კახეთი სსიპ ქალაქ ახმეტის № 1 საჯარო სკოლა, ჩოლოყაშვილის ქ. № 56, III სართული, ოთახი № 2 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მინდია იუკურიძე 577944037
193 კახეთი სსიპ ქალაქ ახმეტის № 1 საჯარო სკოლა, ჩოლოყაშვილის ქ. № 56, III სართული, ოთახი № 2 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მინდია იუკურიძე 577944037
194 კახეთი სსიპ ქალაქ ახმეტის № 1 საჯარო სკოლა, ჩოლოყაშვილის ქ. № 56, III სართული, ოთახი № 2 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მინდია იუკურიძე 577944037
195 კახეთი სსიპ ქალაქ ახმეტის № 1 საჯარო სკოლა, ჩოლოყაშვილის ქ. № 56, III სართული, ოთახი № 2 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მინდია იუკურიძე 577944037
196 კახეთი სსიპ ქალაქ ყვარლის ილია ჭავჭავაძის სახ. № 1 საჯარო სკოლა, ჭავჭვაძის ქ. № 69, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ანა უსტიაშვილი 599856040
197 კახეთი სსიპ ქალაქ ყვარლის ილია ჭავჭავაძის სახ. № 1 საჯარო სკოლა, ჭავჭვაძის ქ. № 69, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ანა უსტიაშვილი 599856040
198 კახეთი სსიპ ქალაქ ყვარლის ილია ჭავჭავაძის სახ. № 1 საჯარო სკოლა, ჭავჭვაძის ქ. № 69, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ანა უსტიაშვილი 599856040
199 კახეთი სსიპ ქალაქ ყვარლის ილია ჭავჭავაძის სახ. № 1 საჯარო სკოლა, ჭავჭვაძის ქ. № 69, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ანა უსტიაშვილი 599856040
200 კახეთი სსიპ ქალაქ გურჯაანის № 2 საჯარო სკოლა, გურამიშვილის ქუჩა № 1, II სართული, ოთახი № 3 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მაია ჩუთლაშვილი 595881774
201 კახეთი სსიპ ქალაქ გურჯაანის № 2 საჯარო სკოლა, გურამიშვილის ქუჩა № 1, II სართული, ოთახი № 3 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მაია ჩუთლაშვილი 595881774
202 კახეთი სსიპ ქალაქ გურჯაანის № 2 საჯარო სკოლა, გურამიშვილის ქუჩა № 1, II სართული, ოთახი № 3 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მაია ჩუთლაშვილი 595881774
203 კახეთი სსიპ ქალაქ გურჯაანის № 2 საჯარო სკოლა, გურამიშვილის ქუჩა № 1, II სართული, ოთახი № 3 I პერიოდი 3-7 აპრილი 14:00 მაია ჩუთლაშვილი 595881774
204 კახეთი სსიპ ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ შრომის საჯარო სკოლა, სიღნაღის ქ. № 52, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ქეთევან ქველაძე 555605310
205 კახეთი სსიპ ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ შრომის საჯარო სკოლა, სიღნაღის ქ. № 52, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ქეთევან ქველაძე 555605310
206 კახეთი სსიპ ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ შრომის საჯარო სკოლა, სიღნაღის ქ. № 52, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ქეთევან ქველაძე 555605310
207 კახეთი სსიპ ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის სოფელ შრომის საჯარო სკოლა, სიღნაღის ქ. № 52, II სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:00 ქეთევან ქველაძე 555605310
208 კახეთი სსიპ ქალაქ თელავის ნიკოლოზ მუსხელიშვილის სახელობის № 3 საჯარო სკოლა, ნადიკვირს ქ. № 23, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 13:00 ლეილა სიბაშვილი 577678433; 599333911
209 კახეთი სსიპ ქალაქ თელავის ნიკოლოზ მუსხელიშვილის სახელობის № 3 საჯარო სკოლა, ნადიკვირს ქ. № 23, III სართული I პერიოდი 3-7 აპრილი 12:30 ლეილა სიბაშვილი 577678433; 599333911
210 კახეთი სსიპ ქალაქ თე