სასწავლო ცენტრი


საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელების გრაფიკი III პერიოდი: 1 - 5 მაისი


რეგიონისკოლის მისამართიპერიოდიდაწყების დროტრენერიტელეფონი
1 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 24 საჯარო სკოლა, თბილისის, ბაქოს ქ.№ 1, IV სართული, ოთახი № 412 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 გიორგი გორდაძე 599115701
2 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 24 საჯარო სკოლა, თბილისის, ბაქოს ქ.№ 1, IV სართული, ოთახი № 412 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 გიორგი გორდაძე 599115701
3 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 24 საჯარო სკოლა, თბილისის, ბაქოს ქ.№ 1, IV სართული, ოთახი № 412 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 გიორგი გორდაძე 599115701
4 თბილისი პ. მელიქიშვილის ქ. #2; II სართული, ოთახი 213 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 გიორგი ზირაქაშვილი 577333960
5 მთაწმინდა სსიპ ქალაქ თბილისის № 29 საჯარო სკოლა. ნინოშვილის ქ. № 29. მე-2 სართული. ოთახი № 1209 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ირმა ღადუა 557415050
6 სამგორი სსიპ ქალაქ თბილისის № 168 საჯარო სკოლა. მის: ლილოს დასახლება, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
7 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 108 საჯარო სკოლა, შუამთის ქუჩა № 64, ძირითადი შენობის I ფლიგელი, II სართული, ოთახი № I-2-02 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
8 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 108 საჯარო სკოლა, შუამთის ქუჩა № 64, ძირითადი შენობის I ფლიგელი, II სართული, ოთახი № I-2-02 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
9 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 108 საჯარო სკოლა, შუამთის ქუჩა № 64, ძირითადი შენობის I ფლიგელი, II სართული, ოთახი № I-2-02 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
10 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 145 საჯარო სკოლა. ჯავახეთის № 11ა, სააქტო დარბაზი, I სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
11 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 145 საჯარო სკოლა. ჯავახეთის № 11ა, სააქტო დარბაზი, I სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
12 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 145 საჯარო სკოლა. ჯავახეთის № 11ა, სააქტო დარბაზი, I სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
13 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 145 საჯარო სკოლა. ჯავახეთის № 11ა, სააქტო დარბაზი, I სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ფიქრია ნიკოლაშვილი 577239013
14 საბურთალო სსიპ ქალაქ თბილისის № 210 საჯარო სკოლა. მის: სოფ. დიღომი სარაჯიშვილის ქ. № 12. ოთახი 215 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
15 ისანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 89 საჯარო სკოლა. მის: ქეთევან დედოფლის გამზ. № 40. III სართ. III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 თამთა თელია 599859174
16 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 89 საჯარო სკოლა, ქეთევან დედოფლის გამზირი № 40, III სართული, კომპიუტერების ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 10:30 თამთა თელია 599859174
17 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 89 საჯარო სკოლა, ქეთევან დედოფლის გამზირი № 40, III სართული, კომპიუტერების ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 10:30 თამთა თელია 599859174
18 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 89 საჯარო სკოლა, ქეთევან დედოფლის გამზირი № 40, III სართული, კომპიუტერების ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 10:30 თამთა თელია 599859174
19 ისანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 163 საჯარო სკოლა. მის: ვაზისუბნის III მ/რ, I კვ. III სართ. III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 თედორე გობეჯიშვილი 577333955
20 გლდანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 69 საჯარო სკოლა. მის: გლდანი მე 7მ/რ IV სართული გეოგრაფიის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ვასილ კალანდაძე 595025410
21 თბილისი სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 23 საჯარო სკოლა, დ. უზნაძის № 59, II სართული, ოთახი № 23 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ვასილ კალანდაძე 595025410
22 თბილისი სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 23 საჯარო სკოლა, დ. უზნაძის № 59, II სართული, ოთახი № 23 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ვასილ კალანდაძე 595025410
23 თბილისი სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 23 საჯარო სკოლა, დ. უზნაძის № 59, II სართული, ოთახი № 23 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ვასილ კალანდაძე 595025410
