სასწავლო ცენტრი


საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელების გრაფიკი
III პერიოდი 11 -17 აპრილი


განხორციელების არეალისკოლის დასახელება და მისამართიდაწყების დროტრენერიტელეფონი
1 თბილისი გლდანი, სსიპ ქალაქ თბილისის № 69 საჯარო სკოლა. მის: გლდანი მე 7მ/რ IV სართული გეოგრაფიის კაბინეტი 14:30 ვასილ კალანდაძე 595025410
2 თბილისი გლდანი, სსიპ ქალაქ თბილისის № 167 საჯარო სკოლა. მის: II მიკ. ისტორიის კაბინეტი 14:30 ჭაბუკი ჭაბუკიანი 577998739
3 თბილისი ვაკე, სსიპ ქალაქ თბილისის № 41 საჯარო სკოლა. მის: ზ.ფალიაშვილის 34. 13:30 თამაზ ფოლადაშვილი 597000747
4 თბილისი ისანი, სსიპ ქალაქ თბილისის № 89 საჯარო სკოლა. მის: ქეთევან დედოფლის გამზ. № 40. III სართ. 14:00 თამთა თელია 599859174
5 თბილისი ისანი, სსიპ ქალაქ თბილისის № 163 საჯარო სკოლა. მის: ვაზისუბნის III მ/რ, I კვ. III სართ. 14:00 თედორე გობეჯიშვილი 577333955
6 თბილისი მთაწმინდა, სსიპ ქალაქ თბილისის № 29 საჯარო სკოლა. ნინოშვილის ქ. № 29. მე-2 სართული. ოთახი № 1209 14:00 ირმა ღადუა 557415050
7 თბილისი მთაწმინდა, სსიპ ქალაქ თბილისის № 24 საჯარო სკოლა. მის: ბაქოს ქ. № 1, სართ. 3, ოთახი 3011 14:00 ნესტან ჯანაშია 591939699
8 თბილისი მთაწმინდა, სსიპ ქალაქ თბილისის № 50 საჯარო სკოლა. მის: გერონტი ქიქოძის ქ. №4, III სართული, ოთახი № 321 14:00 ნინო ზამბახიძე 577998745
9 თბილისი ნაძალადევი, სსიპ ქალაქ თბილისის № 141 საჯარო სკოლა. მის: დ. გურამიშვილის გამზ.#14 პირველი სართული ბიბლიოთეკა 14:00 ნინო კიკალიშვილი 595417785
10 თბილისი ნაძალადევი, სსიპ ქალაქ თბილისის № 32 საჯარო სკოლა. მის: სანზონა, ჩარგლის 24, I სართული, სააქტო დარბაზი 13:00 ოთარ ბიწაძე 591040702
11 თბილისი საბურთალო, სსიპ ქალაქ თბილისის № 60 საჯარო სკოლა. მის: ალ.ყაზბეგის გამზ. № 39, I სართული. ბიბლიოთეკა 12:00 ნინო ბაზაძე 599559555
12 თბილისი საბურთალო, სსიპ ქალაქ თბილისის № 210 საჯარო სკოლა. მის: სოფ. დიღომი სარაჯიშვილის ქ. № 12. ოთახი 215 13:00 აკაკი ხუსკივაძე 599533522
13 თბილისი სამგორი, სსიპ ქალაქ თბილისის № 168 საჯარო სკოლა. მის: ლილოს დასახლება, II სართული 14:30 მარინა მერეკლიშვილი 599033584
14 თბილისი სამგორი, სსიპ ქალაქ თბილისის № 105 საჯარო სკოლა. მის: ვარკეთილი 3, I მ/რ, II სართული 13:00 ეკატერინე მოდებაძე 577243767
15 რუსთავი № 18 საჯარო სკოლა. მის: მელიქიშვილის ქ. № 7. I სართული, ჯეო კლასი 13:30 ხათუნა გოშაძე 577931348
16 რუსთავი № 23 საჯარო სკოლა. მის: XII მკრ. რ-ნი № 49ა. III სართული, საკლასო ოთახი 13:30 გაგა აფციაური 577931349
17 ქუთაისი სსიპ ქალაქ ქუთაისის № 10 საჯარო სკოლა. მის: ჭავჭავაძის ქ. № 50 II სართული. 11:00 სოფიო დარჯანია 595904421
18 ქუთაისი სსიპ ქალაქ ქუთაისის იოსებ ოცხელის სახ. № 2 საჯარო სკოლა. მის: გ.ტაბიძის 58, ბიბლიოთეკის ოთახი, II სართული 14:00 ავთანდილ ოსეფაიშვილი 577511166
19 ქუთაისი სსიპ ქალაქ ქუთაისის № 15 საჯარო სკოლა. მის: რ.თაბუკაშვილის ქ. № 10, IV სართული გეოგრაფიის კაბინეტი. 13:30 ქეთევან ვაშაყმაძე 551721099
20 ქუთაისი სსიპ - ქალაქ ქუთაისის № 6 საჯარო სკოლა. მის: ჩანჩიბაძის ქ № 12, III სართული XI კლასის საკლასო ოთახი. 14:30 ქრისტინე ქაჯაია 577626989
21 ბათუმი № 6 საჯარო სკოლა. მის: ფიროსმანის ქ. № 5. ფიზიკა-მათემატიკის III სართული, №35 ოთახი 14:30 ციალა შავაძე 577738080
22 ბათუმი № 25 საჯარო სკოლა. მის: ფ.ხალვაშის გამზ. № 102ა. III-ე სართული საბუნებისმეტყველო კაბინეტი, ოთახი N25 13:00 ირაკლი ბერიძე 577998529
23 ბათუმი № 10 საჯარო სკოლა. მის: ბაგრატიონის ქ. № 121; III სართული № 42 აუდიტორია 14:00 დავით თოდრია 577998758
24 ფოთი სსიპ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის ქალაქ ფოთის № 3 საჯარო სკოლა. მის: აკაკის ქ. № 26, I სართული 14:00 მარიკა გაწერელია 577998774