24 თბილისი სსიპ ილია ჭავჭავაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 23 საჯარო სკოლა, დ. უზნაძის № 59, II სართული, ოთახი № 23 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ვასილ კალანდაძე 595025410
25 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 71 საჯარო სკოლა, გლდანი მე-8 მ/რ, III სართული, ოთახი № 302 III პერიოდი 1-5 მაისი 10:00 ვასილ კალანდაძე 595025410
26 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 71 საჯარო სკოლა, გლდანი მე-8 მ/რ, III სართული, ოთახი № 302 III პერიოდი 1-5 მაისი 10:00 ვასილ კალანდაძე 595025410
27 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 71 საჯარო სკოლა, გლდანი მე-8 მ/რ, III სართული, ოთახი № 302 III პერიოდი 1-5 მაისი 10:00 ვასილ კალანდაძე 595025410
28 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 2 საჯარო სკოლა, ი. მეუნარგიას ქ. № 28, II სართული, VII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
29 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 2 საჯარო სკოლა, ი. მეუნარგიას ქ. № 28, II სართული, VII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ლიკა ავალიშვილი 568670131
30 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 2 საჯარო სკოლა, ი. მეუნარგიას ქ. № 28, II სართული, VII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:15 ლიკა ავალიშვილი 568670131
31 ვაკე სსიპ ქალაქ თბილისის № 41 საჯარო სკოლა. მის: ზ.ფალიაშვილის 34. III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
32 საბურთალო სსიპ ქალაქ თბილისის № 60 საჯარო სკოლა. მის: ალ.ყაზბეგის გამზ. № 39, I სართული. ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნინო ბაზაძე 599559555
33 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 122 საჯარო სკოლა, პეტრე ქავთარაძის ქ. № 42, ძირითადი კორპუსი III სართული, საბუნებისმეტყველო აუდიტორია III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
34 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 122 საჯარო სკოლა, პეტრე ქავთარაძის ქ. № 42, ძირითადი კორპუსი III სართული, საბუნებისმეტყველო აუდიტორია III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
35 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 122 საჯარო სკოლა, პეტრე ქავთარაძის ქ. № 42, ძირითადი კორპუსი III სართული, საბუნებისმეტყველო აუდიტორია III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
36 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 122 საჯარო სკოლა, პეტრე ქავთარაძის ქ. № 42, ძირითადი კორპუსი III სართული, საბუნებისმეტყველო აუდიტორია III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 თამარ ცერცვაძე 598407879
37 ნაძალადევი სსიპ ქალაქ თბილისის № 32 საჯარო სკოლა. მის: სანზონა, ჩარგლის 24, I სართული, სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ოთარ ბიწაძე 591040702
38 მთაწმინდა სსიპ ქალაქ თბილისის № 50 საჯარო სკოლა. მის: გერონტი ქიქოძის ქ. №4, III სართული, ოთახი № 321 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ნინო ზამბახიძე 577998745
39 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 18 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის გამზ. № 180, II სართული. ოთახი № 217 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნინო ზამბახიძე 577998745
40 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 18 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის გამზ. № 180, II სართული. ოთახი № 217 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნინო ზამბახიძე 577998745
41 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 18 საჯარო სკოლა, დავით აღმაშენებლის გამზ. № 180, II სართული. ოთახი № 217 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნინო ზამბახიძე 577998745
42 მთაწმინდა სსიპ ქალაქ თბილისის № 24 საჯარო სკოლა. მის: ბაქოს ქ. № 1, სართ. 3, ოთახი 3011 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ნესტან ჯანაშია 591939699
43 გლდანი სსიპ ქალაქ თბილისის № 167 საჯარო სკოლა. მის: II მიკ. ისტორიის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
44 თბილისი თბილისი, #216-ე საჯარო სკოლა (ნასაგური) III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
45 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 72 საჯარო სკოლა, ვ. გორგასალის ქუჩა № 2, II სართული, ოთახი № 201 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
46 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 72 საჯარო სკოლა, ვ. გორგასალის ქუჩა № 2, II სართული, ოთახი № 201 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
47 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 72 საჯარო სკოლა, ვ. გორგასალის ქუჩა № 2, II სართული, ოთახი № 201 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
48 სამგორი სსიპ ქალაქ თბილისის № 105 საჯარო სკოლა. მის: ვარკეთილი 3, I მ/რ, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
49 თბილისი თბილისი. ც. დადიანის გამზ. N160. N11 სკოლა. მე-2 სართული ქიმიის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
50 ნაძალადევი სსიპ ქალაქ თბილისის № 141 საჯარო სკოლა. მის: დ. გურამიშვილის გამზ.#14 პირველი სართული ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
51 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 35 საჯარო სკოლა, პეტრე ქავთარაძის № 39, III სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
52 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 35 საჯარო სკოლა, პეტრე ქავთარაძის № 39, III სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
53 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 35 საჯარო სკოლა, პეტრე ქავთარაძის № 39, III სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ელისო ნიკოლაშვილი 599020516
54 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 47 საჯარო სკოლა, შ. ჩიტაძის ქ. № 9, III სართული, ოთახი № 1317 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნანა გელაძე 599039494
55 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 47 საჯარო სკოლა, შ. ჩიტაძის ქ. № 9, III სართული, ოთახი № 1317 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნანა გელაძე 599039494
56 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 47 საჯარო სკოლა, შ. ჩიტაძის ქ. № 9, III სართული, ოთახი № 1317 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნანა გელაძე 599039494
57 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 141 საჯარო სკოლა, დ.გურამიშვილის № 14ა, სკოლის ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნანა ჩოხელი 599104383
58 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 141 საჯარო სკოლა, დ.გურამიშვილის № 14ა, სკოლის ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნანა ჩოხელი 599104383
59 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 141 საჯარო სკოლა, დ.გურამიშვილის № 14ა, სკოლის ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნანა ჩოხელი 599104383
60 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 67 საჯარო სკოლა, კოტე აფხაზის ქ.№ 25, I სართული, № 16 ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 თამთა პაიჭაძე 598556731
61 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 67 საჯარო სკოლა, კოტე აფხაზის ქ.№ 25, I სართული, № 16 ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 თამთა პაიჭაძე 598556731
62 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 67 საჯარო სკოლა, კოტე აფხაზის ქ.№ 25, I სართული, № 16 ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 თამთა პაიჭაძე 598556731
63 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის 158 საჯარო სკოლა, ვალენტინ თოფურიძის II, გასასვლელი № 2, I სართული, საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 09:00 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
64 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის 158 საჯარო სკოლა, ვალენტინ თოფურიძის II, გასასვლელი № 2, I სართული, საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 09:00 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
65 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის 158 საჯარო სკოლა, ვალენტინ თოფურიძის II, გასასვლელი № 2, I სართული, საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 09:00 ლევანი დოსმიშვილი 558000612
66 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 137 საჯარო სკოლა, ნეთი, გრიშაშვილის ქ. № 1, III სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 10:00 ნანა ცინცაძე 577944103
67 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 137 საჯარო სკოლა, ნეთი, გრიშაშვილის ქ. № 1, III სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 10:00 ნანა ცინცაძე 577944103
68 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 137 საჯარო სკოლა, ნეთი, გრიშაშვილის ქ. № 1, III სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 10:00 ნანა ცინცაძე 577944103
69 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 146 საჯარო სკოლა, ბზითაგორის ქ.№ 4, I სართული, ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნატო ავაზაშვილი 555005551
70 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 146 საჯარო სკოლა, ბზითაგორის ქ.№ 4, I სართული, ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნატო ავაზაშვილი 555005551
71 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 146 საჯარო სკოლა, ბზითაგორის ქ.№ 4, I სართული, ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნატო ავაზაშვილი 555005551
72 თბილისი სსიპ გოგიტა კიკნაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 182 საჯარო სკოლა, ვარკეთილი,ზ/პ, მე-2 მ/რ, დამხმარე შენობის II სართული, ოთახი № 2/203 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:30 ქეთევან სომხიშვილი 599176132
73 თბილისი სსიპ გოგიტა კიკნაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 182 საჯარო სკოლა, ვარკეთილი,ზ/პ, მე-2 მ/რ, დამხმარე შენობის II სართული, ოთახი № 2/203 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:30 ქეთევან სომხიშვილი 599176132
74 თბილისი სსიპ გოგიტა კიკნაძის სახელობის ქალაქ თბილისის № 182 საჯარო სკოლა, ვარკეთილი,ზ/პ, მე-2 მ/რ, დამხმარე შენობის II სართული, ოთახი № 2/203 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:30 ქეთევან სომხიშვილი 599176132
75 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 16 საჯარო სკოლა, სარაჯიშვილის გამზირი № 9, IV სართული, ოთახი № 29(ბიბლიოთეკა). III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 შორენა ხორბალაძე 599863644
76 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 16 საჯარო სკოლა, სარაჯიშვილის გამზირი № 9, IV სართული, ოთახი № 29(ბიბლიოთეკა). III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 შორენა ხორბალაძე 599863644
77 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 16 საჯარო სკოლა, სარაჯიშვილის გამზირი № 9, IV სართული, ოთახი № 29(ბიბლიოთეკა). III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 შორენა ხორბალაძე 599863644
78 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 166 საჯარო სკოლა, აკაკი წერეთლის გამზირი № № 42, IV სართული, Xბ კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
79 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 166 საჯარო სკოლა, აკაკი წერეთლის გამზირი № № 42, IV სართული, Xბ კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
80 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 166 საჯარო სკოლა, აკაკი წერეთლის გამზირი № № 42, IV სართული, Xბ კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
81 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 31 საჯარო სკოლა, არნოლდ ჩიქობავას № 17, III სართული, ოთახი № 306 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
82 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 31 საჯარო სკოლა, არნოლდ ჩიქობავას № 17, III სართული, ოთახი № 306 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
83 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 31 საჯარო სკოლა, არნოლდ ჩიქობავას № 17, III სართული, ოთახი № 306 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
84 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 31 საჯარო სკოლა, არნოლდ ჩიქობავას № 17, III სართული, ოთახი № 306 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 თინათინ კალმახელიძე 599490905
85 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 176 საჯარო სკოლა, ვარკეთილის მე-4 მ/რ მე-2 რიგი, II სართული, საკონფერენცო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნათია აბაშვილი 591305850
86 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 176 საჯარო სკოლა, ვარკეთილის მე-4 მ/რ მე-2 რიგი, II სართული, საკონფერენცო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნათია აბაშვილი 591305850
87 თბილისი სსიპ ქალაქ თბილისის № 176 საჯარო სკოლა, ვარკეთილის მე-4 მ/რ მე-2 რიგი, II სართული, საკონფერენცო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნათია აბაშვილი 591305850
88 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 118 საჯარო სკოლა, ლიბანის ქ.№ 22, III სართული, ოთახი № 2 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნათია წიპტაური 591078408
89 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 118 საჯარო სკოლა, ლიბანის ქ.№ 22, III სართული, ოთახი № 2 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნათია წიპტაური 591078408
90 თბილისი სსიპ ქალააქ თბილისის № 118 საჯარო სკოლა, ლიბანის ქ.№ 22, III სართული, ოთახი № 2 III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნათია წიპტაური 591078408
91 კახეთი ქალაქ ლაგოდეხის N3 საჯარო სკოლა, ი.ჭავჭავაძის N49, მესამე სართული, საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ნატო ნაპირელი 577998512
92 კახეთი სიღნაღის მუნიციპალიტეტი, სოფელ ნუკრიანის #1 საჯარო სკოლა, 1-ლი ქ. მე-13 ჩიხი, #1, მე-2 სართული, მე-11 კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 მამუკა კორაშვილი 577979651
93 კახეთი ახმეტის მუნიციპალიტეტი, სოფ. ქისტაურის საჯარო სკოლა, მე-3 სართული, ინგლისური ენის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 გიორგი კალმახელიძე 514777337
94 კახეთი საგარეჯოს რ-ნი ნინოწმინდის საჯარო სკოლა.ინგლისურის კაბ.მე-3 სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ლეილა სიბაშვილი 577678433; 599333911
95 ქვემო ქართლი წალკის რაიონი.სოფ.ახალშენის საჯარო სკოლა, მე-2 სართული,ინფორმატიკის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 15:30 ხათუნა ილდანი 551646501
96 ქვემო ქართლი სსიპ დევდარიანის სახ. 1-ლი სკოლა/ქ. გარდაბანი, აღმაშენებლის ქ. 24, მე-3 სართული, საკონფერენციო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 გაგა აფციაური 577931349
97 რუსთავი № 23 საჯარო სკოლა. მის: XII მკრ. რ-ნი № 49ა. III სართული, საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 გაგა აფციაური 577931349
98 ქვემო ქართლი ქ.ბოლნისი N5 საჯარო სკოლა. I სართული, N 4. III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 რუსუდან ქურდიანი 591078371
99 რუსთავი № 18 საჯარო სკოლა. მის: მელიქიშვილის ქ. № 7. I სართული, ჯეო კლასი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 ხათუნა გოშაძე 577931348
100 იმერეთი იოსებ ოცხელის სახელობის ქალაქ ქუთაისის № 2 საჯარო სკოლა, ტაბიძის № 58, III სართული, ოთახი № 21 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ლარინა ლალიაშვილი 597675222
101 იმერეთი იოსებ ოცხელის სახელობის ქალაქ ქუთაისის № 2 საჯარო სკოლა, ტაბიძის № 58, III სართული, ოთახი № 21 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ლარინა ლალიაშვილი 597675222
102 იმერეთი იოსებ ოცხელის სახელობის ქალაქ ქუთაისის № 2 საჯარო სკოლა, ტაბიძის № 58, III სართული, ოთახი № 21 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ლარინა ლალიაშვილი 597675222
103 ქვემო ქართლი ქალაქი მარნეული რუსთაველის ქუჩაN52 N5 საჯარო სკოლა მე-3სართული სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 იაკობ ასანიძე 577998725
104 შიდა ქართლი კასპის რაიონი სოფელი ოკამი, სსიპ სოფელ ოკამის საჯარო სკოლა, პირველი სართული, გამოფენის ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ნანა ნონიაშვილი 577931356
105 შიდა ქართლი ხაშურის მუნიციპალიტეტის სოფ.ოსიაურის საჯარო სკოლა, მე-3 სართული, სააქტო დარბაზი, მის: ზემო ოსიაური, ზაზა მახარაშვილის ქ.N1 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 იმედო ლაცაბიძე 577998535; 593769582
106 აჭარა სსიპ ქალაქ ბათუმის № 2 საჯარო სკოლა, ხარიტონ ახვლედიანის ქ. № 19, II კორპუსის II სართული, ოთახი № 42 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 პაატა კეშელავა 577545526
107 აჭარა სსიპ ქალაქ ბათუმის № 2 საჯარო სკოლა, ხარიტონ ახვლედიანის ქ. № 19, II კორპუსის II სართული, ოთახი № 42 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 პაატა კეშელავა 577545526
108 აჭარა სსიპ ქალაქ ბათუმის № 2 საჯარო სკოლა, ხარიტონ ახვლედიანის ქ. № 19, II კორპუსის II სართული, ოთახი № 42 III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 პაატა კეშელავა 577545526
109 შიდა ქართლი გორი, სოფ. ხიდისთავის საჯარო სკოლა. 1 სართული , ოთახის N 9 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 მალხაზ მირუაშვილი 577999813
110 მცხეთა-მთიანეთი დუშეთი, სოფელი არაგვისპირი, საჯარო სკოლა, ინფორმატიკის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 15:00 მაყვალა დინუაშვილი 577998728
111 მცხეთა-მთიანეთი თიანეთის მუნიციპალიტეტი. სოფ. ხევსურთსოფელი საჯარო სკოლა პირველი სართული №3 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 ამირან მარტოლეკი 577931325
112 სამცხე-ჯავახეთი ქალაქი ახალქალაქი, სოფელი ოკამის საჯარო სკოლის შენობა III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 როსტომ მაგრაქველიძე 577931361
113 სამცხე-ჯავახეთი ახალციხის მუნიციპალიტეტის სოფელ აწყურის საჯარო სკოლა პირველი სართული სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 15:00 ნინო იოსელიანი 599157170
114 სამეგრელო-სვანეთი მიხეილ ხერგიანის სახელობის დაბა მესტიის № 2 საჯარო სკოლა, დ.აღმაშენებლის ქ.№ 25, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ბესარიონ გულედანი 599422734
115 სამეგრელო-სვანეთი მიხეილ ხერგიანის სახელობის დაბა მესტიის № 2 საჯარო სკოლა, დ.აღმაშენებლის ქ.№ 25, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ბესარიონ გულედანი 599422734
116 სამეგრელო-სვანეთი მიხეილ ხერგიანის სახელობის დაბა მესტიის № 2 საჯარო სკოლა, დ.აღმაშენებლის ქ.№ 25, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ბესარიონ გულედანი 599422734
117 სამეგრელო-სვანეთი სსიპ ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ ორსანტიის საჯარო სკოლა, სოფელი ორსანტია. აღმაშენებლის № 36, II სართული. ოთახი № 17 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნანა ოყუჯავა 577451019
118 სამეგრელო-სვანეთი სსიპ ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ ორსანტიის საჯარო სკოლა, სოფელი ორსანტია. აღმაშენებლის № 36, II სართული. ოთახი № 17 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნანა ოყუჯავა 577451019
119 სამეგრელო-სვანეთი სსიპ ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სოფელ ორსანტიის საჯარო სკოლა, სოფელი ორსანტია. აღმაშენებლის № 36, II სართული. ოთახი № 17 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნანა ოყუჯავა 577451019
120 იმერეთი ხარაგაულის მუნიციპალიტეტი სოფ საღანძილე, საჯარო სკოლა, X კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 არჩილ ბლიაძე 577663083
121 იმერეთი საჩხერე სოფ. კორბოული. კორბოულის მე-2 საჯარო სკოლა .მე-2 სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 მანანა მუმლაძე 577998788
122 იმერეთი აკაკი წერეთლის სახელობის 1-ლი საჯარო სკოლა, ქუთაისი, ცისფერყანწელების ქ. 6/რუსთაველის ქ.9, პირველი სართული, ბიბლიოთეკა III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
123 ქუთაისი სსიპ ქალაქ ქუთაისის იოსებ ოცხელის სახ. № 2 საჯარო სკოლა. მის: გ.ტაბიძის 58, ბიბლიოთეკის ოთახი, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
124 ქუთაისი სსიპ ქალაქ ქუთაისის № 10 საჯარო სკოლა. მის: ჭავჭავაძის ქ. № 50 II სართული. III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 სოფიო დარჯანია 595904421
125 იმერეთი ტყიბული. სოფელი კურსები.კურსების საჯარო სკოლა, მე-2 სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 გიორგი ხერხაძე 599161861
126 იმერეთი ვანი სოფ. შუამთის სკოლის საკომფერენციო დარბაზი მე-2 სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 გიორგი გორდაძე 599115701
127 იმერეთი სსიპ ბაღდათის მუნიციპალიტეტის სოფელ დიმის N 1 საჯარო სკოლა.მის:სოფ.დიმი სკოლის შენობის მე-3 სართული ფიზიკის კაბინეტი. III პერიოდი 1-5 მაისი 11:00 ქეთევან ვაშაყმაძე 551721099
128 ქუთაისი სსიპ ქალაქ ქუთაისის № 15 საჯარო სკოლა. მის: რ.თაბუკაშვილის ქ. № 10, IV სართული გეოგრაფიის კაბინეტი. III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 ქეთევან ვაშაყმაძე 551721099
129 ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის № 6 საჯარო სკოლა. მის: ჩანჩიბაძის ქ № 12, III სართული XI კლასის საკლასო ოთახი. III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
130 იმერეთი წყალტუბო,9 აპრილის პირველი შესახვევი #4,მამუკა სამაკაშვილის სახელობის #2 საჯარო სკოლა,პირველი სართული ინფორმაციულ ტექნოლოგიური კაბინეტი. III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
131 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ქ. ცაგერის საჯარო სკოლა თამარ მეფის ქ.#12პირველი კორპუსი მე-2 სართული მე-11 კლასის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 თამარ ტვილდიანი 599270216
132 რაჭა-ლეჩხუმი, ქვემო სვანეთი ონი სოფ უწერის საჯარო სკოლა III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 მამია გოგრიჭიანი 577931344
133 შიდა ქართლი სსიპ- ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ საღოლაშენის საჯარო სკოლა, სოფელი საღოლაშენი, III სართული, XII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
134 შიდა ქართლი სსიპ- ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ საღოლაშენის საჯარო სკოლა, სოფელი საღოლაშენი, III სართული, XII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
135 შიდა ქართლი სსიპ- ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ საღოლაშენის საჯარო სკოლა, სოფელი საღოლაშენი, III სართული, XII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ზაზა ნადირაშვილი 577999812
136 შიდა ქართლი სსიპ ქალაქ გორის № 12 საჯარო სკოლა, ნინოშვილის ქ. № 54, I სართული, სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 ლევან ისაკაძე 577999803
137 შიდა ქართლი სსიპ ქალაქ გორის № 12 საჯარო სკოლა, ნინოშვილის ქ. № 54, I სართული, სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 ლევან ისაკაძე 577999803
138 შიდა ქართლი სსიპ ქალაქ გორის № 12 საჯარო სკოლა, ნინოშვილის ქ. № 54, I სართული, სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:30 ლევან ისაკაძე 577999803
139 შიდა ქართლი სსიპ ლესია უკრაინკას სახელობის ხაშურის მუნიციპალიტეტის დაბა სურამის № 3 საჯარო სკოლა, დაბა სურამი, დ.აღმაშენებლის ქ.№ 84, II სართული, საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნატო ქურდაძე 599700848
140 შიდა ქართლი სსიპ ლესია უკრაინკას სახელობის ხაშურის მუნიციპალიტეტის დაბა სურამის № 3 საჯარო სკოლა, დაბა სურამი, დ.აღმაშენებლის ქ.№ 84, II სართული, საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნატო ქურდაძე 599700848
141 შიდა ქართლი სსიპ ლესია უკრაინკას სახელობის ხაშურის მუნიციპალიტეტის დაბა სურამის № 3 საჯარო სკოლა, დაბა სურამი, დ.აღმაშენებლის ქ.№ 84, II სართული, საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნატო ქურდაძე 599700848
142 ქვემო ქართლი სსიპ - ბოლნისის მუნიციპალიტეტის დაბა კაზრეთის №2 საჯარო სკოლა, დაბა კაზრეთი, II სართული. კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 დავით სხირტლაძე 595405013
143 ქვემო ქართლი სსიპ - ბოლნისის მუნიციპალიტეტის დაბა კაზრეთის №2 საჯარო სკოლა, დაბა კაზრეთი, II სართული. კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 დავით სხირტლაძე 595405013
144 ქვემო ქართლი სსიპ - ბოლნისის მუნიციპალიტეტის დაბა კაზრეთის №2 საჯარო სკოლა, დაბა კაზრეთი, II სართული. კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 დავით სხირტლაძე 595405013
145 ქვემო ქართლი სსიპ ქალაქ დმანისის № 3 საჯარო სკოლა, ვახტანგ გორგასლის ქუჩა № 5, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ლევანი ნონიაშვილი 577333923
146 ქვემო ქართლი სსიპ ქალაქ დმანისის № 3 საჯარო სკოლა, ვახტანგ გორგასლის ქუჩა № 5, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ლევანი ნონიაშვილი 577333923
147 ქვემო ქართლი სსიპ ქალაქ დმანისის № 3 საჯარო სკოლა, ვახტანგ გორგასლის ქუჩა № 5, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ლევანი ნონიაშვილი 577333923
148 ქვემო ქართლი სსიპ დაბა მაგლისის № 1 საჯარო სკოლა, წერეთლის ქ.№ 3, III სართული, XII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
149 ქვემო ქართლი სსიპ დაბა მაგლისის № 1 საჯარო სკოლა, წერეთლის ქ.№ 3, III სართული, XII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
150 ქვემო ქართლი სსიპ დაბა მაგლისის № 1 საჯარო სკოლა, წერეთლის ქ.№ 3, III სართული, XII კლასის საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ნინო ხომასურიძე 599555167
151 შიდა ქართლი სსიპ კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალქალაქის საჯარო სკოლა, სოფელი გარიყულა, III სართული, კომპიუტერული ლაბორატორია III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნანა ნონიაშვილი 577931356
152 შიდა ქართლი სსიპ კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალქალაქის საჯარო სკოლა, სოფელი გარიყულა, III სართული, კომპიუტერული ლაბორატორია III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნანა ნონიაშვილი 577931356
153 შიდა ქართლი სსიპ კასპის მუნიციპალიტეტის სოფელ ახალქალაქის საჯარო სკოლა, სოფელი გარიყულა, III სართული, კომპიუტერული ლაბორატორია III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ნანა ნონიაშვილი 577931356
154 გურია ჩოხატაური.ნიკო მარის სახელობის ჩოხატაურის #1 საჯარო სკოლა.მე 2 სართული.ქიმიის კაბინეტი. ნიკო მ,არის # 1. III პერიოდი 1-5 მაისი 15:00 ლაშა კილაძე 577998721
155 გურია ქ ოზურგეთი სოფ.მერია სსიპ ქ.ოზურგეთის სოფელ მერიის საჯარო სკოლა. .მე-4 სართული რუსულის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:30 თამთა გიორგაძე 577998760
156 ქვემო ქართლი სსიპ წალკის მუნიციპალიტეტის სოფელ გუმბათის საჯარო სკოლა, სოფელი გუმბათი, I სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 14:15 ხათუნა ილდანი 551646501
157 ქვემო ქართლი სსიპ წალკის მუნიციპალიტეტის სოფელ გუმბათის საჯარო სკოლა, სოფელი გუმბათი, I სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ხათუნა ილდანი 551646501
158 ქვემო ქართლი სსიპ წალკის მუნიციპალიტეტის სოფელ გუმბათის საჯარო სკოლა, სოფელი გუმბათი, I სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ხათუნა ილდანი 551646501
159 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ქ.ხობი, მე -2 საჯარო სკოლა - ც.დადიანის ქ N183 მე -3 საეთული III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 მირანდა მესხი 591078391
160 სამეგრელო - ზემო სვანეთი ჩხოროწყუ,ხაბუმეს თემის N1საჯარო სკოლა.2-სართული.სააქტო დარბაზი. III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ანა მიქავა 591918687
161 სამეგრელო - ზემო სვანეთი სსიპ ქ. სენაკის N1 საჯარო სკოლა, რუსთაველის ქ.N221, III სართული, N305 ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ტაგუ გეგეჭკორი 591101743
162 სამეგრელო - ზემო სვანეთი მესტიის რაიონი. ლატალის სკოლა. მე-2 სართული. კომპიუტერების კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ნათია გიგანი 551509409
163 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-ქალაქ ახალციხის № 2 საჯარო სკოლა, ასპინძის ქ.№ 18, III სართული, № 17 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 თეა გავაშელი 577998766
164 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-ქალაქ ახალციხის № 2 საჯარო სკოლა, ასპინძის ქ.№ 18, III სართული, № 17 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 თეა გავაშელი 577998766
165 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-ქალაქ ახალციხის № 2 საჯარო სკოლა, ასპინძის ქ.№ 18, III სართული, № 17 III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 თეა გავაშელი 577998766
166 სამცხე ჯავახეთი ადიგენის მუნიცაპალიტეტის სოფელ მოხის საჯარო სკოლა, სოფელი მოხე, სართული, საკლასო ოთახი XII კლასი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
167 სამცხე ჯავახეთი ადიგენის მუნიცაპალიტეტის სოფელ მოხის საჯარო სკოლა, სოფელი მოხე, სართული, საკლასო ოთახი XII კლასი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
168 სამცხე ჯავახეთი ადიგენის მუნიცაპალიტეტის სოფელ მოხის საჯარო სკოლა, სოფელი მოხე, სართული, საკლასო ოთახი XII კლასი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ჯაბა მაჭარაშვილი 577955578
169 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-სოფელ ნაქალაქევის საჯარო სკოლა, სოფელი ნაქალაქევი, II სართული. ფიზიკის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 გივი ივანიძე 577931364
170 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-სოფელ ნაქალაქევის საჯარო სკოლა, სოფელი ნაქალაქევი, II სართული. ფიზიკის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 გივი ივანიძე 577931364
171 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-სოფელ ნაქალაქევის საჯარო სკოლა, სოფელი ნაქალაქევი, II სართული. ფიზიკის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 გივი ივანიძე 577931364
172 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-ახალციხის მუნიციპალიტეტის სოფელ აწყურის, სოფელი აწყური, I სართული, სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
173 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-ახალციხის მუნიციპალიტეტის სოფელ აწყურის, სოფელი აწყური, I სართული, სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
174 სამცხე ჯავახეთი სსიპ-ახალციხის მუნიციპალიტეტის სოფელ აწყურის, სოფელი აწყური, I სართული, სააქტო დარბაზი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 კარაპეტ კირაკოსიანი 591946427
175 სამცხე ჯავახეთი სსიპ – ქალაქ ნინოწმინდის № 3 საჯარო სკოლა, ერზრუმის № 2, I სართული, კლასის ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ზარუხ ესოიანი 577998784
176 სამცხე ჯავახეთი სსიპ – ქალაქ ნინოწმინდის № 3 საჯარო სკოლა, ერზრუმის № 2, I სართული, კლასის ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ზარუხ ესოიანი 577998784
177 სამცხე ჯავახეთი სსიპ – ქალაქ ნინოწმინდის № 3 საჯარო სკოლა, ერზრუმის № 2, I სართული, კლასის ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ზარუხ ესოიანი 577998784
178 სამცხე ჯავახეთი სსიპ - სეროვბე ბენგოიან-ლევონიანის ,,ჯივანის” სახელობის ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ კარწახის საჯარო სკოლა, სოფელი კარწახი, I სართული. დიდი საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ანიკო ყავრელიშვილი 595071822
179 სამცხე ჯავახეთი სსიპ - სეროვბე ბენგოიან-ლევონიანის ,,ჯივანის” სახელობის ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ კარწახის საჯარო სკოლა, სოფელი კარწახი, I სართული. დიდი საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ანიკო ყავრელიშვილი 595071822
180 სამცხე ჯავახეთი სსიპ - სეროვბე ბენგოიან-ლევონიანის ,,ჯივანის” სახელობის ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ კარწახის საჯარო სკოლა, სოფელი კარწახი, I სართული. დიდი საკლასო ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 ანიკო ყავრელიშვილი 595071822
181 აჭარა ბათუმი,ხარიტონ ახვლედიანის ქ.#19,მე-2 საჯარო სკოლა,1 სართული,მე-4 აუდიტორია III პერიოდი 1-5 მაისი 12:00 ციალა შავაძე 577738080
182 ბათუმი № 6 საჯარო სკოლა. მის: ფიროსმანის ქ. № 5. ფიზიკა-მათემატიკის III სართული, №35 ოთახი III პერიოდი 1-5 მაისი 14:30 ციალა შავაძე 577738080
183 ბათუმი № 10 საჯარო სკოლა. მის: ბაგრატიონის ქ. № 121; III სართული № 42 აუდიტორია III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 დავით თოდრია 577998758
184 რაჭა-ლეჩხუმი დაბა ლენტეხის №2 საჯარო სკოლა, სტალინის ქ № 1, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 თამარ ტვილდიანი 599270216
185 რაჭა-ლეჩხუმი დაბა ლენტეხის №2 საჯარო სკოლა, სტალინის ქ № 1, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 თამარ ტვილდიანი 599270216
186 რაჭა-ლეჩხუმი დაბა ლენტეხის №2 საჯარო სკოლა, სტალინის ქ № 1, II სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 თამარ ტვილდიანი 599270216
187 აჭარა შუახევი.დაბა შუახევის საჯარო სკოლა,ჭავჭავაძის ქუჩა # 1 III პერიოდი 1-5 მაისი 15:00 გიორგი მაკარაძე 5911017485; 91054060
188 აჭარა ბადრი ბერანძის სახელობის ქობულეთის N6საჯარო სკოლა, ქობულეთი, რუსთაველის მე-2 შეს. N5, მე-2 სართული დაწყებითი სწავლების კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ირაკლი ბერიძე 577998529
189 ბათუმი № 25 საჯარო სკოლა. მის: ფ.ხალვაშის გამზ. № 102ა. III-ე სართული საბუნებისმეტყველო კაბინეტი, ოთახი N25 III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 ირაკლი ბერიძე 577998529
190 აჭარა ხულოს მუნიციპალიტეტი, დაბა ხულოს საარო სკოლა მის: მ.შავაძის ქ#3 ... მე-2 სართული ქიმიის კაბინეტი III პერიოდი 1-5 მაისი 13:00 თამარ ქამადაძე 595881794
191 ფოთი სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ ფოთის № 3 საჯარო სკოლა. მის: აკაკის ქ. № 26, I სართული III პერიოდი 1-5 მაისი 14:00 მარიკა გაწერელია 577998774